reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
cześć dziewczyny,
Ja chce napisać o planowaniu płci dziecka, my z moim P nie planowaliśmy wcale i powtarzaliśmy sobie ze jak będzie chłopiec czy dziewczynka to dla nas bez różnicy oby było zdrowe:-), tym sposobem będziemy mieli dziewczynkę, wiem ze jest zupełnie inaczej jak ma się jedno dziecko powiedzmy chłopca to przy następnym z reguły chce się dziewczynkę, ale najważniejsze, aby było zdrowe:tak::tak::tak::tak:
andzulina - ja wysłałam swoje dok. pod koniec lipca i po tyg. może 1.5 dostałam decyzje ze od 1/10 mam macierzyński i jeśli się coś zmieni to prosza o kontakt, wiec w Twoim przypadku rzeczywiscie dlugo
 
Ostatnia edycja:
Anineczka doskonale cię rozumiem, bo ja myślę identycznie, ma na myśli te przyszłe potencjalne partnerki ;-)
ale widzę wiecej plusów niż minusów, więc moze kiedys sie zdecydujemy, przed powrotem do PL, zobaczymy...
Moja córcia niestety płacze z bólu, żal mi jej wtedy strasznie :-(
Martuska ja lece o 10 rano czyli będę około południa
 
[/QUOTE]andzulina - ja wysłałam swoje dok. pod koniec lipca i po tyg. może 1.5 dostałam decyzje ze od 1/10 mam macierzyński i jeśli się coś zmieni to prosza o kontakt, wiec w Twoim przypadku rzeczywiscie dlugo[/QUOTE]

czesc!
ja wysłałam swoje papiery w pn (17go) i czekam na decyzje.. a macierzyński mam zacząć od 25.09. Myślicie ze nie za późno je wysłałam? - bo to jakieś 5tyg. zamiast 6ciu :-(
 
czesc dziewczynki!!!
Poczytam pozniej co u Was a teraz mam pytanie.
nie wiedzie czy tutaj jest mleko antyrefluksowe???
Chodzi mi np.o odpowiednik Enfamilu Ar!!!

Mam znow big problem z Szymem!!!
Prawie po kazdym jedzeniu albo nawet i w trakcie wymiotuje!!!!!!!!!!!!!!!
Bylam 1,5tyg temu u GP to kazala mu dawac do jedzenia Colief ze niby trzyma jedzenie w zoladku no i przez pare dni bylo ok a teraz znow powtorka z rozrywki!!!
Pisalam do tych lekarzy(nie wiem czy to znacie???)
Profesjonalna porada lekarska w 1 godzinę - dziecko24.pl
i odpisali mi ze konieczna wizyta u gastrologa-tylko gdzie ja takiego tutaj znajde:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kontaktowalam sie tez z Medicusem w dublinie odpisali ze najpierw wizyta u pediatry!!Ale na moje pytanie czy maja gastrologa dzieciecego juz nie odpisali:wściekła/y::no:pewnie nie maja!!!!!!!!
U GP mam miec wizyte na poczatku wrzesnia ale co ona mi powie!!???
Pomaca brzuszek i powie ze jest miekki-czyli ok.
Tak ostatnio bylo:angry::angry::angry:

Moze ktoras mama miala podobny przypadek???
 
madbebe - myślę ze jak wysłałaś wszystko czego oni wymagają i nie będziesz musiała nic dosyłać to dostaniesz na czas,:tak:


hmmm....właśnie przeczytałam tutaj ze powinnam wysłać certyfikat zawarcia związku małżeńskiego (ślub był w Polsce), a nie dołączyłam bo nie miałam o tym zielonego pojęcia...:-:)wściekła/y:
nie wiem, poczekam na odpowiedz z socjala, zobaczymy
 
andziulina fajnie ze sie nie dalas i pokazalas ze nie jestes "glupia polka" jak sobie wiekszosc tych typow mysli, a mozesz napisac za co mu utarlas tego nosa i czy placilas cos prawnikowi i czy on za Ciebie wszystko zalatwil:-)...

Agusiek - ta historia z moim byłym szefem ciągnęła się od roku :szok: zwolnił mnie z dnia na dzień, bo za dużo pytań zadawałam;-) zajmowałam się trochę irlandzą księgowością, więc w pewnych sprawach nie byłam "głupią Polką";-) no i przyłapałam go na kilku sprawach...:tak: no i odzyskałam trochę kaski - nie wszystko, ale zawsze coś ;-) a prawnik zainkasował ok 120 euro - nie narzekam, bo nie musiałam włóczyć się po jakiś sądach i spotykać byłego boss'a - wszystko odbyło się bez mojego udziału:sorry2:
Madbebe - z tymi papierami na maternity to różnie bywa - u mnie jest opóźnienie, bo muszą coś sprawdzić z socjalem, bo mój M ma na mnie dodatek i jakaś tam procedura jest...:confused: pewnie u Ciebie będzie ok. a że wysłałaś 5 tyg a nie 6 to nie ma dużej różnicy - oni poprostu zawsze chcą mieć czas na sprawdzenie dokumentów itp. jeżeli masz wszystko ok, to spokojnie czekaj :-) a co do aktu małżeństwa... to nie pamiętam, czy wysyłałam, ale jak coś to oni napewno zadzwonią do Ciebie i powiedzą. no i powinnaś dostać list potwierdzający przyjęcie Twoich dokumentów.
Asieńka_r - no teraz to chyba moja kolej na "rozpakowanie" :tak: macie jakieś sprawdzone sposoby na przyspieszenie?:confused: zaczęłam intensywne spacery, sprzątanie, bieganie po schodach i nic :baffled:
miłego dzionka Dziewczynki:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
andzulina - właśnie staram sie uzbroić w cierpliwość i mam nadzieje ze wszystko będzie OK:-) chociaż z ta irlandzka biurokracja to nie wiem ;-)
milego weekendu dziewczyny!
 
Do góry