reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

no Misia zarazasz pozytywna energia... malo takich promiennych osobek jak TY trzymaj tak dalej :tak:
ja jako pedantka prasuje kazda rzecz mojej krolewnie choc czasem mam juz dosc ale jak patrze na te wygniecenia to odkladam i nie zaloze za chiny mojej malej taki ze mnie swir.... a jak moj bierze z kupki niewyprasowanej to sie tylko nadenerwuje i musze ja przebrac bo nie moge na te laszki patrzec achhhh az sie sama na siebie nieraz wkurzam ze taki ze mnie down hihiihi
milej nocki laseczki
a tak w ogole ciekawe jak Gastone idzie przeprowadzka ??
 
reklama
Witam mamuski ja mam dzis wolne:) Zabralam kolezanke z córka na basen i byloa super:) pozniej sie napilysmy winka pogadalysmy no i dopiero jestem w domu:)
Wilwia powodzenia!!

Anieczka hehe musiałabys biegac po tych schodach caly dzien zeby jakies efekty bylo widac hihihi Ja teraz wiecej ćwicze i tez nie jest łatwo:)

misia udanego rozpakowywania ja osobiscie nienawidze przeprowadzek:)

milej nocki laski
 
Witam mamunie.
Wlasnie odszedl mi czop.Na poczatku strasznie sie wystraszylam jak zobaczylam,ze jest tam tez krew,no ale wszystko w porzadku.Tak wiec mam nadzieje,ze w koncu sie zacznie:tak:Ide zabrac ciepla kapiel i z niecierpliwoscia czekam na rozwoj wydarzen...Oby nie trwalo to dlugo.

To trzymaj sie kobieto:-), w końcu się doczekałaś:-)
 
Cześć:biggrin2:

Wczoraj piękne słoneczko, udany długi spacer, plac zabaw zaliczony, a dzisiaj już chmury i ciapie z nieba:dry: A w ogóle to jak ja sobie wczoraj opaliłam ręce:szok: Dopiero wieczorem zobaczyłam jak zdjęłam koszulkę:-p

Misia dobrze, że tyle w Tobie pozytywnej energii:tak: Masz racje, że się tak nie wczuwasz w to pranie i prasowanie ubranek Ala, bo dużo czasu zaoszczędzasz:shocked2: Ale ja tak jak i Justysia "pedantyzmem pachnę":-p I myślałam, że mi to przejdzie przy drugim dziecku, ale gdzie tam;-):-D

Wilwia "dobre" wieści;-) Trzymaj się tam i powodzenia w jak najszybszym i najłatwiejszym porodzie:tak:

Kamciu Ty to masz dobrze, wyjścia, winko... mmm... tylko pozazdrościć:sorry2:

Anineczka no cóż czasem i tak bywa, że brak weny nas dopada:-p Ja swego czasu też tak miała, ale ostatnio nawet coś tam naskrobię na BB, bez większgo wysiłku:cool2: A tyle co ja się nabiegam w ciągu dnia w tą i z powrotem, i to nie tylko po schodach to powinnam mieć przynajmniej znośną figurę, a nie mam:dry: Zn. mam bardzo okrągłą figurę, prawie jak koło:baffled::szok::-p:-D

Też ostatnio myślałam jak tam idzie przeprowadzka gastone:confused: Pewnie niedługo się odezwie:tak:
Ja cały czas się jeszcze urządzam. Cześć rzeczy niedługo przyjedzie z PL z moim bratem, po część wybieram się do Ikei, ale jeszcze nie wiem kiedy, może w ten albo przyszły weekend:tak: W kuchni wymyśliłam sobie czerwone dodatki, do ciemnych szafek i czarnych skórzanych krzeseł, a nad wystrojem salonu jeszcze dumam;-) Ale pewnie będą brązy, złoto, beże i może fiolet:confused:

Miłego dnia:biggrin2:
 
witam
u mnie jak zwykle pod górke

wiecie moze bo chce kupic tdi do 1000euro w dobrym stanie i to na dzisiaj:-(bo audica całkiem padła:-(

miłego dnia;-)
 
wiecie moze bo chce kupic tdi do 1000euro w dobrym stanie i to na dzisiaj:-(bo audica całkiem padła:-(
Marta a nie lepiej kupić jakieś małe auto na benzynę, nawet 1.0;-) Masz mniejsze opłaty niż za dużego diesla. Ja wiem, że diesle mało palą i są tańsze od benzyny, ale z drugiej strony czy taki do 1000e jest tego warty:confused: Powiem Ci, że my mamy VW Polo z 98r. właśnie 1.0 i spala nam 5-6l/100km i nie mamy z nim żadnych problemów od 2 lat:no: Wymieniamy w nim regularnie to co potrzeba typu, olej, świece, filtry itp., a mój mąż naprawdę duuużo nim jeździ:tak: Myślimy o zmianie tylko dlatego, że chcemy mieć trochę większy bagażnik, ale poza tym jesteśmy bardzo zadowoleni:tak::-)

No ale zrobisz jak uważasz, ja tylko wyraziłam swoje zdanie;-)

Tu tak na szybko znalazłam jakieś:;-)
Skoda Octavia 1.9 TDI - €950 - Used Cars on Carzone.ie - New & Used Cars in Ireland
http://cars.buyandsell.ie/vehicles/view/687556/vw-passat-1998
http://cars.buyandsell.ie/vehicles/view/692119/vw-passat-1999
Find A Used Car, Second Hand Cars, Find A Dealer - Buy and Sell Cars
 
Ostatnia edycja:
Ciao dziewczyneczki:-):-)
Wy tak milo o mnie nie piszcie bo sie rozbestwie:-D:-D:zawstydzona/y:

Dzis znow ruszam na podboj nowej chaty..juz malo zostalo. Al wlasnie zakimal po tym jak znow odtanczylam z nim kilka hiciorow z classic chanel:-D Nie moze sie oprzec tancowi z Matka i od razu idzie w kime....hehe...bezczelnosc:-D Takze musze popakowac dzis kuchnie...a wiec pierdy w gazety owijac...:baffled:tego to ja nie lubie...
hehe...ja wiem, ze ja taka troche nieprzejmujaca sie jestem jesli chodzi o Ala ciuchy ale to dlatego, ze generalnie poki ma czyste to ok:-) Ja to wogole ubieram go tylko w pajace...bo to praktyczne, wygodnie, zadnych gum wzynajacych sie w cialko. Po co mam go wciskac w jakies wymyslne ciuchy po domu? A na spacerze jest w wozku wiec tez po co?? hihihi...wyatrczy ze mam prania od cholery bo ten gostek za kazdym przebieraniem sira az pod sufit!! Zasikujac mnie, siebie, ubrania i wszystko na okolo...i jeszcze sie smieje....maly gangster!:-):-D

Ja tu gadu gadu a talerze czekaja zeby je zakapkowac w gazety...no to sie zmywam i milego dziona Mamuski!!

Ach! Wilwia- moja droga dawaj dawaj...trzymam kciukasy, ze az mi zbielaly:-D Oby szybko synus w twe raczki trafil:-)
 
Marta a nie lepiej kupić jakieś małe auto na benzynę, nawet 1.0;-) Masz mniejsze opłaty niż za dużego diesla. Ja wiem, że diesle mało palą i są tańsze od benzyny, ale z drugiej strony czy taki do 1000e jest tego warty:confused: Powiem Ci, że my mamy VW Polo z 98r. właśnie 1.0 i spala nam 5-6l/100km i nie mamy z nim żadnych problemów od 2 lat:no: Wymieniamy w nim regularnie to co potrzeba typu, olej, świece, filtry itp., a mój mąż naprawdę duuużo nim jeździ:tak: Myślimy o zmianie tylko dlatego, że chcemy mieć trochę większy bagażnik, ale poza tym jesteśmy bardzo zadowoleni:tak::-)

No ale zrobisz jak uważasz, ja tylko wyraziłam swoje zdanie;-)

Tu tak na szybko znalazłam jakieś:;-)
Skoda Octavia 1.9 TDI - €950 - Used Cars on Carzone.ie - New & Used Cars in Ireland
Find A Used Car, Second Hand Cars, Find A Dealer - Buy and Sell Cars
Find A Used Car, Second Hand Cars, Find A Dealer - Buy and Sell Cars
Find A Used Car, Second Hand Cars, Find A Dealer - Buy and Sell Cars
dzięki będe dzwonic pytac o tego passata z 99, musi byc tdi bo szef zwraca paliwo:tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny! Przepraszam, ze dopiro dzis sie odzywam, ale ciagle cos...
Maksymilian urodzil sie 31lipca o 2.07 rano, 9 punktów:) Mial zoltaczke wiec tydzxien bylismy w szpitalu, w piatek wyszlismy dopiero! Maly fajowy, porod ciezki, tzn.samo wyjscie trwalo godzine, ale skurcze mialam od srody do piatku wieczor regularne a rozwarcie tylko 2 cm!!! Masakra, ból straszny!!! Ale nie wzielam epiduralu i dlatego Maksiu przyszedl na swiat tak szybko. A jak Wy sie macie?
 
Do góry