reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mi właśnie Polsat przycina :baffled:

Dziewczyny Brzuchatki :-) Miło było Was poznać, szkoda, że nie dało się spokojnie dłużej pogadać, ale mam nadzieję, ze kiedyś się jeszcze spotkamy :-).
Młody dzisiaj straszna maruda, chyba ząbki, które idą od 3 miesięcy, a jeszcze nie wyszły, coraz bardziej dają się we znaki...
 
reklama
Witam w niedziele

Dziewczyny czy wam odbiera polsat jak pada deszcz i wieje?? Mi dzis zanikl sygnal, wczesniej byla w miare ładna pogoda, więc nie wiem czy to wina tefo deszczu czy wiatru czy cos innego, miała któraś z was takie problemy?
Mamy antene z cyfry zwykłą małą

i jeszcze mam pytanie, czy jak rodzina się utrzymuje z zasiłku to child benefit się nalezy, czy musza byc odprowadzane jakieś składki?
hej ja tez mam polsat i jak pada to tez tak mam ze znika mi sygnal to wtedy biore worek i zakladam na konwektor i szukam programow raz jeszcze,,,,:-)pozdrawiam
 
worek?? a co to daje?
Ja tak pokręciłam anteną, że teraz bez satelite finder to chyba nic nie znajdziemy :-D
no ale M jeszcze nie wrócił z WOŚP także jutro sie tym zajmiemy
 
Dziewczyny, gdzie są przedszkola Montesori w Galway??
Bylismy na Doghisce, Mervue to nowe okrągłe obok placu zabaw i dziś jedziemy nan Merlin Park, ale chciałam jeszcze pooglądać inne zanim wybierzemy
 
Hello z Polski

U nas wszystko ok, Natanek dziś jeździł na nartach :-)

Moniadan słyszałam od T że chcecie zapisać Eryka do przedszkola. Fajnie. Praktycznie w każdym przedszkolu jest tzw. grupa Montessori. Moim zdaniem najfajniejsze jest na Roscam (tez najdroższe niestety). na Doghisce na an fiodan, no i to okrągłe też spoko bo nowe. No może i tak daleko im do polskich przedszkoli ale te sa takie najbardziej "czyste" bo niektóre to masakra:no:
 
reklama
Do góry