reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam wszystkie Irlandzkie mamuśki :-)

Jeszcze nie jestem mamusia, ale będę w kwietniu, mieszkamy z mężem w Dunboyne, to bardzo blisko Dublina w Co.Meath. Jest ktoś może z okolic??
 
reklama
hej mamuski mam pytanie polecalyście jakas firme kurierska ktore przewozi paczki do polski please napiszcie mi telefon lub podajcie linka dzieki
 
o znalazlam:
I dlatego w poszukiwaniach dobrego przewoźnika liczyła sie opinia i nie powiem,cena też.
Będe wysyłać kilka kartonów z dobytkiem,komputer,szkło jakieś,filmy,książki ukochane.
Ofert jest bardzo dużo,ale rozpiętość cenowa jest przerażająca.
Interesowały mnie paczki do 50kg.
I tak firma TeDeX TeDeX Polski Kurier - Paczki, przesyłki - polska, anglia, irlandia. Transport motocykli lub zwierząt. bierze sobie za paczke standardową (przypominam,ze paczka standardowa to karton wielkości 50x50x50cm) i ważącą 50 kg weźmie 100euro -332zł.
-firma romulus www.romulus.pl bierze sobie za 50 kg -363zł.
-firma GDA http://www.gdapolska.com/opis_uslug_pluk.htm ma paczki do 40kg za 69 euro i za każdy następny kilogram doliczane jest 1.5e czyli paczka 50kg będzie kosztować 84 e
--firma Kurier Polski www.kurierpolska.pl - przesyłki kurierskie Irlandia-Polska i Polska-Irlandia bierze 80 euro za 50kg.
-firma Pegasus www.pegasus-przeesylki.pl bierze za 50kg aż 533zł czyli 160 euro.
-firma Damel www.damelt.pl 50kg-60 euro
-firma Merctransen www.merctranseu.pl za 65e przewiezie 50kg.
no i firma Pack-Kurier Paczki pack-kurier.pl: Paczki Dania, Paczki Anglia, Paczki Irlandia, Przesyłki Dania, Przesyłki Anglia, Przesyłki Irlandia która za 220zł zyli około 66 euro zabierze 50kg.

miesci sie to w watku odam sprzedam......str 7
 
A ja sie ciesze,bo jutro przyjezdzaja do Nas rodzice na cale 2 tygodnie.A raczej do mnie...bo moj maz juz od tygodnia siedzi w usa.Troche sie zrelaksuje :)
 
Biola dzieki śliczne:)Mam do wysłania komputer stacjonarny i zalezy mi na jakiejs bezpiecznej firmie.

Larcia ale ci fajnie:)

a ja znalazłam tanie bilety do polski za nas troje w dwie strony 75 euro ale tanio no i kupilam wiec jedziemy 28 na tydzien:) Zznamy troche zimy ulepie z malym 1 raz balwana:)

pozdro
 
Przegladam, przegladam ale znalazlam tylko dane o paszporcie irlandzkim. Pomozcie dziewczyny! :zawstydzona/y: A wiecie jak wyrobic polski paszport? Do maja mam macierzynskie i chcialabym to wykozystac i pojechac na chwile do kraju. Mala ma 2 mies. Poradzcie mi:confused:
 
reklama
Ania musisz zadzwonic do ambasady i umowic sie na spotkanie. Potrzebne sa zdjecia dziecka, akt urodzenia i dokumenty rodzicow. Niestety musicie jechac wszyscy. Po dwoch tygodniach odbior paszportu. Zadzwon jak najszybcie do ambasady bo dlugo sie czeka.
 
Do góry