reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam się :-)

Daaaawno mnie tutaj nie było i na pewno nie nadrobię tego co Gaduły napisałyście.

U nas ok, ale czasu brak.
Byliśmy na wakacjach bez Syncia, tęskniłam strasznie, ale przydał się taki tydzień totalnego luzu :-)

Mam nadzieję, że nie zostałam całkowicie zapomniana :-)
Postaram sie odzywac częściej...

Gratuluję wszystkim nowym Mamusiom :-)
 
reklama
Misia sprawnej i niemeczacej przeprowadzki :-)i daj znac jak juz si urzadzisz sasiadko Ty moja;-):-Dteraz to Cie A bedzie po pietrach ganial:-D:-D:-D
 
witaj mummy
Misia ale ten komp to uzaleznienie... nie martw sie nie jestes sama ...:-D

a my dzisiaj na basenie bylismy cala trojeczka moje dziecie wniebowziete... caly czas jej sie mordeczka smiala... woda to jej zywiol :tak:
 
czesc wszystkim mamusiom z irlandii.jestem tu nowa wiec kilka slow o mnie. jestem z bydgoszczy, moj maz z nigerii, mamy dwoch chlopcow, starszy zaczyna szkole we wrzesniu wiec jesli ktores z waszych pociech tez jest na tym etapie prosze o kontakt, bardzo sie denerwuje i przezywam ten okres przygotowania do szkoly, troche trudno opanowac emocje.drugie malenstwo ma 2 i pol miesiaca.mieszkamy w tallaght.nie mam wielu znajomych, a fajnie by bylo z kims pogadac o pieluchach i wybrykach dzieci.pozdrawiam
Witaj Mummy :-) Moje maleństwo jest w wieku Twojego. Patryk jest z 5 czerwca a Twój? Jak się maluszek chowa? Mój dziś skończył dokładnie 10 tydzień i tak się złożyło, że akurat dziś dałam mu po raz pierwszy łyżeczkę soczku z marchewki. Chciałam poczekać z tym jakiś miesiąc..ale już drugi dzień kupki nie robił :dry: i nawet herbatka koperkowa nie pomogła..:-( to myślałam, że może ta marchewka zdziała cudy a tu lipa. Jeśli chodzi o Twojego starszego syna - to wiadomo, że stres będziesz miała pewnie większy niż on. Pamiętam jak Sofik się denerwowała gdy jej córa szła pierwszy dzień do przedszkola...i oczywiście wszystko było OK - córeczka zadowolona i mama się uspokoiła..:happy2:
(...) a my dzisiaj na basenie bylismy cala trojeczka moje dziecie wniebowziete... caly czas jej sie mordeczka smiala... woda to jej zywiol :tak:
Justysia - oj zazdroszczę tego baseniku..zazdroszczę.. A powiedz gdzie kupiłaś dla swojego słoneczka pampersy do wody? Bo chyba takich specjalnych na basen użyłaś? I jaki strój jej sprezentowałaś do wody?:confused:
 
Ostatnia edycja:
OOoo Magdalena się pojawiła.:-):-)
W końcu.;-)
A gdzie to się wakacjowało?

Joannn marchew akurat działa w drugą stronę,zatwardza,ale może u takich maluszków akurat popędzi kupkę ;-)
Ale masz czadowe suwaczki,dają po oczach i pewnie nikt ich nie przeoczy :-D
A te 56 dni to do czego odliczanie?
 
Ewelcia oby to pierwsza perełka była sprawcą marudyzmu ;-):-)
;-)
Oby,bo tak szczerze to juz sie nie moge doczekac na pierwszego zabka:blink:

Joann marchewka jeszcze bardziej zatwardzi!!!
Nie wiem co mozesz podac takiemu maluchowi??Moj Szym nie mial problemow z kupa,teraz tez w sumie nie ma ale ja mu daje albo sok jablkowy albo jablko ze sloiczka,bo on je kaszki i kleiki i boje sie zeby go nie zakleilo:-D:-D:-D.

A soku jablkowego jak bys podala troche rozcienczonego z woda to pewnie tez by nic sie nie stalo aleza to kupa by byla murowana:tak::tak:.

A ty karmisz piersia czy butelka?bo nie pamietam:blink:
Bo jak sie karmi butla to trzeba przepajac,ale pewnie ty o tym wiesz:tak:
 
hehe..a tak sobie zaszalałam z suwaczkami :-D
Anineczka - a ten ostatni to taka moja słodka tajemnica//;-) ... Trzymajcie kciuki w każdym razie...
Jeśli chodzi o marchew to myślałam, że surowa popędza a gotowana zatwardza...:sorry:
Ewelcia - karmię piersią. Pielęgniarka radziła mi sok pomarańczowy - łyżeczka na 50ml wody ale to też nie pomogło. Jutro w takim razie może zastosuję sok jabłkowy.. ale czy nie za dużo mu namieszam... :eek: eh.. bidulka moja mała.. Koperkowa herbatka pomogła na wzdęcia.. Bo prężył się i płakał.. Potem się uspokoił, zaglądam do pieluchy a tu nic :szok:
Dobranoc laski :happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Joann pampki kupilam w tesco nazywaja sie huugies little swimmers.... a stroj to moja Gwiazdeczka ma pierwsza klasa jutro wkleje fotke jak niezapomne :)
 
Do góry