reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Czesc dziewczyny1Troche mnie tu nie bylo, ale od dzis jestem na maternity leave wiec bede zagladac czesciej:)Termin mam na 30 lipca, brzusio sie ciut ibnizyl, ale sama nie wiem.Apetyt mam jak koń i duzo energii.Tez tak mialyscie?Tak bym chciala urodzic w terminie, juz sie doczekac nie moge i juz mi sie dluuuzy.Pozdrawiam mamy przyszle i obecne:-)
 
reklama
Wiatm wszystkich;-)
Mam takie nietypowe pytanie:sorry: czy w irlandi mozna dostac koperek i natke pietruszki?:sorry: Bo obeszlam juz wszystkie warzywniaki i nigdzie tego nie znalazlam :baffled: Czy oni w ogole tego nie maja? Czy to tylko u mnie na wiosce:eek:
 
witam
miałam jakies koszmary w nocy brrr:-(​

misia a twój A nie jest zazdrosny??haha:-D

anineczka znajomy niestety nie pomógł:wściekła/y:poczekamy na FIS:-(​

joannn nie dopuszczaj swojego do komputera:eek:

miłego dnia dziewczynki:rofl2:

chyba nie mają takich rzeczy ja kupuje w PL sklepie​
 
Wiatm wszystkich;-)
Mam takie nietypowe pytanie:sorry: czy w irlandi mozna dostac koperek i natke pietruszki?:sorry: Bo obeszlam juz wszystkie warzywniaki i nigdzie tego nie znalazlam :baffled: Czy oni w ogole tego nie maja? Czy to tylko u mnie na wiosce:eek:

Mają koperek, ale to musisz poszukać moim zdaniem w polskim sklepie lub w Lituanice, bo u nas właśnie tu mają, a ich pietruszka to trochę inaczej wygląda, ale w sklepie nie widziałam. zawsze suszony Ci zostaje:-)
 
Wiatm wszystkich;-)
Mam takie nietypowe pytanie:sorry: czy w irlandi mozna dostac koperek i natke pietruszki?:sorry: Bo obeszlam juz wszystkie warzywniaki i nigdzie tego nie znalazlam :baffled: Czy oni w ogole tego nie maja? Czy to tylko u mnie na wiosce:eek:

Oczywiscie za maja.Ja kupuje sobie w warzywniaku co kilka dni.Musisz poprostu zapytac bo np u mnie w warzywniaku maja w lodowce i poprostu nie widac, wiec trzeba pytac.
Nie robmy z IRL juz takiej wiochy :-D
 
Oczywiscie za maja.Ja kupuje sobie w warzywniaku co kilka dni.Musisz poprostu zapytac bo np u mnie w warzywniaku maja w lodowce i poprostu nie widac, wiec trzeba pytac.
Nie robmy z IRL juz takiej wiochy :-D
maja faktycznie ja kupuje w Centra sa w lodowce;-)A tak po za tym Witam sie z ranka z wami;-)juz mi zostalo 3 dni i odlot do Polski z jedenj strony sie ciesze a z drugiej boje ze sie nie odnajde po tylu latach:no:zobaczymy
 
Kasia Irlandka - eh..a termin miałam na koniec maja..:rofl2: no trudno.. A wiesz, że nasze dzieci są z tego samego dnia? Napisz jak się Twoja Oleńka chowa? Ile przytyła od porodu? Bo mój Patryk niecałe kilo..a miezry 59cm. A uśmiecha się już tak jak mój synuś od ucha do ucha? Śpi ładnie czy nie bardzo..? Mój najwyżej prześpi w nocy 4h, a tak przeważnie 2-3..a ostatnio w ciągu dnia to więcej się rozgląda niż śpi.. Ale męczy go też katarek :crazy: To Twoje drugie dziecko to pewnie tak nie chuchasz i nie dmuchasz na nią jak ja na swojego ;-) i będę miała mamisynka - tak jak Misia :-D
JOannn - ja juz mamisynka mam, takze teraz chce dziewuche z jajami ;-);-);-) co bedzie chlopakow tluc na przerwach w szkole i takie tam... Na wadze na moja Olenka przybiera chyba dobrze bo : waga urodzeniowa to 4990, przy wypisie do domu 4660, a teraz 6300 takze w sumie przybrala ok 1.5 kg. Wzrost - ur 55 cm, teraz 62 cm:-) Ze spaniem tez nienajgorzej. W ciagu dnia to raczej sa drzemki i jedzenie co 2-3 godziny, czasem jak akurat Stasiu spi i sie nie drze to uda jej sie pospac dluzej, a w nocy juz kilka razy powtorzyl sie scenariusz gdzie kladziemy sie spac ok 22, potem pobudka na jedzenie ok 3 czasem pozniej, i potem nastepna ok 6, takze nie jest zle...
Wiatm wszystkich;-)
Mam takie nietypowe pytanie:sorry: czy w irlandi mozna dostac koperek i natke pietruszki?:sorry: Bo obeszlam juz wszystkie warzywniaki i nigdzie tego nie znalazlam :baffled: Czy oni w ogole tego nie maja? Czy to tylko u mnie na wiosce:eek:

Ja koperek albo pietruche kupuje w TESCO
 
Ja kupuje koperek i pietruszke w lidlu albo aldim, sa swizo pakowane w plastikowych kubełkach, albo normalnie z doniczce z ziemia.Suszone tez sa.
 
Dzieki za odpowiedzi;-)
A wiecie moze jak ten koperek i pietruszka nazywaja sie po irlandzku?:sorry: To bym sie zapytala, bo moze zeczywiscie maja gdzies schowane;-)
 
reklama
Do góry