reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Joannn Tak ja mam termin koniec marca poczatek kwietnia.
Szpital tak jest super polozony, ostanio jak bylam 2 dni w szpiatlu bo o 6 rano trafilam na porodówke bo mialam ostre skurcze, polozne mile i widok z okna cudny, jeszcze jak lezlam to bylo ciemne bo byla to godz,. 6 ale ok. 7:30 bylo widac sliczny widok. Prawie 1,5 h bylam podlaczona do KTG.
Co do wizyt w szpitalu to moja 1 wizyta byla koszmarem, dosc ze czekalam 3h to jeszcze USG trwalo 4 min i tylko "wszytko ok" Ale kolejne wizyty OK, wczoraj bylam na USG ale tez usg szybkie i wogole... ale nie zmartwilam sie bo 3 dni wczensije mialam dokladne usg nawet wiem ile dzidzia wazy... Kolejna wizyta 12 marca....a Ty kiedy masz??

Co do paszportu to ja sie juz pogubilam, moja corka miala paszport zalatwiany w ambasadzie i potem wyrobiony po pol roku w PL.. Teraz musze sie dowiedziec co i jak...

Ide poczytac te artykuly od Anineczki...
 
reklama
No to ok dziewczynki!

14- plac zabaw- bede na bank
jak leje- bawialnia przy tesco...mam nadzieje, ze Was poznam:-) Jak nie, to Wy poznajcie mnie! Rzucam sie w oczy bo mam rozowe buty:-D nie mowiac o brzuchu i okularach:-D

rano jak zobacze ze leje to jeszcze tu zajrze coby sie upewnic, ze nic nie odwolane.

Ide gotowac zupe i piec kuraka:-)
 
Hej!!! wpadlam sie pochwalic ze urodzilam-ale Wy juz wiecie-tego sie nie da ukryc hehehe.\

Wiec maly przyszedl na swiat w niedziele o 19:41 ma na imie Szymon jest taki malutki i slodziudki.
Kasia Irlandka do mnie napisala ze sie nie pochwalilam-przepraszam,ale jestem tak zakrecona ze masakra.teraz jeszcze doszly problemy z laktacja:-:)-:)-(
 
Ewelcia no to WIELKIE GRATULACJE I DUZO ZDROWKA DLA WAS:-):-):-)

Ale on piękniutki ,więc chyba obylo sie bez zadnych komplikacji....SUPER
 
reklama
Do góry