reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Oczywiście,że trzeba byc przebranym ;-) Nalepiej wszyscy,łącznie z rodzicami :-D:-D
Puka się i mówi Trick or Treat co oznacza jakiś trik albo poczęstunek.Czyli jak gośc w domu nie ma słodyczy musi zaśpiewac coś lub zrobic jakiś skecz ;-)
Czasem ludzie życzą sobie żeby dziecko coś zaśpiewało.
I zbiera się słodycze :-)
 
reklama
Witam kobitki :-) Moi sasiedzi juz tydzien temu wystroili okna i drzwi swoich domow hallowinowymi ozdobkami:tak:.Ja domku nie ubieram raczej za to moja corcia z kolezankami chodzi po domach przebrana za wiedzme oczywiscie :-D Poniewaz jest w pierwszej klasie dopiero albo juz:szok: to zawsze ktoras mama idzie z nimi.A dzis w szkole mieli przyspieszony halloween poniewaz od poniedzialku caly tydzien maja wolne :-) Co tam sie dzialo - mowie Wam ile przebierancow- niektorych moja mlodsza Nikola az sie wystaszyla - powaznie.Wstawilabym fotke jak starsza byla przebrana ale oczywiscie nie umiem :zawstydzona/y:
A tak z innej beczki to jak euro poszlo :szok: Teraz jak tu jestem.W wakacje moglo tak stac :tak:
 
Witam!

Kamcia chciałam iśc do cc, ale okazało sie, ze ma przyjść ogrodnik na 10:30, który nas olał i nie przyszedł, ale byłam zła, ale w przyszły wtorek będę, a odebrałas rysunki farbami??

Co do przedszkola, to na początek chciałam posłac juniora do polskiego, zeby sie w ogóle oswoił z atmosfera przedszkola, a wiem ze w irlandzkim jakby go nikt nie rozumiał, to bardzo by sie denerwował.

Odnośnie Halloween to o której godzinie zaczyna się wyprawa? i ile cukierków dajecie dzieciakom??
 
anineczka dziekuje bardzo za linka...siedze nad tym juz od rana :zawstydzona/y: co jakis czas jak nie Niki to znow ta starsza i dokonczyc spokojnie nie moge.W kazdym razie staram sie i nawet mnie to bawi :-) zeby tylko cos mi z tych wypocin wyszlo.Suwaczki jak Cie moge ,ale dodanie zdjecia... Chcialam dodac przy tych suwaczkach no i mam wiadomosc,ze moge tylko jedno:-( No nic.Wracam dzialac cos dalej:-) Pogoda taka,ze....:angry:

wyszlo cos :szok: taaadaaammmm:-) To zmniejszanie zdjec mnie jeszcze drazni,ale powoli....powoli...cos sie dzieje juz.

kolejna proba;-) sorry, ze tak "zasmiecam", ale inaczej sie nie da :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Margaritta ale Twoja córcia miała świetne przebranie, a jaki makijaż:szok::-D Nigdy bym nie powiedziała, że ma tylko 7 lat:-p W zasadzie to nie dziwię się, że Nikola się wystraszyła. Sama w tamtym roku otwierając drzwi dzieciakom o mało zawału nie dostałam:-p:-D

Od niedawna mieszkam w Suncroft, niedaleko Newbridge/Kildare, z moim dwudziestomiesięcznym Synkiem. Szukam dla niego jakichś atrakcji typu place zabaw, parki, miejsca, w których spotykają się pociechy w podobnym wieku. Wiecie może gdzie się coś takiego znajduje? Domyślam się, że jest tu dużo Mam z Dublina i Galway i może być ciężko:sorry2: W każdym razie dziękuje za wszelkie informacje:tak:
 
reklama
Do góry