reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ostatnia edycja:
Witam:biggrin2:

Wiecie czego najbardziej nie znoszę w przeprowadzaniu się - tej masy ubrań, zwłaszcza dzieciaków:-p Po Oliverze za małe, poukładane w pudełku czekają na wysłanie do PL, cześć już wysłałam miesiąc temu, te bardziej zużyte do worka ze zbiorem ubrań dla potrzebujących, a te co się nie nadają do śmieci:sorry2: I wiecie co... przez 3 dni uporałam się ze wszystkimi:szok: Po Victorze zostawiłam też te najlepsze, bo wcześniej mi było szkoda wyrzucać i wszystko zostawiałam:nerd: Przeprowadzki są dobre jeżeli chce się zrobić porządki;-) Teraz mam taaki luz w szafie:-D

Miłego dnia:biggrin2: Idę się dalej pakować;-)
 
No wlasnie plusem ogromnym przeprowadzek jest to ze czlowiek sie pozbywa polowy smieci i nie potrzebnych rzeczy.Mnie sie nazbieralo tyle ze nie macie pojecia kochane..Jescze nie zaczelam sie pakowc ana strychy mam 11 workow smieci.A gdzie jescze przeprowadzka? Szooook.:szok:
No dobra ugotowalm obiadek dla dziecia, posprzatalam, farsz dopierogow zrobilam ide teraz lepic.:baffled:
 
Ka..M- nie sugeruj sie zgaga co do czuprynki malenstwa! Ja w zyciu zgagi nie mialam..nawet nie wiem co to za uczucie...a Alex ma od urodzenia bujna grzywe:-) Jak malpiatka wyglada:-) Na dowod fota, dzien po urodzeniu.
 

Załączniki

  • pierwsza doba.jpg
    pierwsza doba.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 124
Witam :-)
Dziś jak zwykle deszcz ze słońcem.Ehhh
Koniec lata :baffled:

Joannn z miłą chęcią bym się zabrała z M ale z dodatkowo z dwójką dzieci to już podziękuje :-D
Nie wiem czy dobrze wbiłam Cashel na aa road planner ale wyszło mi 4 godziny 6 minut drogi :szok:
To ten Cashel za Galway?
Choc teraz sprawdziłam,że tych Cashel-ów jest od groma :eek:;-)

Dziś mój M pojechał do Ennis.No szkoda,że Gastone dopiero teraz mówi o tych pierogach :-D

MartaF no domyślam się,że to jednak Joanny Cashel jest koło Ciebie.A do Clonmel mam jakieś 2 h21 minut.
Ale to nie problem kiedyś wsiąśc w auto i poznac Ciebie i Joannn za jednym razem ;-)

Idę jak zwykle sprzątac,ja bez przeprowadzki codziennie coś wyrzucam.:baffled:

Wolfia powodzenia w pakowanku ;-)
 
Ka...M - miałam podobnie.. Tyle, że migdały pomagały przez jakiś czas..potem mleko..na końcu już tylko rennie..a w 9 miesiącu jedynie leżenie na lewym boku..bo jak przestawiałam się na prawy to zgaga na maksa..:baffled: brrr..:sorry:
aha..i Patryk nie ma czuprynki zbyt bujnej :-p a ostatnio włoski na dodatek mu się wycierają..dziwne, że z przodu..jakby łysiał :eek: zwykle dzieciom włoski wycierają się z tyłu od podusi..albo po bokach.a jemu od czoła w górę :szok: dziwne... :baffled:
to mówisz że już mi tak może do końca zostać:szok: o matko.... ja nie chcę......:eek:

Ka..M- nie sugeruj sie zgaga co do czuprynki malenstwa! Ja w zyciu zgagi nie mialam..nawet nie wiem co to za uczucie...a Alex ma od urodzenia bujna grzywe:-) Jak malpiatka wyglada:-) Na dowod fota, dzien po urodzeniu.
misia cuprynka naprawdę bujna:-D

wiem że nie ma się co tym sugerować, i w sumie ja podchodzę do tego bardziej żartobliwie.... bo te niektóre wymysły się nie sprawdzają...np podobno na kiszone jest chłopiec....więc "mój chłopiec" będzie miała na imię Victoria:-D
Wiatm wszystkich;-)
Mam takie nietypowe pytanie:sorry: czy w irlandi mozna dostac koperek i natke pietruszki?:sorry: Bo obeszlam juz wszystkie warzywniaki i nigdzie tego nie znalazlam :baffled: Czy oni w ogole tego nie maja? Czy to tylko u mnie na wiosce:eek:
ja kupuję w Tesco w doniczkach z ziemą.....:tak:
 
Witam :-)
Dziś jak zwykle deszcz ze słońcem.Ehhh
Koniec lata :baffled:

Joannn z miłą chęcią bym się zabrała z M ale z dodatkowo z dwójką dzieci to już podziękuje :-D
Nie wiem czy dobrze wbiłam Cashel na aa road planner ale wyszło mi 4 godziny 6 minut drogi :szok:
To ten Cashel za Galway?
Choc teraz sprawdziłam,że tych Cashel-ów jest od groma :eek:;-)

Dziś mój M pojechał do Ennis.No szkoda,że Gastone dopiero teraz mówi o tych pierogach :-D

MartaF no domyślam się,że to jednak Joanny Cashel jest koło Ciebie.A do Clonmel mam jakieś 2 h21 minut.
Ale to nie problem kiedyś wsiąśc w auto i poznac Ciebie i Joannn za jednym razem ;-)

Idę jak zwykle sprzątac,ja bez przeprowadzki codziennie coś wyrzucam.:baffled:

Wolfia powodzenia w pakowanku ;-)
hahahaa ale ci sie wszystko pomieszało, ja jestem z Cashel a Joannn z clonmel i jak jedziesz z dublina do Cork to zeby dojechac do clonmel to właśnie zjeżdzasz z autostrady na Cashel i jeszcze 20km jest do Clonmel ode mnie:laugh2:czyli do mnie masz bliżej:laugh2::laugh2:


Ka...M ja wcinam tylko kwaśne i będzie chłopiec
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny mam pytanie czy dajecie swoim wiekszym pociechom mleko zwykle,bo ja wlasnie bylam w sklepie i nie dostalam kaszki-mleczno-ryzowej i kupilam nasze polskie mleko-laciate i kaszke ryzowa do zageszczenia bo moj maly na dzien doby i dobranoc bez butli ani rusz???????a drugie pytanie czy macie moze w domu Krolika chcialam kupic do domu bo psa nie mozna kot byl ale chyba go ktos potracil:szok:bo go niema juz z tydzien wiec weicie moze jaki koszt tego zakupu;-)
 
Do góry