reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

:-D:-D

Witaj Magdalenko :cool2:
He he wędkowanie mówisz.Możesz sobie podac ręke z moim M.On to kocha.
Ja ciupke mniej,ale jak juz złapie rybe to ciesze się jak wariatka.A w Irlandii wędkarze mają duże pole do popisu :-D

Ja szukam właśnie jakiegoś turystycznego nosidła bo młody coraz bardziej się buntuje w wózku :cool:
Jak w Polsce.Nudno :sorry:
Ale od czwartku zaczynam kurs na prawo jazdy :confused2:

Współczuje ząbkowania.Kup jakiś żel na dziąsełka i gryzak do lodówki włóż.
U nas też ząbkowanie.Akurat jest chwila ciszy,ale to cisza przed burzą :eek:
 
reklama
magda to dopiero sie zaczyna.... Amanda ma juz 12 zebow i rany...co ja sie wycierpialam. Zawsze daje jej syropek i zabieram na spacer w wozku. Ale to i tak 2 dni przerabane. I to dopiero polowa drogi..
 
Narazie używamy żelu teetha i jak jest mocno niespokojny to daję nurofen. Dzisiaj znajoma przysłała mi czopki homeopatyczne i mam nadzieje, ze pomogą w razie czego.
Ale to fakt, ząbkowanie musi być da Dzieciaczków baaardzo bolesne. Do tej pory nie wiedziałam co to nieprzespana noc... teraz już wiem...
 
Witam a dzis nawet ładny dzień więc wybieramy sie do miasta na zakupiki jak dawno tego nie robiłam..:))
Myślimy o kupnie dla Oliwiera junior bed bo do tej pory spał w malym z poreczami ma juz dwa latka i mysle powoli o zmianie a powiedzcie od jakiego wieku wy zmienilyscie swoim maluchom łóżeczka i czy było cięzko nauczyc spac nie wychodzic z łóżka w nocy itp??

jak zrobie zdejcia naszych dekoracjii haloween to załacze anieczka i bedziesz mogła sie pośmiać z mojego i Oliviera zdolności:))

pozdro
 
Droga Kamciu moja mała skończyła właśnie 2 lata i 4 miesiące i kiedy przyjechaliśmy tutaj to miała 1 i 11 miesięcy postanowiliśmy z mężem że nie będziemy kupowiać jej łóżeczka standardowego tylko łóżko dla dzieci ale w wersji mini z argosa. Sądziliśmy że bez szcebelek mała często będzie do nas w nocy przychodzić ale jak tylko je zobaczyła to w ubraniu sie na nim polozyła i powiedziała ze to jej łożeczko. Kilka pierwszych nocy przespała bez żadnych problemow, mineło juz kilka miesięcy i czasami zdarza sie jej przychodzić do nas ale powiem szczerze poprostu bierze swoja poduszke wchodzi do nas do łózka i od razu zasypia nie rozbudza sie ja nie musze po nia wstawać. Więc jednym słowem warto zmienić .

Pozdrawiam
 
reklama
:-)My naszej Julci kupilśmy łozeczko w tamtym tygodniu i jestesmy zadowoleni i Julcia tez lubi w nim spać w nocy sie niebydzi i co naj wazniejsze niespada,a tego sie bałam.Country Junior Bed:tak:!
Catalogue Ref No: C08442

moja cora tez ma takie lozeczko juz pomad rok a ma 3 lata...
jest super bo dziecko dotyka nozkami do ziemi jak siedzi i spokojnie do 5 lat moze w nim spac,,,,polecam...
 
Do góry