reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dzięki Dziewczynki za komplementy - takie budujące :tak:;-)
Wilwia - o tych sposobach to rozmawiałam z Twoim K wczoraj :-D mówił mi o tych schodach ;-) ja też mam wykładzinę... faktycznie - poczekam sobie jeszcze tydzień i dopiero jak minie termin i dalej będzie cisza, to spróbuję:tak: bardzo chciałabym, żeby Mały urodził się w sierpniu... ale to już moje pobożne życzenia - on zrobi i tak po swojemu :sorry:
Misia - te naklejki to fajna sprawa :tak: też szukałam po sklepach, ale ceny były zabójcze:szok: znalazłam na allegro (duży wybór i ceny niskie:tak:), ale nie kupiłam, bo i tak nie wiem, czy w listopadzie nie zjadę do PL, więc nie ma sensu ściągać tutaj... a że pracowałam kilka lat jako grafik komputerowy, to usiadłam sobie przy laptopie, zrobiłam kilka projektów zwierzątek - takie małe safarii - nawet fajnie wyszło. teraz tylko na ścianę przykleić ;-)
 
reklama
Misia super te naklejki :)
ja wam sie pochwale jak ja udekorowalam sciane w pokoiku Julci i pochwale sie ze wszystko wlasnorecznie zrobilam :tak:;-)

Tylko te rozowe motylki kupione :)

a i jeszcze stworzylam pyszczek mojej ksiezniczki ale to juz w salonie na scianie widnieje ;-)
 

Załączniki

  • 100_7790.jpg
    100_7790.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 45
  • 100_7791.jpg
    100_7791.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 47
  • 100_7751.jpg
    100_7751.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 49
  • 100_7792.jpg
    100_7792.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 42
Misia dziekuje za odpowiedz.A naklejki superasne.Ja tez kupilam na ebay,ale z kubusiem puchatkiem i juz obkleilam nimi pokoik malego:-)
Andzulina no wlasnie moj K mi teraz powiedzial,ze rozmawial juz z Toba wczoraj.Ja Ci zazdroszcze tego brzusia,bo mi mojego jakos tak bardzo brakuje.Ale z Ciebie to zdolniacha jest-gdybym wiedziala wczesniej to zglosilabym sie do Ciebie z moimi naklekami:tak:
 
Dzwonilam tam tzn do tej przychodni co Anineczka podala link i .......takich malych dzieci nie przyjmuja!!!!!!!:angry::angry::no::no::wściekła/y::wściekła/y:.

Jest Gastrolog w Polmedzie i przyjmuje male dzieci!!

Łoj!!!jaka baba nie mila odebrala to szok!!!
No jak tacy ludzie moga siedziec przy biorku i odbierac telefony !!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzwonilam tam tzn do tej przychodni co Anineczka podala link i .......takich malych dzieci nie przyjmuja!!!!!!!:angry::angry::no::no::wściekła/y::wściekła/y:.

Jest Gastrolog w Polmedzie i przyjmuje male dzieci!!

Łoj!!!jaka baba nie mila odebrala to szok!!!
No jak tacy ludzie moga siedziec przy biorku i odbierac telefony !!!!!!!!!!!!!
Tez kiedys dzwonilam do poledu i malam takie same wrazenie:)
Zadzwon moze do szpitala, tam moga Cie umowic z pediatra, ja chodze co miesiac z moim malym na badanie krwi, bo ma mala anemie i mial zoltaczke i trzymaja na tym oko, moze warto zadzwonic i sie zapytac co robic???
 
Justysia- czaderskie naklejki!!! i ta buzka malej!!!

Ja jak bede w PL ide zrobic kolejny tatoo, tym razem na czesc narodzin Ala. Wlasnie poszukuje wzoru. Juz nie moge sie doczekac!!
 
Misia super te naklejki :)
ja wam sie pochwale jak ja udekorowalam sciane w pokoiku Julci i pochwale sie ze wszystko wlasnorecznie zrobilam :tak:;-)

Tylko te rozowe motylki kupione :)

a i jeszcze stworzylam pyszczek mojej ksiezniczki ale to juz w salonie na scianie widnieje ;-)

SUPER!!! szkoda, że ja beztalencie jestesm! Musialam sie ratowac kupionymi rzeczami, ale tez mi si epodoba, choc z Twoim nie ma co sie rownac!Gratuluje!!!
 
A pochwalisz się swoim dziełem???
jak tylko stworzę swoje "dzieło" na ścianie, to wstawię fotkę :tak:
justysia - Twoje dzieło jest super:tak: dla dziewczynki to nie ma problemu, bo dla chłopca, to już ciężej coś wybrać fajnego... samochodziki, samolociki itp... ale nie za bardzo za mną przemawiają, dlatego wymyśliłam safari;-)

Dzwonilam tam tzn do tej przychodni co Anineczka podala link i .......takich malych dzieci nie przyjmuja!!!!!!!:angry::angry::no::no::wściekła/y::wściekła/y:.

Jest Gastrolog w Polmedzie i przyjmuje male dzieci!!

Łoj!!!jaka baba nie mila odebrala to szok!!!
No jak tacy ludzie moga siedziec przy biorku i odbierac telefony !!!!!!!!!!!!!
"miła" obsługa w Polmedzie - to chyba już standard... :no:

Justysia- czaderskie naklejki!!! i ta buzka malej!!!

Ja jak bede w PL ide zrobic kolejny tatoo, tym razem na czesc narodzin Ala. Wlasnie poszukuje wzoru. Juz nie moge sie doczekac!!
ponoć tatoo wciągają ;-) ja poprzestałam na jednym :-D chociaż przed ciążą już miałam plan na następny;-) a jaki chcesz? imię Alexika czy ogólny?
 
reklama
Justysia zdolniacha z Ciebie:-)
Andziulina z Ciebie tez widze:-)bardzo ladnie wygladasz:-)extra;-)
Misia gratuluje wygranej:-Dnaklejki fajne..ja nie pomyslalam zeby obkleic swoj salon, maly ma tylko kubusia puchatka :-)
Ewelcia powodzenia:-)biedaczek z tego Twojego Szymusia:-(
Wilwia i czkawka i to luszczenie minie, nie martw sie chyba kazda z nas to przechodzila...mi polozna doradzila dolewac do kapieli malemu oliwy z oliwek:-)
a my chorzy wiec caly dzien w domciu:-(;-)
Anineczka jak tam samopoczucie?;-);-)
pozdrawiam laseczki
 
Do góry