reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Rozchorowalam sie na calego :-:)-:)-( gardlo ostatni raz tak mnie bolalo w 2003r, mam powiekszone wezly, mega katar i glowa mnie boli :-(
najgorsze ze nie wiem dlaczego, bo ja prawie nigdy nie choruje.. moze dzis akurat jest to "prawie"

Ile was bylo na spotkaniu? bylyscie na placu zabaw caly czas?
 
Moniadan- szybko wracaj do zdrowia!!!

Bylo nas 5- agusiek, frog,anineczka, kamcia i ja i 4 dzieciaczki i 2 w brzuszkach:-) Bylysmy na placu zabaw...

Bylo super, tylko potem juz troche zimno sie zrobilo, wiatr taki nieprzyjemny!!
Mam nadzieje, ze wkrotce znow sie spotkamy w gronie powiekszonym o te mamuski, ktore zaniemogly oraz dzidziusia aguski, ktora juz prawie na mecie:-)
 
Fajnie bylo na tym naszym spotkanku. No i my tez troszke zmarzlismy:tak: Ale szkoda ze nie udalo mi sie posiedziec dluzej:-( No coz synus zasnal w mig w autku i musialam czekac az dam mu jesc a wsuwal tak szybciutko jak nigdy:-D:-D
Teraz wyspany i najedzony bryka po calym domciu i rozrabia:sorry2:ale jeszcze tylko pol godzinki bo zaraz kapanko i spanko go czeka. Mam nadzieje ze dzis tez mi przespi cala noc:happy:Moze w koncu uda mi sie wyspac:-p

A dlugo jeszcze siedzialyscie dziewczyny? kurcze mam nadzieje ze nastepnym razem nie wylame sie pierwsza ;-):-)
 
No no Misia ty uwazaj na pecherz bo nie wolno tak wstrzymywac.:tak:;-)

Dziewczyny ktorym wkradlo sie chorobsko zycze szybkiego powrotu do zdrowia:-):-D:-D
 
No zjdec to anieczka(a raczej jej mąz) zrobiła kilka na sam koniec tak dla formalnosci hihi
Spotkanie udane tylko brakowalo słoneczka ale rozmowa sie kleiła wiec sie troche rozgrzewałysmy żartami:) Dzieci latały po całym placu zabaw i chyba siebie nie zauwazaly hihih troche króko to spotkanko nastepnym razem spotkajmy sie albo jak bedzie słonce albo w busy bees lub u mnie hihih ciepło i przytulnie kawka i inne pysznosci dostepne for free:)))

A te mamuśki które nie dału rady niech wracaja do zdrowia bo trzeba planowac kolejne spotkanie i jednoczy sie a co!!!:)

Jestem zmeczona ide sie wyłozyc na sofie jakas komedia romantyczna i do wyrka a jutro znow do pracy.

A te nasze mamy ciezarne to musiały brzuzki pokazywac bo nic nie bylo widac zeby tam jakies malenstwa w srodku były:))

pozdrowienia
 
reklama
Juz lepiej nie mowcie nic o sikaniu hahahaha bo myslalam ze juz popuszcze na koniec:-D
Anineczka ma kilka fotek takze jak dotrze do domciu to pewnie wstawi

Laski te co zaniemogly - szybkiego powrotu do zdrowka Wam i dzieciaczkom, a Tobie frog4 przespanej nocki zycze:tak::tak::tak:
 
Do góry