reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczyny sprawa natychmiastowa:

czy macie namiary na dobrego dentyste w galway? najlepiej na medical card :) prosze o szybka odpowiedz bo pozbede sie uzebienia :szok:
 
reklama
polska dentystka przyjemuje niedaleko polmedu ..nie wiem czy wiesz gdzie y kiedys klub STRANOS to nidaleko tego miejsca..to numer do tej przychodni 091863826 podobno lekarka super chodzi kolega..kolezanka byla i chodzi sasiad wszyscy bardzo zadowoleni
 
Julia kolo kosciola St. Patrick jest polski fryzjer "Angel beauty studio" jest tam fryzjerka o imeniu Basia w sumie dwie ale chodzi i o ta wysoka..jest swietnajestem zniej zadowolona..kiedys dalam jej wlasna rekei naprawde swietnie sie spisala..i niedrogo tez tam jest..to jest kolo polskiego solarium...wejscie w uliczne kolo Park Hotel
 
reklama
didi dzieki a moze masz jakis numer telefonu??:-)ja dzwonilam dzis do tego fryzjera kolo galway adwentaiser tam mi powiedziala ze 63e za polozenie koloru:-)
tu jest kontakt do nich
Studio Angel-Kontakt
tylko pamietaj wysoka Basia bo tam sa 2 jedna jest wysoka a 2 mniejsza i z tej mniejszej niebylam zadowolona a co do ceny to ja dawalam 20 e
 
Do góry