reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczynki...
Prosba...
Czy ktoras z Was ma gdzies zapisany taki "slowniczek" z wszystkimi wazniejszymi terminami potrzebnymi ciezarnej Polce w IE?
Gdzies kiedys na forum sie na niego natknelam ale pojecia nie mam gdzie tego teraz szukac...:confused2:
Bede wdzieczna, bo moja kolezanka bardzo by czegos takiego potrzebowala.
Z jej angielskim jest bardzo kiepsko i chociaz tego by mogla sie wyuczyc na pamiec...

Proszę bardzo, ja go sobie chwalę:-)

Słowniczek zwrotów przydatnych w okresie ciąży i porodu - Ciąża w uk - Ciąża i poród w UK
 
reklama
Wieeeeeeelkie dzieki:-)
Poczytalam go sobie przelotnie i przyznam, ze sporo terminow- nawet mi, powiedzmy, ze doswiadczonej mamusi- jest obcych:szok:

Przypomnialo mi sie, jak pani doktor na pierwszej wizycie w szpitalu spytala mnie o smear test:szok: Pojecia nie mialam o czym mowi, bo sie pierwszy raz z ta nazwa zetknelam:-) I wiecie, co mila pani doktor zrobila...??? Narysowala mi schemacik na kartce:-D:-D:-D Ale sie wtedy usmialysmy obie:-D
 
Witam!!!
Kurde widze ze Wy tu rzescie wczoraj jeszcze dosc dlugo urzedowaly....ja poszlam spac bo juz nie mialam sily czekac na Marty porod!!!:-p
Myslalam ze juz urodzila ale czytalam ostatnie posty i d**a :cool2:a chcialam gratki zlozyc:-p.
Marta nie dawaj sie wygonic do domu:no: moze Ci dadza kroploweczke na wywolanie
 
Wieeeeeeelkie dzieki:-)
Poczytalam go sobie przelotnie i przyznam, ze sporo terminow- nawet mi, powiedzmy, ze doswiadczonej mamusi- jest obcych:szok:

Przypomnialo mi sie, jak pani doktor na pierwszej wizycie w szpitalu spytala mnie o smear test:szok: Pojecia nie mialam o czym mowi, bo sie pierwszy raz z ta nazwa zetknelam:-) I wiecie, co mila pani doktor zrobila...??? Narysowala mi schemacik na kartce:-D:-D:-D Ale sie wtedy usmialysmy obie:-D

To mi też narysuj schemacik,:-):-):-);-) bo ja mam go zrobić 3 miesiące po porodzie. Wy też robiłyście??? u nas w przychodni 60 jurków kosztuje
 
bede próbowała wyprosic tą kroplówke ale przeciez nie bede siedziec jak nic nie bedą robic:-(łaze po schodach i nic:no:
lubiczanka odezwie sie jak wróci pewnie do domku bo maleństwo nie opuszcza jej na krok:sorry:
 
reklama
To mi też narysuj schemacik,:-):-):-);-) bo ja mam go zrobić 3 miesiące po porodzie. Wy też robiłyście??? u nas w przychodni 60 jurków kosztuje
Kochana zapisz się tutaj:
CervicalCheck, The National Cervical Screening Programme, Cervical Smear Test Ireland, Smear Test Ireland, Cervical Screening Ireland, Cervical Cancer Test, Smeartakers Ireland - Cervical Check
przyślą Ci list z zaproszeniem na darmową cytologię.
Jeśli skończyłaś 25 lat.
Ja już dostałam zaproszenie,teraz się tylko umówic do Gp :tak::tak:
 
Do góry