reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Wolfia?A do Łodzi to z kąd?Bo z Shannon od 1 marca loty są zawieszone:-(A mi najbardziej pasowało to połączenia.
Hej Anita a z kad wiesz ze shannon-łódz od 1 Marca zawieszone moj M kupil przed wczoraj bilety na ta trase wlasnie i dla tego pytam:szok:dodam jeszcze ze kupowal w biuze podróży i nic tam mu nie mowili:-(A to ma byc nasz wspolny urlop:-:)szok:
 
Joannn Ja bede rodzic w Clonmel... bo mam do niego tylko 8km;-)
Bardzo jestem z tego spzitala zadowolona, chodz niekotre koleznki odradzaly mi , ja córke rodzilam w Waterford ale teraz przez 2 dni lezalam w szpitalu w Clonmel i jestem zadowolona bardzo z opieki...
Podczytałam na forum bo bylma ciekawa kiedy bedziesz mamusia i widze ze bedziesz Majowa mamusia, fajnie. U mnie tez SYNEK ale juz na 10000%
Fajnie ze dolaczyłas dom nas... ;)


A Moj tata za tydzien lecji do mnie Wizz Air :szok: oby wszytko bylo dobrze....

Do nas dzis przychodza znajomi wiec ide robic Kanapki, mezowie piwkuja a my ciezarne opychamy sie pysznosciami....

Margaritta dobrze wiedziec... Ja to moge z Dublina lub z Cork, najlepiej do Katowic , Krakowa lub Warszawy...
 
Ostatnia edycja:
Hej martuska:-)Wiem dlatego,że moj znajomy kupowal bilet na ta trase,a niedawno dostał maila ze loty są odwołane:-(

Ale teraz spojrzalam na stronke Ryanair i nie wiem co sie dzieje,ale sa loty do Łodz z Shanon.Jestem strasznie wściekła bo z Łodzi miałabym bliżej do domu:-((
Kupowałam bilet tydzień temu i tego połączenia nie bylo:-(
PRZEPRASZAM za wprowadzenie w bład
 
Ostatnia edycja:
Ten szpital w Clonmel jest śliczny..:tak: z widokiem na wzgórza (tzn.góry ale ja je nazywam wzgórzami bo są tak blisko i niewysokie i bardzo pasuje mi do nich nazwa wzgórza:happy:).. A w środku szpitala pierwszym razem się przeraziłam bo chodziłam jakimiś wąskimi korytarzami wśród sal z pacjentami.. a obok remont i mnóstwo pyłu, kurzu.. Teraz chodzę z drugiej strony gdzie przyjmują położne i tam wygląda wszystko OK. Pielęgniarki sympatyczne:-):-):-) Mam miłą indyjską położną, która pierwszym razem mierzyła dzidzię..głowę, długość itd. dała nawet zdjęcie - co mnie zaskoczyło bo w Polsce chciał 20 zł dodatkowo za zdjęcie jeśli chcę z usg 2D. Ostatnio byłam i już sie rozczarowałam..bo doktor - *****tym razem (bez obrazy) obejrzał dzidzię, pokazał mi głowę, oko, serce i wogóle nic nie mierzył:confused: i po chwili zgasił monitor - mówiąc OK. Nawet się nie spytał czy mam jakieś pytania, zresztą miałabym mnóstwo ale niedawno byłam w Polsce i wiem, że wszystko OK, więc nie wnikałam, a z moim engliszem nie jestem na bakier:-(. Ale byłam przyznaję zdegustowana.. Mimo to jednak wyszłam zadowolona bo pomimo jego zaskoczenia i sprzeciwów, że to nie potrzebne.. napisał mi list, który potrzebuję by lecieć Ryanairem, bo od 28 tygodnia ciąży wymagają listu od położnika o braku przeciwskazań do odbycia lotu - tyle, że doktor nie napisał, że to pojedyncza ciąża bo w mnogiej jest zakaz od 32 tygodnia, więc mam nadzieje, że wrócę:nerd: bo w Polsce wiadomo lubią się czepiać:wściekła/y:
A będę w Polsce na przełomie marzec/kwiecień czyli wtedy gdy Ty Sofi będziesz rodzić (jak mi z obliczeń wyszło;-)) a ja będę wychodzić za mąż:happy: obym weszła w sukienkę, którą już kupiłam jak byłam ostatnio:-D
A powiedzcie jak to jest z paszportem dla dzieci? Lepiej wyrobić polski czy irlandzki? I jak to jest z obywatelstwem dziecka? Bo czytałam, że samo urodzenie się dziecka tutaj nie daje mu prawa być obywatelem irlandzkim lecz dopiero po 3 latach pobytu tutaj lub też jeśli rodzice udowodnią, że w ciągu 4 lat mieszkali tu 3 lata.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ciao laseczki!

No to jak? Jestesmy umowione na bank? 14 na placu przy katedrze? zeby nie bylo, ze bede tam potem sterczec.....:-D:baffled:
A jak bedzie lalo to co? tez mam tam isc? A w razie deszczu ta sala kolo tesco nie jest dobra? Przynajmniej jedzenie blisko..hehehe.....bo ja to jestem glodna caly czas....:zawstydzona/y:
 
Hej martuska:-)Wiem dlatego,że moj znajomy kupowal bilet na ta trase,a niedawno dostał maila ze loty są odwołane:-(

Ale teraz spojrzalam na stronke Ryanair i nie wiem co sie dzieje,ale sa loty do Łodz z Shanon.Jestem strasznie wściekła bo z Łodzi miałabym bliżej do domu:-((
Kupowałam bilet tydzień temu i tego połączenia nie bylo:-(
PRZEPRASZAM za wprowadzenie w bład
Nic nieszkodzi ja wlasnie weszlam na stronke i sprawdzilam nasze loty i wszystko gra:-):-):-)!A ty Anitka z kad jestes z polski jesli moge zapytac?
 
No to jak? Jestesmy umowione na bank? 14 na placu przy katedrze? zeby nie bylo, ze bede tam potem sterczec.....:-D:baffled:
A jak bedzie lalo to co? tez mam tam isc? A w razie deszczu ta sala kolo tesco nie jest dobra? Przynajmniej jedzenie blisko..hehehe.....bo ja to jestem glodna caly czas....:zawstydzona/y:
Hej mamuski!!!!:-)
No wlasnie bo nie widac jakichs jasnych deklaracji ...14 plac zabaw????Tak?????
Misia ja tam ide wiec jak by co to poznasz mnie po wielkim brzuchu :-):-):-)
A w razie jakby padalo to do tesco niedaleko hihihi i misia sie naje i dzieciaki sie wyszaleja....
Takze ja mowie do zobaczenia a Wy??????
 
No tak ja będe.
A jak sie spóźnię to dam znac Misi na telefon.
A jak będzie lało to do bawialni przy Tesco ;-)
Będe tylko z jednym ancymonem,starszym bo za dwójką nie będe latac a mąż powiedział,że nie posiedzi ze mną bo pewnie nie bedzie miał towarzystwa męskiego ;-)
 
reklama
Do góry