reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Andzulina ja obecnie chodze na szkole rodzenia.Dzisiaj mialam drugie zajecia,za tydzien mam ostatnie.Prawdopodobnie w te daty,ktore Ci podali masz przyjsc.Ja tez dostalam 3 daty-tylko,ze byly tydzien po tygodniu.Zajecia sa fajne.Na pierwszych mielismy min zwiedzanie porodowki,sposoby radzenia sobie z bolem...Dzisiaj najwiecej tematu bylo poswieconego karmieniu piersia-nawet przystawialysmy lalki do piersi:)i tez bylismy zwiedzac szpital-pozwolono nam nawet zobaczyc noworodki:)Za tydz maja byc zajecia typowo praktyczne-przewijanie,kapanie,pielegnacja noworodka...Jedyny minus to to,ze jestesmy bez partnerow,ale dzisiaj powiedziano nam,ze zorganizuja dodatkowe mini spotkanie z naszymi mezczyznami.A i jeszcze wczoraj byly zajecia z fizjoterepi,ale nie dalam rady na nie dotrzec.
 
reklama
A jaka jest norma dla chlopca w tym wieku?
Powiem ci ile Max ma centymetrow jak wstanie bo dawno nie sprawdzalam.Ale bedzie mial okolo 105 mysle.Sprawdzalam na siatce i nie wychodzi mu nawet 25 centyl , nie wiem czy to dobrze zrobilam ale wlasciwie to nie ja tylko komputer..Musze jeszcze w ksiazecce sprawdzic...
Dodam ze Max nie byl duzy jak sie urodzil wazyl zaledwie 2380 i urodzil sie w terminie.
Nie wiem,ale jeśli ma 105 to jest bardzo wysoki jak na swój wiek:tak:;-)Przekracza siatkę centylową....
Gastone nic się nie martw.Może byc szczuplaczek szczypioreczek Przyszła żonka go utuczy ;-):-D

A ja z domowych zwierzątek najbardziej lubię rybki:-) i krewetki:-) takie akwariowe.;-):happy2:
Serio :szok::szok::-D
Ja nie lubię krewetek nawet w potrawach,ale podziwiam za hobby :tak::tak:

hej Dziewczynki:-) widzę, że dzisiaj temat przewodni to psy i domy ;-) to ja pochwalę się swoim - w sumie to mój i moich rodziców, dlatego jest w Polsce - rasa Dog de Bordeaux. jest to najmilsze, najbardziej łagodne psisko jakie kiedykolwiek widziałam ;-) taki nasz mały cielaczek:-D chciałam dodać zdjęcie, ale nie wiem jak :sorry2:
Właśnie sprawdziłam jaka to rasa.Faktycznie wielkie przytulanki ;-):tak::tak:Śliczności.

Czesc dziewczyny jkestem z Wexford mam pytanko zgubilam wszystkie dokumenty a lece do polski 2.07 i p[otrzebuje paszportu tymczasowego czy ktoras wie gdzie jak i ile kosztyje wyrobienie prosze o szybka odp MAMA Z WEXFORD:zawstydzona/y:
Powiem tak.Dzwoń do konsulatu i proś o paszport!! Nam wyrobili w dzień wylotu.Fakt ,że to miało miejsce 3 lata temu,ale mam wrażenie,że oni jednak ludzkie odruchy mają ;-) Dzwoń i proś i przedstaw swoją sytuację,a napewno coś poradzą.


A dlaczego misia wychodzi dopiero jutro tak długo ją trzymają :tak:
4 dni będzie w szpitalu.Ja byłam 3 dni a proponowali mi zostac więcej jak chcę.Zależy od wszystkiego.Może mały ma żółtaczkę (tfu tfu) a może Misia chce wyjśc pewna ze szpitala ( no ja wolałam zostac 3 dni niż jedną dobę przy pierwszym dziecku by położne i pielęgniarki w skrócie pokazały mi jak opiekowac się dzieciątkiem i jak przystawiac do piersi i wiecie jak to pierworódka :sorry2:) a może tak jej się tam spodobało,że stwierdziła,że zostanie do następnego porodu ;-):-D:-D:-D
Nie no.Misia jutro wyjdzie i powie co i jak :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem! Ale się naoglądałam psiaków na tej stronce od Anineczki, nawet bullterierów jest trochę :tak::-). Moje marzenie od dzieciństwa... no i może się spełni, bo R się zgodził;-):-D. Stwierdziłam, że lepszego czasu nie będzie - siedzę w domku, mały już trochę starszy:happy2:... z Polski wracam 15 sierpnia i wtedy poszukam na poważnie :tak:. Ale dzisiaj też gorsza wiadomość- nasz upatrzony domek nie będzie nasz:no: Landlord stwierdził, że remontu nie zrobi, rentu nie obniży, bo woli poczekać jak wrócą studenci, a dla nich nie musi być czysto!:angry:. Co do wagi dzieciaczków to Kubuś ma 20 m-cy i waży 13 kg. Ale już widzę, że bardziej rośnie niż przybiera:tak:
 
Witam wieczorkiem! Ale się naoglądałam psiaków na tej stronce od Anineczki, nawet bullterierów jest trochę :tak::-). Moje marzenie od dzieciństwa... no i może się spełni, bo R się zgodził;-):-D. Stwierdziłam, że lepszego czasu nie będzie - siedzę w domku, mały już trochę starszy:happy2:... z Polski wracam 15 sierpnia i wtedy poszukam na poważnie :tak:. Ale dzisiaj też gorsza wiadomość- nasz upatrzony domek nie będzie nasz:no: Landlord stwierdził, że remontu nie zrobi, rentu nie obniży, bo woli poczekać jak wrócą studenci, a dla nich nie musi być czysto!:angry:. Co do wagi dzieciaczków to Kubuś ma 20 m-cy i waży 13 kg. Ale już widzę, że bardziej rośnie niż przybiera:tak:
OOO no to świetnie MoKu,że pieska bierzecie :-)
Ja teraz szukałam tego Dogue de bordeaux jakiego ma andziula ale drogie są w Irlandii,co nie zmienia faktu,ze mój mężu sie napalił ;-):-D
Co do chacinki,olej landlorda.Widac,że nic by nie robił jak wy byście tam mieszkali bo mu nic nie przeszkadza :angry: Jest tyle chat na wynajęcie,że znajdziecie coś lepszego.tego Wam życzę :-);-);-);-)
MartaF pochwal się swoją sunią ;-)
Jak dzieci się do niej mają? A jaka ona wogóle jest ? Jak się odnosi do dzieci?
Wiesz ja i tak widzę poprawę w wynajmowaniu domków z psem.Jeszcze 4-5 lat temu było to nie do pomyślenia.Teraz jak szukaliśmy chatki to wiele było z "pets allowed" tak więc jest lepiej niż było.
Ja wiem,że biorę na siebie wielką odpowiedzialnośc,wszystko przemyślałam,ale chce miec taką swoją córeczkę ;-):-D:-D czyżbym zwariowała :szok::baffled::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
jaa chciaałabym kotka.... ale wiem że teraz to nie da rady :-p więc musimy poczekać....
rybki też lubięę ale nie wiem co bym z nimi zrobiła jakbym wracała już na stałe do pl... albo chociaż na jakiś urlop.....:tak:
więc lepiej kociaka....
 
jaa chciaałabym kotka.... ale wiem że teraz to nie da rady :-p więc musimy poczekać....
rybki też lubięę ale nie wiem co bym z nimi zrobiła jakbym wracała już na stałe do pl... albo chociaż na jakiś urlop.....:tak:
więc lepiej kociaka....
Oj ja też kocham kociaki.Zwłaszcza,że podobają mi się koty rosyjskie ;-) No ale nasz landlord się nie zgadza :-( Bo mu kanapy porysują :-D:-D
Ale ty Ka...M możesz miec kotka nawet będąc w ciąży :tak:Wystarczy najpierw zrobic test na toksoplazmozę :tak::tak:
 
Hej hej
już wam piszę, nie mogłam wcześniej, bo Emma od 7 rano przysypia na kilka minut i zaczyna płakać
no wiec
Misia urodziła wczoraj o 23:50
Alex ważył 3560g i 53cm, ma głowę pelną długich czarnych włosów
:-)

GRATULACJE MISIA!!!!!!
Nie było mnie tu kilka dni a tu takie wiadomości :-)

Misia - Gratulacje przeogromne!! :happy2::happy2:
 
Hej kobiety właśnie mnie siostra obudziła że bagaż ma za ciężki udusić to mało:tak:Wczoraj o godz 23.30 mój M zawiózł koleżankę na porodówkę w Galway będącą 37ty o godz 1.30 napisała że ma córkę ale jaka duża nic nie wiem w domu ma 2chłopaków najmłodszy 1rok i miesiąc ;-) u nas w Tuam jest teraz wysyp :-)a moja ma nadal gdzieś 40tydz.i 5dni właśnie dziś mija:szok:
 
reklama
75f769a060.jpg
sprawdzam czy fotka weszła
tak nam zawsze uciekała, jak nie jakąś dziurą to przez płot, tutaj miała 8 miesięcy
 
Do góry