reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam.
Ja dopiero teraz.
Dzień zajęty i tak jakoś zleciało.
Choinka już stoi :rofl2:
Żywa,pachnąca.Piękna ;-)
Ubierałam z dzieciakami chyba dobre 1,5 godziny :confused2:

Póżniej przyjechało dwóch klientów do strzyżenia no i przy okazji oskubałam męża i Antka.Matt się nie dał na sucho to w wannie mu loczki poleciały.Na szczęście to co zostało zakręciło się prawidłowo....ufff bo za każdym ścięciem myślę,że to już koniec jego kręciołków:sorry:.Ale jednak nie i młody dalej się kręci.:tak:


Prezenty zaraz zapakuję i jak dzieciaki usną to wrzucę im do łóżek.
Z M sobie nie robimy prezentów.Wypijemy po Mikołajkowym piwku ;-)

Nam opłatek przywiezie M brat :tak:
 
Hello. Ja tak na chwilę wpadłam. Malutka już śpi i może ja też dziś z tego skorzystam i do wyrka się ułożę.
Opłatek mi rodzice również wysyłają ale można też np. u nas w polskim kościele w dublinie kupić. No to wiele się nie napisałam idę korzystać z błogiego lulu mojej gwiazdy. dobranoc:happy::happy:
 
:szok::szok::szok:ladnie pierwsza jestem.Cisza tu straszliwa panuje ostatnio:eek:
pauletta-o tlumaczu nie slyszalam,ale czasem mozna przefaksowac i tlumaczenie odesla,zalezy chyba jakie dokumenty..
Mikolajkowe zyczenia wszystkim mamom,ich pociechom i nie tylko!!!:-)
mikolaj.jpg
 
Ciaoooo Dziewczynki!

Milego Mikolajkowania:-)

Wczoraj dzien na maxa busy!! Poniewaz moje kochanie zapracowane poprosilam kumpele zeby zabrala mnie na zakupy bo lodowa pusta. Zabralo nam to jakies 4 godziny!! Ciagle z Mlodym na rekach a ona wozki tylko pchala z zakupami...hehehe...bylo smiesznie. Al na koncu juz byl tak zmeczony i spiacy, ze darl sie w nieboglosy..:eek: Wpadlysmy w szal kupowania ******* swiatecznych (ozdobniczki- sriczki..itp). ;-)

Wieczorem, jak Al poszedl w kimono to ja sie zabralam za dekorowanie chacjendy. Ubralam tez choine ale jakos tak marnie sie swieci wiec chyba dokupie jakies lampki jeszcze. Reszte wieczoru zajmowalo mi odganianie kotow i psa od choinki bo oczywiscie atrakcja dla nich na maxa....kto wiecej bombek straci i lancuchy poszarpie!:sorry:

Dalismy sobie tez prezenty z A. bo nie wiedomo bylo kiedy sie znowu zobaczymy..hehehehehe...:-(
Ten jak mi wyskoczyl z prezentami to myslalam, ze go dzgne...cala kanape tym zawalil. Kupil mi wielgachny obraz na sciane z wizerunkiem Buddy oraz wielki swiecznik (Kamiennego budde). Myslalam, ze sie poplacze....:-):zawstydzona/y:
Bylam zla bo ja mu tylko z ta ksiazka wyjechalam..wiec porownanie marne no ale skad ja mialam wiedziec, ze on mi takie duze prezenty porobi...wariat...:sorry:
Alis dostal od mikusia Scout Puppy...super zabawka. Jak mowi jego imie to Al jest w szoku:-D

No, a teraz dziecie spi, ja szamam sniadanie. Zwierzyna nakarmiona. Zoe szaleje na ogrodku z pustym baniakiem po wodzie...wczesniej wycierala dupsko o Ala puzzle...myslalam, ze znow odezwie sie we mnie morderczy instynkt...:wściekła/y:
Ah...jeszcze musze pod choinka ustawic szope:-)
 
Witam irysowe mamki.

Mnie rodzice i teściowie co roku opłatek wraz z kartką świąteczną przysyłają:tak:

Dokladnie tak samo:-)

Ja woczoraj tez juz skonczylam dekorowanie domku.W oknach stoja swieczniki do okien i gwiazdki takie wiszace.Ladnie to delikatnie wyglada nie przesadzone w kazdym razie i w wszystko w jenym kolorze,nie ma barwy koorow,reniferow i dmuchanych mikolajow :-D:-D:-D Mimo to bylismy atrakcja dla sasiadow.Dzieczyny normalnie czasem nie moge z tymi irlandczykami.Lubie ich ale ich dziwactwa czasem mnie rozwalaja.Mieszkam na osiedlu gdzie moim sasiadow kasy nie brakuje.A tu sie okazuje ze poniewaz kryzys to szkoda kasy na lampki do okna:-D Wiec my jako jedyni na osiedlu mamy oswietlony dom.Sasiadka obok,amerykanka malo sie nie przewrocila jak zobaczyla :-D:-D:-D A w dodatku choinja w oknie stoi ipiekie swieci :-D:-D:-D Az sie zastanawiam czy jakos zakaz jest czy cos :-D:-D:-D
No to spadam na sniadanko ,meza ni ma pojechal robic dzieciakom zdjecia mikolajkowe:-)Ale wroci na szczescie za dwie godzinki wiec nie bede siedzial cala niedziele sama.
 
Rowniez witam sie mikolajkowo


Do nas mikolaj nie zawital bo wprawdzie kupilam skarpety ale jeszcze w tprbie nie rozpakowane sa a i kominek w remoncie wiec zostawil nam tylko list ze jak juz sie uporamy to na gwiazdke cos podrzuci:-D
A ja juz mam remontu po uszy, czekam tylko na koniec a gdzie jeszcze sprzatanie:no: No ale jestesmy dobrej mysli

No to milegop dnia i bogatego mikolaja:-)
 
reklama
witam sie z wami i uciekam bo szykujemy sie na mikołajki do kardiokids .....a wam i waszym rodzinka wspaniałego mikołaja życze:O). NASZE ŚWIĘTA
Z czarownych wspomnień kreślę spojrzenia
co z rzeki dobra spłynęły nagle
w zwojach pamięci szczęśliwa wstęga
niezapomniana przeszłość rodzinna

zawsze choinka żywa jodłowa
lśniąca od lampek bombek i ozdób pięknych
zapach wanilii i mak z miodem słodki
ręka Mamusi przygarnia dzieci
by z przywileju starsi usiedli

dom piękny czysty i przystrojony
szeregiem wszyscy stoją z opłatkiem
a Anioł skrzydłem przygładza obrus
aby spod niego sianko nie spadło

na stole wszystkich dwanaście potraw
i każdy nawet gość nie proszony
dostaje miejsce i pełny talerz
i zawsze uśmiecha się zadowolony

Potem Mikołaj..czy wszyscy grzeczni
każdy za prezent musi odśpiewać
lub wierszyk ładny zadeklamować
potem kolędy śpiewają wszyscy

a na Pasterkę zgodnie gromadnie
a potem kulig jak zima śnieżna
życzenia lecą znów echem szczerym
by nikt w tym dniu nie mógł powiedzieć
że jest samotny i nieszczęśliwy

tą piękną chwilę mimo zmian czasów
w rodzinie ceremonią celebrujemy
obchodząc święta hucznie i gwarno
bo Jezus nam tą tradycję w darze przynosi.

3.gif

 
Ostatnia edycja:
Do góry