reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Madbebe- klocie w cycach moze miec dwie przyczyny.
Pierwsza to po prostu produkcja mleka i jest ok. Ale to piecze w okreslonych porach, czesto jak mala je, albo tuz przed karmieniem.
Druga to niestety grzybica i to juz nie jest smieszne. Zazwyczaj jednak to pieczenie sutka.

Mysle, ze to chyba jednak produkcja. Nieprzyjmene uczucie- wiem ;)
 
reklama
No...Obiadzio kończy się robić-dziś ziemniaczkiz piersiątkiem kurczaka w panierce-usmażone tak jak paluszki rybne i szpaagi zapiekane(jestem strasznie ciekawa jak wyszły,bo nigdy nie robiłam)
Madbebe-mnie też tak kłuje,ale nie w sutku tylko tak na cycu...dziwne takie piekące,chwilowe kłucie...Co do facetów,z moim J jest na odwrót.Czasem już go pytam,kiedy mały płacze czy muszę cyca na wierzch wywalić,żeby zechciał mi go podać:eek:
 
Hej dziewczyny.

Trochę mnie tu nie było ale to za spr mojej grypy niestety. Dobrze ze jakos z tego
wychodze i gdyby nie antybiotyk z polski to bym chyba .............teraz sprzatam mieszkanko zapuszczone przez mojego j i nie wiem od czego tu zaczac tyle tego tak to jest jak mezczyzna domem sie zajmuje :-D:-D ok uciekam bo dnia mi nie starczy.:sorry::sorry:
 
froq, pauletta - o tak byloby super, zwlaszcza, ze mam juz jak dojechac ( auto jezdzi ;-)), ale sobota mi odpada jak narazie. Poza tym po 1ej corcia mi spi, gdybym wiec przyjechala o 12, to usnie mi w aucie, a wtedy bedzie niedospana i nie do zycia, a w domu juz nie usnie. Ale nie mowie nie na 100%, gdyby cos sie zmienilo, to odezwe sie do froq, jej komore mam. Tylko wyjasnij mi Pauletta, czy Ty mieszkasz za cyganowem, za smieciowiskiem czy gdzie to sie w lewo skreca z headford rd(mowie jadac od headford)?
 
Obiadek już zjedzony na szczęście Witia tylko mi nie chciał śniadanka zjeść a obiadek już normalnie mu wchodzi:tak: obiad na jutro też już sie robi tak jakoś hurtowo dzisiaj poleciałam:-) kurczak robił się w piekarniku a na palniku pichci sie gulasz na jutro :-)
Larcia skoro nie mówisz nie to serdecznie zapraszamy na priv ci napisałam jak dojechać:tak:
 
mój Szymonek dzisiaj sie uspokoił po wypiciu plantexu:-)wielkie dzięki Sofik:tak:
no i zmieniłam mu mleko i nie polecam nikomu aptamilu,:no:mały czasami wymiotował po nim i jest za tłuste

madbebe mój tez tak miał na początku bo sie nie najadał i dałam mu butle,teraz przynajmniej śpi 2-3 godziny głodomor mały:-)
 
MartaF to chyba zależy od dziecka z tym aptamilem :sorry:
Mojemu np. bardzo podchodził ;-)

Wolfia fajny ten kalenarz :tak::tak:

My też już po obiadku,jeszcze tylko Matt bo śpi :tak::tak:

A co się dzieje z Joannn?
Ona w Pl jest?
 
anineczka możliwe:tak:popytałam koleżanek i tez sie:tak: skarżyły,ale najważniejsze ze mały nie wymiotuje po cow &gate:tak:a joannn może zajęta mężem:tak::-D
 
reklama
Madbebe- klocie w cycach moze miec dwie przyczyny.
Pierwsza to po prostu produkcja mleka i jest ok. Ale to piecze w okreslonych porach, czesto jak mala je, albo tuz przed karmieniem.
Druga to niestety grzybica i to juz nie jest smieszne. Zazwyczaj jednak to pieczenie sutka.

Mysle, ze to chyba jednak produkcja. Nieprzyjmene uczucie- wiem ;)

Madbebe-mnie też tak kłuje,ale nie w sutku tylko tak na cycu...dziwne takie piekące,chwilowe kłucie...Co do facetów,z moim J jest na odwrót.Czasem już go pytam,kiedy mały płacze czy muszę cyca na wierzch wywalić,żeby zechciał mi go podać:eek:
Grzybica??brrr,brzmi strasznie:szok:to ma jakies objawy zewnetrzne??Mnie nie kluje w sutku,tylko wlasnie tak jak lubiczanke,w calym cycu:tak:Moj A.chyba panikuje jak mala placze,tak mi sie wydaje z obserwacji.Troche nie dobrze,ale moze sie oswoi-czas najwyzszy!;-)

mój Szymonek dzisiaj sie uspokoił po wypiciu plantexu:-)wielkie dzięki Sofik:tak:
no i zmieniłam mu mleko i nie polecam nikomu aptamilu,:no:mały czasami wymiotował po nim i jest za tłuste

madbebe mój tez tak miał na początku bo sie nie najadał i dałam mu butle,teraz przynajmniej śpi 2-3 godziny głodomor mały:-)
mi sie wydaje ze mala sie najada,tylko chyba zaczela nagle wiecej potrzebowac-moze to jakis skok rozwojowy,nie wiem.na wadze przybiera ladnie,a pokarmu mam od groma.Trudno,niech wcina jak musi;-):-)Kiedys jej przejdzie,moze jakos przetrwam:happy:
 
Do góry