reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

a mi się nudziło i właśnie upiekłam bułeczki drożdżowe z rodzynkami i kruszonką :-):-):-) mniam:laugh2: a do tego wynalazłam w moich słoikach dżem truskawkowy domowej roboty od teściowej :-D:-D:-D i znowu się objem i nie będę mogła ruszać:sorry:
 
reklama
mój Szymonek dzisiaj sie uspokoił po wypiciu plantexu:-)wielkie dzięki Sofik:tak:
no i zmieniłam mu mleko i nie polecam nikomu aptamilu,:no:mały czasami wymiotował po nim i jest za tłuste

madbebe mój tez tak miał na początku bo sie nie najadał i dałam mu butle,teraz przynajmniej śpi 2-3 godziny głodomor mały:-)
Ja uzywalam aptamilu i ja polecalam zawsze.Kazde dziecko jest inne i inaczej toleruje mleko.Moj np chorowal po cow&gate.Wiec regoly nie ma.
Hej laseczki
Mama wyjechala:-:)sorry: wiec sie troszke pusto w domciu zrobilo ale na ratunek przybiegla Agusiek - kochana dziekujemy za popludnie i reszcie ekipy (elity) rowniez dziekuje za mile popoludnie a i Wiktorek poszalal po 2 tyg uziemieniu. Po powrocie zjadl zupke i padl na kanapie na godz. Ja oczyszcilam kompa z wirusow i w koncu moglam wam troszke postukac:-p

Kamcia bidulko jak nie plecy do zoladek:-( Moze kropelki trza zapodac? Oby to nie cosik wirusowego... Zycze szybkiego powrotu do zdrowia:-D




Larcia byloby super gdyby udalo ci sie wpasc z Amanda :-) co by nie gadac nastepnym razem zwalimy sie do ciebie w koncu dojade w pol drogi do ciebie;-):sorry:. Wilwie porywam z soba i moze jeszcze kogos...hmmm



Ja mialam podobnie z moim synkiem nie najadal sie wiec dalam butle i juz bylo super. Ja od samego poczatku dawalam Aptamil i to for hungry babies i nie moge na to mleczko narzekac wiec to kwestia upodoban kulinarnych naszych pociech:tak:;-). Jednym bobasom sluzy takie mleczko innym inne nie trzeba z gory zakladac ze jest be dla wszystkich:tak: Najwazniejsze by dziecko bylo najedzone i szczesliwe a ktore mleczko to powoduje to juz nie wazne.

Swiete slowa :tak:
 
Witam wieczorkiem!
Widziałam już kiedyś "kobietę za kierownicą" najbardziej zabawny jest filmik z seledynowym autkiem, za kazdym razem rozbawia mnie do łez:rofl2:

ja juz chcę zeby były święta!!!!
 
Marta moj tez nie zabardzo chcial pic Aptamil i ulewal po nim bardzo , ale pozniej zmienilam na Aptamil Comfort i bylo ok przez chewile, pozniej Nan Ha,pozniej Nan zwykly1 pozniej 2,nastepnie Enfamil ar a teraz od tygodnia jestesmy na Cow& Gate i wszystko gra......maly juz nie puszcza pawi....chyba mu ten refluks przeszedl na dobre:-)

Pauletta a Ty znow o jedzeniu:-D:-D:-D jedz jedz niech Ci idzie na zdrowie.....

Tichonek jak tam,masaz byl???? u mnie jeszcze nie:sorry: i chyba sie nie zapowiada......

Ja dzis jakiegos powera dostalam bo chcialam jeszcze nalesniki piec na krokiety ale m mnie powstrzymal i zrobilam tylko farsz;-)
 
pauletta hehe co wchodze i czytam, to cos jesz, a jestes taka szczuplutka, naprawde podziwiam!Ja tez uwielbiam dobre jedzonko, ale mi odrazu idzie w tylek :confused2:
Maz mi najbardziej szkodzi, bo wprost uwielbia wieczorem cos podjadac do filmu, a ja razem z nim :-p
 
Hej mamunie żadko zaglądam bo nie mam czasu myślałam że praca na popołudniówki będzie spoko ale po prostu nie wyrabiam wstaje o 8 wysyłam syna do szk:-) już za chwilkę królewna się budzi ubieramy się schodzimy na dół sprzątamy jemy kaszkę idziemy na zakupy robimy obiad i już 2.30 trzeba wychodzić do pracy kosmos :tak:dobrze że to 2dni w tygodniu ale za to weekend w pracy:szok: do tego doszedł mi piesek kundelek ma 2miesiące mój syn cały w skowronkach a on sika i sra i skomli chce na kolana potrzebuje jeszcze mamy :tak:macie jakiś dobry sposób żeby się oduczył sikania w domu :-(na święta nie mam nic dziś trochę ubrałam dom choinki brak i babek na nią też to nasze 1swięta w IR nie mam kiedy jechać na zakupy M ciągle w pracy do 8 auto zabiera chyba mi zostanie Dans bo 24otwarty...a jak sobie pomyśle że w święta do pracy to mnie szlak trafia ale cóż to moje 3świeta w tej pracy a 1 pracujące dobrze że choć zle nie płacą :-) pozdrawiam was papapa
 
pauletta hehe co wchodze i czytam, to cos jesz, a jestes taka szczuplutka, naprawde podziwiam!Ja tez uwielbiam dobre jedzonko, ale mi odrazu idzie w tylek :confused2:
Maz mi najbardziej szkodzi, bo wprost uwielbia wieczorem cos podjadac do filmu, a ja razem z nim :-p
:-D:-D:-D:-D:-D Larcia dobre dawno sie tak nie uśmiałam:laugh2::laugh2::laugh2: ja szczupła???? chyba w uszach:rofl2::rofl2::rofl2: zawsze miałam skłonności do tycia i musiałam się kontrolowac jedynym wyjątkiem jest ciąża wtedy sie nie kontroluję i jem na co mam ochotę:tak::tak::tak: jak chodziłam pod serduszkiem z Wiktorkiem przytyłam 30kg ciekawe ile teraz przytyję jak na razie już mam na plusie jakoś z 14kg a jeszcze 3 miesiące przede mną:sorry: ale co tam zrzuci się później :cool2:
 
reklama
Emili nie pocieszę Cię,ale psiak teoretycznie może sikac do 6 miesięcy życia.
Mówię teoretycznie bo jednym nauka idzie szybciej a innym nie.
Rada? Wychodzic z psem i chwalic,chwalic i jeszcze raz chwalic za dobrą sprawę na dworze.
Możesz też podłożyc gazetę w jednym kącie w domku,blisko drzwi wyjściowych (jeśli był choc trochę przyuczany do szczania na papierek) i tą gazetkę coraz bliżej drzwi przesuwac.No i nagradzac ;-)
Pocieszę Cię,że dziś Mila zlała nam się w łazience na górze,ale winę mogę zwalic na M bo chciała iśc na dół to ten ją powstrzymał :confused2:

No jesteś matka pracująca,podziwiam :tak::tak:

A dawno nie zaglądała MoKu,pamiętacie ją?
Ciekawe co u niej :sorry:

Ja też piję drinka,ale takiego sobie zrobiłam,że zaraz się schowam pod stół :eek::eek:
Z testów mąż mnie przepytał,a ile się natłumaczył o budowie silnika :szok:
Boring :sorry:
 
Do góry