reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dziekuje dziewczyny jestem wam ogromnie wdzieczna. Ciesze sie, ze moge na was liczyc. Jeszcze raz bardzo dziekuje. Mam nadzieje, ze kiedys ja wam tez pomoge. Pozdrawiam:-)

Nie ma za co;-) Polecamy się na przyszłość:-D

Dellfinek na gazeta.ie znalazłam ogłoszenie o sprzedaży kołyski;-) Jak chcesz to sobie zobacz:tak:
Ogłoszenia GAZETA.IE
createThumbnail.php

"Sprzedam kołyske (50E) i przewijak (50E) firmy Mothercare. Stan idealny.Zdjecia na maila. Polecam 0858444250 Magda"
 
Wolfia ...czy ty wiesz jakie szczepionki oni podaja tutaj po urodzeniu ...nie chce mi się teraz wertować wątku ;-) ja wiem tylko o wit. K...bo jak byłam w szpitalu to mi dali informacje :-)
 
Wolfia ...czy ty wiesz jakie szczepionki oni podaja tutaj po urodzeniu ...nie chce mi się teraz wertować wątku ;-) ja wiem tylko o wit. K...bo jak byłam w szpitalu to mi dali informacje :-)

Wiem;-) W tamtym roku 1lipca zmienili schemat szczepień i teraz dla drugiego Malucha będę miała inaczej niż dla Młodego 2 lata temu, a więc:
Ireland's Health Service Executive National Immunisation Programme - Babies born ON or AFTER 1st July 2008

Tak się zastanawiam nad tą witaminą K, o której piszesz, bo nie przypominam sobie, żeby Victorowi ją podawali:dry: Napewno w ciągu pierwszej doby dostał w szpitalu szczepionkę na BCG, czyli przeciwko gruźlicy:tak: I z tego co wiem to teraz też tak będzie:tak:
 
Rany dziewczyny u nas pada śnied:szok: ale czad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A odnośnie szczepień ja rodzilam w Cavan 15 listopada i faktycznie mala dostaka zaraz po urodzeniu wit K, mnie tez cos podali na lepsze odklejenie sie łozyska. Po miesiacu poczta przyszlo wezwanie na szczepienie przeciwko gruzlicy(BCG). Znajoma ktorej coreczka jest 2 tyg starsza od mojej muwila ze teraz po 2 mies przydzie kolejny list na szczepienie ale jeszcze niewiem na co. Dam znac po szczepieniu. Nie chcialam sie specjalnie zadreczac (nie wiem moze powinnam) wyszlam z takiego zalozenia ze tu kobiety tez rodza dzieci i szczepia i nic sie zlego nie dzieje. Jak ma sie cos zego stac to sie stanie nawet jakbym byla w kraju. Wszystko bedzie dobrze:wink:
 

Załączniki

  • IMG_0096.jpg
    IMG_0096.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 22
Hej!
Podczytuje Was czasami ale nie zawsze mam czas cos skrobnac.
Za okolo 6tyg bede rodzic i mam pytanie co trzeba zabrac ze soba do szpitala,chodzi mi o rzeczy dla mnie i dla maluszka???Nie chciala bym zabrac czegos nie potrzebnego lub lub nie zabrac czegos nie zbednego.
A moze w kazdym szpitalu jest inaczej???
Moze sa tu mamuski ktore rodzily w Killkenach w szpitalu??
 
reklama
hejka
ja tez mam pytanie ..odnoscie sal poporodowych..ja nie zaznaczylam na tym duczku zadnej...ani publicznej ani tej jednoosobowej ale chcialabym ta jednoosobowa...i powiedzcie mi czy za nia sie placi ?? jak to wlasnie jest z tymi pokojami bo nieusmiecha mi sie lezec z 6 osob masa ludzi ich odwiedzajacych gdzie nie bede miala ani chwilki spokoju na odpoczynek ..
 
Do góry