reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Nie wiem,ale jeśli ma 105 to jest bardzo wysoki jak na swój wiek:tak:;-)Przekracza siatkę centylową....
Gastone nic się nie martw.Może byc szczuplaczek szczypioreczek Przyszła żonka go utuczy ;-):-D




:
hihi przerysowalam kochana :-D zmierzylam babla i mierzy 96 cm :-D ale patrzylma jeszcze raz na siatke w ksiazece i jest w porzadku.Jeat duzo pod ta gruba niebieska linia ale na szczescie nie dochodzi do tych norm na dole wiec juz sie nie martwie:-D
Oj ja też kocham kociaki.Zwłaszcza,że podobają mi się koty rosyjskie ;-) No ale nasz landlord się nie zgadza :-( Bo mu kanapy porysują :-D:-D
Ale ty Ka...M możesz miec kotka nawet będąc w ciąży :tak:Wystarczy najpierw zrobic test na toksoplazmozę :tak::tak:
Ja tez lubie koty ale jestem okropnie uczulona,jak kot w poblizu to mam juz odrazu oczy spuchniete i nic nie widze..
Hej kobiety właśnie mnie siostra obudziła że bagaż ma za ciężki udusić to mało:tak:Wczoraj o godz 23.30 mój M zawiózł koleżankę na porodówkę w Galway będącą 37ty o godz 1.30 napisała że ma córkę ale jaka duża nic nie wiem w domu ma 2chłopaków najmłodszy 1rok i miesiąc ;-) u nas w Tuam jest teraz wysyp :-)a moja ma nadal gdzieś 40tydz.i 5dni właśnie dziś mija:szok:

Nie martw sie kochana juz za chwileczke, juz za momencik...
O jak tak ostatnio pisalam to ktos w lasnie w tym samycm czasie rodzil tylko nie pamietam kto...:-D
 
reklama
A dlaczego misia wychodzi dopiero jutro tak długo ją trzymają :tak:

Właśnie miałam o to samo pytać:-)

Serio :szok::szok::-D
Ja nie lubię krewetek nawet w potrawach,ale podziwiam za hobby :tak::tak:

Ale to są inne krewetki, takie malutkie, jakieś 2cm są to największe:-):tak:, ale można tego nie wiedzieć. Noa le tutaj nie będziemy zakładać akwa. W Polsce jednym opiekuje się mama, a drugie musieliśmy zlikwidować przed wyjazdem:-(. Ja bardziej jestem żoną pasjonata akwarystyki niż samą akwarystką, ale coś tam o tym wiem:-)
 
Emili gratulacje dla koleżanki:tak: Ale się sypią teraz polskie dzieci w Irlandii;-):-D

A Misia wcale nie jest długo w szpitalu - moim zdaniem. Po pierwszym porodzie wypadałoby spędzić, chociaż ze dwie doby w szpitalu:tak: Ja za pierwszym razem wyszłam dopiero po prawie czterech:sorry2: Za drugim byłam niecałe dwie, ale czułam się dużo lepiej i praktycznie wszystko wiedziałam na temat opieki i karmienia noworodka;-)
 
Oj ja też kocham kociaki.Zwłaszcza,że podobają mi się koty rosyjskie ;-) No ale nasz landlord się nie zgadza :-( Bo mu kanapy porysują :-D:-D
Ale ty Ka...M możesz miec kotka nawet będąc w ciąży :tak:Wystarczy najpierw zrobic test na toksoplazmozę :tak::tak:
No tak ale to ja muszę zrobić ten test czy kota też muszę gdzieś zaprowadzć i przebadać czy nie ma czegoś tam.... :confused: bo zdaje mi się że też.... a tu to nie wiem gdzie bo to małe miasteczko i weterynarza nie ma....
bo że ja muszę się zbadać to wiem... ale nie wiem co do zwierzęcia....
 
Czy Ja dobrze zrozumiałam?Czy tu przy porodzie może byc polska położna?Czy w jakiś sposób można to załatwić??:-)

A ja mam problem,może będziecie umiały mi pomóc,doradzić...a więc moj 3 letni syn od dawna chodzi bez pieluchy,ale jakieś dwa tygodnie temu zacząl moczyć sie w nocy,poprostu sika na całego:-(W dzień wogóle mu się nie zdarzy popuścić,ale w nocy...Ograniczyliśmy mu picie na wieczor,pzred naszym pojściem spać wysadzamy go,ale to nic nie daje,chyba wybiore się do lekarza.
 
Czasem moczenie nocne czesto jest na podlozu psychicznym u takiego dziecka, jakies leki , strachy, nowa sutuacja,zmiana miejsca zamieszkania.itp.Ja mam gorszy problem moj prwie trzylatek co prawda siusia na nocnik ale za cholere nie chce wolac, ma to w nosie.I juz probowalam wszystkiego, wiec nie prosze o rady bo wszystkie mozliwe sposoby zostaly wykorzystane, lacznie z obsikiwaniem podlog i foteli.Ale moj syn ogolnie jest uparciuchem, ja myslama ze on zacznie moiwc szybko a dopiero terz sie rozkreca..Dzieci sa rozne ..
 
Ostatnia edycja:
Ja nie miałam tego problemu .lecz sąsiadki syn ma 4lata w dzień robi susiu byle gdzie i nie jest to fajne ale ona się cieszy że nie robi w majty;-)w nocy sika jak cholera nie wie też co już robić.:tak:mówią że jak dziecko nie sikało w nocy a zaczęło to znaczy że ma problem z pęcherzem lub jak wyżej napisała gastone jakieś nagłe zmiany w życiu;-)Dziewczyny czy któraś z was wymiotowała pod koniec ciąży mnie uciska coś na żołądek lub przepone nie moge się schylać bo żygam od razu
 
Ostatnia edycja:
Anineczka Ty kiedyś wspominałaś, że przeszliście z ESB na Board Gas z energią elektryczną - o ile się nie mylę;-) Jak to wygląda? Wystarczy, że się przepiszesz:confused:
 
reklama
Anineczka Ty kiedyś wspominałaś, że przeszliście z ESB na Board Gas z energią elektryczną - o ile się nie mylę;-) Jak to wygląda? Wystarczy, że się przepiszesz:confused:
Po prostu przyszedł do nas przedstawiciel Bord Gais i sam nam zaproponował i samo Bord Gais nas przepisało z ESB :tak: myślę,że nie będzie problemu jak tam zadzwonicie i powiecie,że chcecie od nich energię,ni resztą sami się zajmą :-):tak:
 
Do góry