reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

WItam po pracy.

dzwoinilam do mojego lekarza w PL spytac o usg 4d i mi powiedzial ze je sie robie do 20tygodnia a drugi lekarz powiedzial ze do 28 i jaka jest prawda?:sorry2:

wlasnie chodzi o to, zeby dziecko nie bylo za duze, ja chcialam zrobic przedwczoraj i niestety:-( nasza dziewczynka juz jest zbyt duza...
 
reklama
Najlepiej na usg4d iść tak jak andziula mówi do 26 tygodnia,wtedy wszystko widac jak na tacy :cool2:
Jak byłam z Antkiem na zwykłym usg w 33 tygodniu to tylko jego wielka głowa pchała się na ekran,nic więcej :-D:-D
Ale z Mattem mam śliczny filmik 4d właśnie z chyba 25-26 tygodnia i wszystko ładnie było widać,nawet te jajeczka,które miały być przecież pipką :dry::cool2:

Idę nynku.
gaszę światło.Pstryk :-D
 
Najlepiej na usg4d iść tak jak andziula mówi do 26 tygodnia,wtedy wszystko widac jak na tacy :cool2:
Jak byłam z Antkiem na zwykłym usg w 33 tygodniu to tylko jego wielka głowa pchała się na ekran,nic więcej :-D:-D
Ale z Mattem mam śliczny filmik 4d właśnie z chyba 25-26 tygodnia i wszystko ładnie było widać,nawet te jajeczka,które miały być przecież pipką :dry::cool2:

Idę nynku.
gaszę światło.Pstryk :-D

No wlasnie a jak to jest z tymi jajeczkami bo my nie chcemy wiedziec co bedzie a moj mac sie obawia ze jak pojdziemy na 4d to bedziemy zmuszeni zobaczyc?:sorry2: tO widac czy nie koniecznie?:zawstydzona/y:

Wilwia moje gratulacje,
 
jola.24 wystarczy jak lekarzowi na samym wstepie powiecie ze nie chcecie znac plci dziecka i on juz tak to zrobi ze wszystko sobie sprawdzi, a Wy nawet nie bedziecie wiedziec kiedy maluch byl podgladany miedzy nogami :-D
 
hej jola.24! tak, powinien filmik być w cenie :-) najlepiej zapytać się przy zapisywaniu na usg 4d czy cena uwzglednia filmik :tak:bo naprawde jest to wg mnie rewelacyjna pamiatka dla malucha:-D
 
Hej mamunie u nas jak to anineczka piszę brzydka pogoda leje deszcz i wieje :-)że nie chcę się nosa wysunąć :szok:co do filmiku 4D to ja robiłam 22tyg w Polsce i lekarz mi też powiedział 22a26 tydzień najlepszy bo potem dzidzia jest za duża i jej nie widać w całości:-)choć moja i tak za dużo nie pokazała bo buzke zakrywała rączkami podejść było dużo a ona jeszcze podniosła kolanka pod bródkę i lekarz już zrezygnował.Miłego dnia GRATULACJĘ Wilwia :tak:
 
reklama
hej!!
co do usg to najlepiej robic tak jak Emili pisala,a ostatnio kolezanka dzwonila do Medicusa i jej powiedzieli ze najlepiej po 26!!!a ja bylam w tym Medicusie w tamtym roku w 24tyg bo wtedy wlasnie mi powiedzieli ze najlepiej do 26tyg,wiec nie wiem czemu jej powiedzieli ze po 26tyg.

no moj maly przechodzi samego siebie ciagle marudzi,jeszcze rano to cos zrobie ale pozniej to juz nic!!!
nic mu nie pasuje,nawet raczki czasami:confused2:
 
Do góry