reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
madbebe napewno małej przejdzie,jak masz dużo mleka to super:tak:bo ja nie miałam:no:a teraz tez mnie cyce pieką bo mleko sie przepala ale ściągać nie musze bo są miekkie i jak próbuje odciągnąć to nic nie leci,pare kropelek:sorry:

cholercia przechwaliłam swoje dziecię bo marudzi mi no!!!:wściekła/y:

zapomniałam!dzwoniłam do CHB i dowiedziałam sie ze wysłali mi list 25 który do dzisiaj nie doszedł:wściekła/y:paranoja!!
 
Ostatnia edycja:
Witam!!!
Poczytam was wieczorkiem:-)
Ja dzis zajeta lepieniem pierogow...w sumie juz skonczylam tylko musze ogarnac w kuchni i w salonie bo maly mi taka zawieruche zrobil ze szok:szok:.
Nastalam sie nad tymi pierogami az teraz boli mnie kregoslop,czekam do wieczorka moze m masazyk zrobi:sorry::-p.
 
Witam laski
Ja zwolnilam sie z pracy szybciej bo tak mnie żoładek bolał skrecało mnie jak nic.Połozyłam sie i jest juz troche lepiej wlasnie zrobiłam klopsiki w sosie pomidorowym z reszty farszu gołabkowego, i czuje wibracje w żołądku uff
LArcia nie zazdroszcze z tym autem hamówa.
Tez bym wpadla do pauletty w sobote ale pracuje do 3:(
Na pierogi tez mam ochote moze kiedys sie zabiore i zrobie zapsa na świeta:)
Olivier naszczęscie juz lepiej antybiotyk dziala:)
Chyba jutro do pracy nie pojde sick wezme bo jak mam sie znów tak fatalnie czuc to lepiej odpoczac w domu.
No nic zmykam
 
Uff..wreszcie siadłam:sorry:
Może i mnie mężyk by dziś zrobił masażyk:confused:Przydałby się,nie powiem!Ale jak go znam to albo tak wszystko ustawi,że to ja jemu będę robić masażyk,albo nikt nikomu bo padnie przed telewizorem:dry:
Zapomniałam Wam powiedzieć,że i my dostaliśmy zaproszenie na szczepienie,z tym,że na stary adres przyszło,P niedawno poszedł spytać czy przypadkiem coś do nas nie przyszło i właśnie to było.W listopadzie wysłali..
Też miałam pytać gdzie joann?:eek:
 
kurcze jestem w szoku:szok: dziecię me zasnęło po 2 a że sama zmęczona troszkę byłam to przed 4 poołożyłam się koło niego myśląc że zaraz się obudzi i nie wiem kiedy sama zasnęłam:eek: obudziłam się 15min temu bo mnie pęcherz pogonił a Wiktor dalej śpi w najlepsze wtulony we mnie ponad 3 godz. mi spał :shocked2:jak wstałam do ubikacji to też się obudził i podreptał za mną a teraz dochodzi do siebie bo wygląda jak lekko oderwany od rzeczywisstości hehe:sorry:

Kobieta za kierownicą ;-) - Wideo - Studio - WP.PL z jednej strony śmieszne ale z drugiej szok że tacy kierowcy na prawdę istnieją:eek::sorry:
 
Ostatnia edycja:
Witam-wymknęłam się tylko życzyć dobrej nocki:-)...Muszę być na bieżąco dlatego musiałam podczytać co tam popołudniową porą się działo:-p
A skoro o masażach mowa,to biorąc pod uwagę,że niby szparagi są afrodyzjakami(bleee-J pochwalił,ale mnie osobiście nie za bardzo do gustu przypadły:eek:)to może uda mi się namówić mojego J na takowy:tak:
Uciekam...do jutra Dziewczynki i nie szalejcie,abym rano zdążyła Was nadrobić:sorry:
 
Madbebe-może to zdanie cię pocieszy i uspokoi :-)
"Potwierdzeniem udanego karmienia jest odczuwane przez matkę lekkie kłucie w piersiach w czasie jego trwania, piersi pełne przed i opróżnione po jego zakończeniu oraz słyszalne połykanie pokarmu przez dziecko."
 
reklama
Hej laseczki
Mama wyjechala:-:)sorry: wiec sie troszke pusto w domciu zrobilo ale na ratunek przybiegla Agusiek - kochana dziekujemy za popludnie i reszcie ekipy (elity) rowniez dziekuje za mile popoludnie a i Wiktorek poszalal po 2 tyg uziemieniu. Po powrocie zjadl zupke i padl na kanapie na godz. Ja oczyszcilam kompa z wirusow i w koncu moglam wam troszke postukac:-p

Kamcia bidulko jak nie plecy do zoladek:-( Moze kropelki trza zapodac? Oby to nie cosik wirusowego... Zycze szybkiego powrotu do zdrowia:-D


froq, pauletta - o tak byloby super, zwlaszcza, ze mam juz jak dojechac ( auto jezdzi ;-)), ale sobota mi odpada jak narazie. Poza tym po 1ej corcia mi spi, gdybym wiec przyjechala o 12, to usnie mi w aucie, a wtedy bedzie niedospana i nie do zycia, a w domu juz nie usnie. Ale nie mowie nie na 100%, gdyby cos sie zmienilo, to odezwe sie do froq, jej komore mam. Tylko wyjasnij mi Pauletta, czy Ty mieszkasz za cyganowem, za smieciowiskiem czy gdzie to sie w lewo skreca z headford rd(mowie jadac od headford)?

Larcia byloby super gdyby udalo ci sie wpasc z Amanda :-) co by nie gadac nastepnym razem zwalimy sie do ciebie w koncu dojade w pol drogi do ciebie;-):sorry:. Wilwie porywam z soba i moze jeszcze kogos...hmmm

mój Szymonek dzisiaj sie uspokoił po wypiciu plantexu:-)wielkie dzięki Sofik:tak:no i zmieniłam mu mleko i nie polecam nikomu aptamilu,:no:mały czasami wymiotował po nim i jest za tłuste

madbebe mój tez tak miał na początku bo sie nie najadał i dałam mu butle,teraz przynajmniej śpi 2-3 godziny głodomor mały:-)

Ja mialam podobnie z moim synkiem nie najadal sie wiec dalam butle i juz bylo super. Ja od samego poczatku dawalam Aptamil i to for hungry babies i nie moge na to mleczko narzekac wiec to kwestia upodoban kulinarnych naszych pociech:tak:;-). Jednym bobasom sluzy takie mleczko innym inne nie trzeba z gory zakladac ze jest be dla wszystkich:tak: Najwazniejsze by dziecko bylo najedzone i szczesliwe a ktore mleczko to powoduje to juz nie wazne.
 
Do góry