reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

I ja z wieczorka wskoczyłam:tak:
Wszystkie dziś jakieś padnięte,ja toże:sorry:
Dzień się zaczął od wielkiej radości mojego syna,po tym jak znalazł paczkę pod łóżkiem:-DI tak nam jakoś zeszło do obiadu.Potem wybraliśmy się ni stąd ni zowąd do Dublina.Młody zaliczył fryzjera bo już był taki kudłaty,że wyglądał delikatnie mówiąc nieciekawie.Ja połaziłam za butami i na łażeniu się zakończyło:-(No,nic do trzech razy sztuka,może następnym razem wreszcie jakieś zakupię:sorry:Wróciliśmy,Radka zaraz wykąpałam bo go włosy gryzły:growl:i zaczął mi się syn coś walać po kanapach:shocked2:,rumieńców takich dostał i ciepły się zrobił,chyba go jakieś przeziębienie łapie.Dostał syropki,Nurofen i padł jak kawka:sorry:.Coś,kurczę popłakuje przez sen i kaszle,żeby mi się tylko na dobre(niedobre) nie rozłożył:sorry:.P też już komara tnie więc i ja zaraz w objęcia Morfeusza się udam:tak:.Dobrej nocki..
 
reklama
Cos tu sie niedobrego dzieje. Taka cisza od kliku dni...nie ma co czytac, dziewczynki sie nie dziela przemysleniami z minionych dni...;-) Wszytskie zmeczone...
hmmm...
A ja dzis happy. Pokrzyczalam wczoraj na A, ze powinien sie upomniec o dzien wolny, a nie tyra 7 dni w tygodniu. No i poprosil i mu dali dzisiaj:-) Czekam wiec az sie laskawie z wyra podniesie i nareszcie jakis rodzinny dzien!! A tyle rzeczy by sie chcialo zrobic, ze dnia zabraknie na bank!
Alis spi...uspilam go na pilce do rodzenia..hehehe...
Czesto sobie z nim na niej skacze, albo on sam sobie skacze, albo wogole sie na niej bawimy. I jak go trzymam na rekach i sobie tak baunsuje to on zasypia..hehe..
Zwierzyna nakarmiona, zadowolona, ogrzewanie hula, kawa wypita, sniadanie zjedzone:-) Uporalam sie ze wszystkim i moge w spokoju kontynuowac ogladanie mojego ulubionego programu..dzien dobry TVN- o sorki juz nie...Al is awake!!!:wściekła/y:;-)
 
Dzień dobry!!!
Nie wierzę,że wchodzę przed 10-tą i jestem 2-ga:szok:.Co to się dzieje Dziewczynki?
Misia-przyłączam się do Twojego niepokoju...i przy okazji-to sobie pooglądałaś dzień dobry tvn(ja też oglądam ,zazwyczaj jednak moje dwa starszaki wlatują i "mama-bajkę!!!):sorry:.Miłego Rodzinnego dnia życzę
Frog-ok.to od przyszłego tygodnia pełne zwarcie;-):-).I doradzę coś Ci cichutko-wykorzystuj mamę ile się da.Ona będzie happy,że mogła pomóc,a Ty będziesz miała mniej pracy(ja żałuję,że np.o uszkach nie pomyślałam kiedy moja mama była:crazy:)
Kamcia-my też chcieliśmy świecić(jak Twoi sąsiedzi)ale się okazało,że mój J w zeszłym roku gdzieś zawieruszył jakiś wzmacniacz,i teraz muszę dokupić komplet lampek na zewnątrz:wściekła/y:.Mam nadzieję,że dekorowanie Twojego domku jutro pójdzie bardziej pomyslnie:tak::-)
Tichonek-oby na pokaszliwaniu się skończyło( u Radka)...Nie znoszę patrzeć kiedy moje Szkrabki są chore-zawsze chciałoby się wziąć ich cierpienie na siebie(szkoda,że to niemożliwe:sorry:)
Pauletta-ja też lubię kiedy wpadają goście jak mam coś upieczonego.Bo u mnie to jest tak-uwielbiam piec ciasta,ale już z jedzeniem ich jest gorzej(nie wiem dlaczego,ale nie lubię jeść swoich ciast,a nieskromnie powiem,że nawet są dobre-poprostu takie zboczenie jakieś)tak więc jak nie znajdzie się ktosik chętny,to nierzadko się zdarza,że muszę wpychać mojemu J do pracy,aby chociaż kolegom dał(bo jakoś tak szkoda wyrzucać).I faktycznie-w biodra idzie komuś innemu:-p
Narzaie to tyle-wykorzystując sen Danielka pójdę pranie rozwiesić na górze...A kupiłam ostatnio płyn do płukania comfort-truskaweczki i pocałunek lilii-pachnie cuuudownie(tak nawiasem mówiąc)
Uciekam-a Wam miłego dnia życzę
 
Hejo!
Nie było mnie dwa dni, bo nie mogłam odejść od gołąbków, które zrobiłyśmy z Paulettą Dzięki kochana!!! Masz talent kulinarny, 52szt, przepysznych gołąbeczków, mój M który do tej pory nie przepadał, zaraz po ugotowaniu na początek 4 zjadł, bo tak mu smakowalo

Wczoraj kuplismy choinkę w B&Q ostatnia sztuka, half price, piekna jes :cool2:

uciekam sie ubierać, bo Emma spi

ps w DDtvn była taka młoda dziewczyna Agata co ma jakiegos starszego faceta, to kto to jest, tzn ten facet? bo wlączyłam za póxno
 
Witam sie i ja.Faktycznie wieje tu pustkami ale niema sie co dziwic,przygotowania do swiat zajmuja sporo czasu.Ja zaczynam lepienie dopiero w czwartek,bo dzis mam meza,jutro porzadki po weekendzie a w srode gosci.Co do dzien dobry tvn to ja zawsze ogladalam,dopuki dziecko bajek sie nie zaczelo domagac..
Oki spadam bo jedziemy do Limericku na jakies zakupki.papa
 
Witam i jak i uciekam po zwolnienie i do socjala, chyba ich tam rozniose bo nadal mi nie wyplacili pieniedzy:wściekła/y: To juz ostatnie zwolnienie im wioze bo od 12-ego macierzynski wkoncu:tak: a wiec milego dzionka dziewczynki wpadne potem:-)
 
moniadan cała przyjemność po mojej stronie :tak:

Dzień dobry mamuśki :-) po śniadanku jakoś tak sie rozleniwiłam że nie mogę ruszyć moich szanownych 4 liter z kanapy :sorry::eek: nawet jeszcze w pidżamie siedze:zawstydzona/y:;-) wczoraj męczyłam się chyba z dwie godz żeby zasnąć nie wiem czemu dopiero jak przyszedł mój mąż kochany i myśląc że śpię podgazował trochę sypialnie :eek::confused2: że musiałam schować twarz w poduszkę to zasnęłam ehhh ci faceci:sorry:

Nowy "narkotyk" nastolatek - Wiadomości - WP.PL to ja poproszę takich narkotyków :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja również się melduje.
Pauletta szkoda że blisko mnie nie mieszkasz pomogłabyś mi z tymi gołąbkami bo ja jak zwykle mam problem z kapusta a to sa za twarde bądz samkowo im czegoś brakuje.
misia83_83 znowu jak Cię podczytuje nabieram większego powera;-)
Po mikołaju dziś dochodzimy do siebie całą trójeczką, byliśmy u znajomych wczoraj fajnie było dużo dzieci powygłupialiśmy się nawet i domnie przyszedł prezencik od mojego J mikołaja niechcę się chwalić bo ja to zawaliłam na całej linii z prezentem dla męża a on mi kupił piękną branzoletkę srebrną; aż łezka zakręciła mi się w oku. Zaraz zmykamy na zakupy może już sobie kapuste kupię na bigos i go zrobię zawekuje i bedzie mniej na roboty na święta. Ok to lecę miłego dzionka pa pa
 
karolinanicola- hihi:-) No to dobrze wiedziec, ze ma sie jakies dobre oddzialywanie;-) Pewnie wszystkie Karoliny tak maja:-):cool2::cool:

Alis uskutecznia druga drzemke po tym jak go wymeczylam na puzzlach a zwierzeta go zalizaly na maxa..uhhh...
A sie zwinal z wyrka i oglada Terminatora...:/ well....
A ja jem ciasta czekoladowe...ehhh.....ale co tam. Potem wyskacze na pilce.

Moniadan- to byla Agata Rubik, zona Rubika Piotra :)
52 golabki......:/ My GOD! Zagazujecie chate po nich :)Ja taka na golabki to srednia jestem...wole pierogi :)
Pauletta- skoro u Ciebie tez golabki to sie nie dziw, ze M tak czadzi ..haha :)
Ja jak zrobie swiatczny bigos to tez bedzie wesolo....
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam:-)

moje dziecię nie śpi od 8:wściekła/y:i nic nie można zrobić:no:

lubiczanka prześle ci fotki jak tylko mały postanowi trche pospać:sorry:wogóle wieczorami krzycy bo brzusek go boli i nosek ma zapchany:-(

pauletta to powinnaś właśnie szybko zasnąć po takich zapachach:-D

miłego dnia:cool2:
 
Do góry