reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witajcie dziewczyny,
Życzę szybkiego rozwiązania forumkom na końcówce ciąży, ja jeszcze trochę...
Mam pytanko odnośnie proszku do prania - w czym pierzecie ciuszki noworodków? Szukałam tutaj jakiegoś specjalnego proszku dla dzieci, tak jak w Polsce jest Jelp albo zwykłe płatki mydlane i nic takiego nie widzę:no: Jakieś pomysły?
Ja piore tez w Persilu Non Bio a do plukania uzywam raz Comfort Pure (bialy) lub Fairy. Nigdy problemow z uczuleniem nie mielismy:tak:

babki teraz mam co 7 minut,zaraz pewnie lekarz bedzie mnie badał i nie wiem czy zdąże jeszcze napisac bo lubiczanka zaraz ucieka do domu,jak dzisiaj nie urodze to sie zastrzele:-(
No wreszcie jakies dobre wiesci od Ciebie w dniu dzisiejszym:-)
Ty sie ciesz, ze my, forumki, nie mamy Twojego nr. kom:-D Chyba dopiero bys miala goraca linie:-D:-D
Trzymamy kciuki i mamy nadzieje, ze juz dzisiaj bedziemy sie cieszyc wszystkie razem:tak:
Czekamy oczywiscie tez na posta od Lubiczanki we wlasnej osobie:-)

K.M'cia... Za Ciebie tez trzymamy kciuki:-)
 
babki teraz mam co 7 minut,zaraz pewnie lekarz bedzie mnie badał i nie wiem czy zdąże jeszcze napisac bo lubiczanka zaraz ucieka do domu,jak dzisiaj nie urodze to sie zastrzele:-(
No,wreszcie młody się rozkręca:-DOn już chyba też ma dość tego siedzenia tam?!Nasłuchał się dzieciaczków wokół i pewnie też chce do dzieci dołączyć:-DA i na bank ma dość słuchania narzekań mamy:sorry:Tyle cioć na niego czeka i mu kibicuje,że jak się urodzi to będzie musiał jakąś imprezkę dla nas zrobić
b11838810844690977c8263c.gif

A jak się nie pośpieszy to jeszcze większą
b1149506007448411d78eec2.gif
 
ja zawsze używam płynu do płukania... do każdego prania
Na dobra sprawe kochana to nie wiesz jeszcze czy uczula plyn dziecie czy nie:-D
No,wreszcie młody się rozkręca:-DOn już chyba też ma dość tego siedzenia tam?!Nasłuchał się dzieciaczków wokół i pewnie też chce do dzieci dołączyć:-DA i na bank ma dość słuchania narzekań mamy:sorry:Tyle cioć na niego czeka i mu kibicuje,że jak się urodzi to będzie musiał jakąś imprezkę dla nas zrobić
b11838810844690977c8263c.gif

A jak się nie pośpieszy to jeszcze większą
b1149506007448411d78eec2.gif
agusik twoje emotki mnie rozwalaja na lopatki :-D Poprostu wiesz co wstawic :-D

Mialam w lodowce dwie kostki bialego sera,wpisalam w necie sernik z 500 gr sera i wyszedl mi przpis sernik z brzoskwiniami i beza.Mniam.Nic trudnego:rofl2: Juz sie upiekl,zobaczymy czy smaczny bedzie,jak wystygnie.No to wy kontrolujcie sytuacje, a ja wstawiam nagrywanie Brzyduli i ide sie polozyc,bo strasznie sie ze mnie leje.W dodatku maly wciaz przeziebiony,ja sie zastrzele.:sorry: .
 
reklama
Najpierw Marta chce się zastrzelić teraz Gastone:-D:-D:-D:-D. Co to dzień masowych samobójstw???;-)

No właśnie ja nie używam na razie płynu do płukania dla Ani, bo nie wiem czy jej nie uczuli. Po proszku nie ma uczulenia, jak troszkę większa będzie to zaczniemy pewnie Comforu Pure używać. Na razie i tak mam Lovelę, więc chyba nie potzrebujemy dodatkowego zmiękczania, bo dodatkowy program płukania nastawiam.
 
Do góry