reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam wszystkie mamy jestem z Warrenpoint jak czytam wszystkie jesteście już od kilka lat ja jestem dopiero od maja tego roku mam 2 letnią córeczkę Amelkę. W Polsce musiałam chodzić do pracy tutaj nareszcie mogę się zająć dzieckiem wystarczy że mąż pracuje.
Tyle o mnie w skrócie ale mam do was pytanie wiecie jak tu matki spędzają czas ze swoimi dziećmi które jeszcze nie chodzą do przedszkola bo uwierzcie mi jest tutaj jeden plac zabaw ale dnie są coraz zimniejsze i często jest tak że jesteśmy same na placu zabaw.
Serdecznie wszystkie mamy pozdrawiam:-(
 
reklama
tak, wiem o przecenach w argosie.Bylam kupic pokrowce do samochodu skorzane i bylam przygotowana zaplacic 50 euro a zaplacilam 33. Myslalam, ze on dopiero od grudnia, a to juz.. :-)

a ja leze z grypa zoladkowo jelitowa...nic chyba nie musze dodawac....tylko tyle,ze czuje sie jakby mnie pociag przejechal.,.. :-(
 
Witam w tę okropną, zimną niedzielę
Agnieszko z Warrenpoint my w Galway chodzimy np do community center na spotkania mam z dziećmi własnie do 4 roku życia, poza tym czasem jeżdzę z urwisem do Busy bee, to taka sala zabaw dla dzieci no i spotykamy się z innymi mamuskami
Może poszukaj jakiś koleżanek w okolicy, teraz te miesiące będą najgorsze bo pogoda nie nadaje się na spacery ani place zabaw, ale siedziec całymi daniami w domu to mozna zwariować

Czy któraś z was posyła dziecko do polskiego przedszkola w Galway?? Ja będę chciała posłac Eryka choćby na 2 dni bo widzę, że on potrzebuje kontaktu z dziećmi, a nie chcę go wysyłac odrazu do Irlandczyków...
 
Ja również witam Cię Agnieszko:-)

Z tym Argosem to różnie bywa. Czasem normalnie w sklepie może kupić daną rzecz taniej niż w promocji w Argosie. Kwestia tylko sprawdzenia i rozejrzenia się;-) Jak ma się czas oczywiście, bo z katalogiem Argosa w fotelu to szybciej i duuużo wygodniej:-Dhttps://www.babyboom.pl/forum/members/agnieszkatatkowska-44618.html
 
Witam a my właśnie wrocilismy ze spotkania w comunity centre i mamy w domu juz dekoracje na haloween własnorecznie robione świetna zabawa a jaki efekt:) Zapraszam mamy z Galway!!
Monia dlaczego cie nie było?:)
pozdrawiam
 
Pozdrawiam serdecznie z Polski :-) W Polsce Zlota Polska Jesien. Jest Slicznie. Do Galway wracam juz w czwartek :-)

Polska szkola w Galway z tego co mi wiadomo rusza od stycznia ale nie jestem pewna.
 
reklama
a kuku :-):-) Tutaj jestem.

Nie opuszcza mnie myśl, że za tydzień do pracy:szok:...

Anineczka jak w Pl??

Ja ostatnio odkryłam nową, bardzo kobiecą pasję-wędkowanie:-). Szkoda, że nie wcześniej, bo pogoda raczej nie sprzyja ostatnio...

Franek zaczyna ząbkować, bidulek, co On się namęczy :-(...
 
Do góry