reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

To mi też narysuj schemacik,:-):-):-);-) bo ja mam go zrobić 3 miesiące po porodzie. Wy też robiłyście??? u nas w przychodni 60 jurków kosztuje
Moje zdolnosci plastyczne sa raczej mierne, wiec wole nie rysowac, bo jeszcze zrobia Ci to, co nie trzeba:-D:-D:-D

bede próbowała wyprosic tą kroplówke ale przeciez nie bede siedziec jak nic nie bedą robic:-(łaze po schodach i nic:no:
lubiczanka odezwie sie jak wróci pewnie do domku bo maleństwo nie opuszcza jej na krok:sorry:
:wściekła/y: Po kim Ten Wasz synus taki uparty:confused2:
Pogadaj z nimi, jak trzeba to i mala histerie zrob, zacznij plakac i powiedz, ze juz rady nie dajesz, ze nie wytrzymujesz fizycznie i psychicznie nawet tez i musza sie zlitowac. Dramatyzuj:-):-):-)

Oj, biedne cycki Lubiczanki:-D
 
reklama
Oj Martuś, bidulko Ty:no::no::wściekła/y:, łosie jedne.

Mamo_ady żartowałam oczywiście z tym schemacikiem, mnie pytała normalnie o cythology:-):-):-). Ja pewnie do Dublina się wybiorę, bo chyba w Medicusie lub Polmedzie za 10 jurków robią, albo w Polsce jak będę

Dzięki Anineczko, no skończyłam 25 lat, więc się należy. A długo czekałaś na to zaproszenie??
 
Ostatnia edycja:
Moje zdolnosci plastyczne sa raczej mierne, wiec wole nie rysowac, bo jeszcze zrobia Ci to, co nie trzeba:-D:-D:-D


:wściekła/y: Po kim Ten Wasz synus taki uparty:confused2:
Pogadaj z nimi, jak trzeba to i mala histerie zrob, zacznij plakac i powiedz, ze juz rady nie dajesz, ze nie wytrzymujesz fizycznie i psychicznie nawet tez i musza sie zlitowac. Dramatyzuj:-):-):-)

Oj, biedne cycki Lubiczanki:-D
po tatusiu:tak:on uparty jak osioł:crazy:
 
Witam
Ale sie porodowka zrobila:-D:-D

hej dziewczynki tu Marta pisze od lubiczanki bo ona karmi tereaz:-)leżymy na jednej sali,u mnie :-)narazie bez zmian,co 3 minuty

No to niezle jaja, fajnie macie oby jeszcze twoj synus wkoncu wyskoczyl, trzymam kciuki:-)

ja też mam nadzieję ale się nie zapowiada... miałam bóle do 4 i mi przeszły...
chociaż dzień się jeszcze nie skończył....
więc moe jednak.... uda się jeszcze dziś:-D

Rownierz trzymam kciuki, oby szybko poszlo:tak:

A ja spadam sprzatac i za obiadek sie brac
 
Cześć:-)
Ale naprodukowałyście w związku z tymi porodami;-) Taki poród on-line niezła rzecz, ze wszystkimi można być na bieżąco:-D

Martuś trzymam kciuki, żeby wszystko poszło gładko dzisiaj:happy:

Ka.M`cia a Ty jak tam? Ruszyło się coś u Ciebie?

Lubiczanko chyba mały głodomor z tego Twojego Danielka, ale niech je:tak: ma prawo, żeby potem być dużym, silnym i zdrowym:-)

Sofik gratulacje dla Filipka:tak: Teraz to już jeden za drugim będzie wychodził:-D Oby jak najmniej boleśnie:tak:
Na Oliego koncie dwie dolne jedynki;-) Dobrze, że moje piersi jeszcze na tym nie ucierpiały:-p

no to ja za mloda na ta darmowa cytologie:-p
Ja też:-D Muszę jeszcze 2 lata poczekać:-p Teraz we wrześniu w PL robiłam i wszystko super, więc rok mam z głowy:tak:

Miłego dnia, zwłaszcza dla tych wyczekujących;-)
 
Chciałam tylko się zameldować:cool2:Sprzątam,obiadzio gotuję,ale cały czas ręka na pulsie-znaczy na klawiaturze i myszce komputerowej:tak:Sprawdzam co chwilę rozwój sytuacji i dopinguję i kibicuję i czekam i czytam i.....A tu nadal nic:-(
 
reklama
u mnie nartaazie cisza... niby ból są ale nie wiem czy aż takie żeby jechać do szpitala:-(
a tak bym już chciała....
a u GP dowiedziąłam sie ze wszystko ok... no jakby to norma była....:sorry:
zasanawiam się czy jak już pojadę to mnie zbadają czy odeślą do domu....
 
Do góry