reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ka.m'cia podstawa to mierzenie czasu między bólami.Nie masz po co jechac jak pojawią się w odstępach co 20-15 minut.
Zalecane jest by jechac tak od 5 minut.A daleko masz do szpitala?
 
reklama
Będziesz czekała do samego końca?
n%27.gif


Marta,jak długo mamy czekac?
16b246b8d1d44390cec4847ym1.gif


Jak dla mnie to jakaś magia.
oczy.gif

Mieszkają w jednym mieście ,jeszcze niedawno na jednym osiedlu,w prawie w tym samym czasie zaciążyły
ruch.gif
femme-enceinte.gif
i razem rodzą.
connie_rockingbaby.gif

Mają po trójkę dzieci.Najstarsi synowie,średnie córeczki i najmniejszych synów...
Jeszcze jakieś podobieństwa? :cool2:

cyckixd6.gif
----wymiękam.

Idę do
Elffy_31.gif
Ale sie usmialam Anineczko :laugh2::laugh2:
No niezle jaja!
Biedna Marta, musi sie tyle meczyc :shocked2:
Ja tez obstawiam, ze maly sie dzisiaj urodzi i jak ktoras napisala, opusci ja ten pech :tak:
Ooo i u Kamci sie cos ruszylo :szok:
Szkoda, ze jak ja bede rodzic, to niestety sama :zawstydzona/y:
No to Dziewczyny, szybkiego i jak najmniej bolesnego!!!
 
Witajcie dziewczyny,
Życzę szybkiego rozwiązania forumkom na końcówce ciąży, ja jeszcze trochę...
Mam pytanko odnośnie proszku do prania - w czym pierzecie ciuszki noworodków? Szukałam tutaj jakiegoś specjalnego proszku dla dzieci, tak jak w Polsce jest Jelp albo zwykłe płatki mydlane i nic takiego nie widzę:no: Jakieś pomysły?
 
babki teraz mam co 7 minut,zaraz pewnie lekarz bedzie mnie badał i nie wiem czy zdąże jeszcze napisac bo lubiczanka zaraz ucieka do domu,jak dzisiaj nie urodze to sie zastrzele:-(
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Życzę szybkiego rozwiązania forumkom na końcówce ciąży, ja jeszcze trochę...
Mam pytanko odnośnie proszku do prania - w czym pierzecie ciuszki noworodków? Szukałam tutaj jakiegoś specjalnego proszku dla dzieci, tak jak w Polsce jest Jelp albo zwykłe płatki mydlane i nic takiego nie widzę:no: Jakieś pomysły?
ja kupowłam peersil non-bio a do tego plyn do płukania z komforta (ten biały z niemowlakiem na obrazku) i mylę że problemu nie będzie
 
Do góry