reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam!
Chyba nic nie wiecie na temat pionek na chickenpox, bo żadn az was nic nie napisała :no:

Salome80 a czy Ty przypadkiem nie masz na imię Sylwia i czy nie spotkałyśmy sie ostatnio na placu zabaw? :-)
 
Coś Magdalena się nie pojawia od 4 dni...czyżby porodówka ? :dry:;-)


Ojjj, chciałabym:-).. Narazie rozwarcie tylko 2 cm i nieregularne skurcze. Może byc szybko, a mogę jeszcze ponosić... Wszystko zależy od Łobuza:-)... Trzymajcie kciukasy żeby zaczęło się jak najszybciej... (chociaż nie dociera to chyba do mnie do końca..)...
 
Ojjj, chciałabym:-).. Narazie rozwarcie tylko 2 cm i nieregularne skurcze. Może byc szybko, a mogę jeszcze ponosić... Wszystko zależy od Łobuza:-)... Trzymajcie kciukasy żeby zaczęło się jak najszybciej... (chociaż nie dociera to chyba do mnie do końca..)...
Kochana ja miałam rano o 10 rozwarcie na opuszek a w nocy byłam już na porodówce :tak::-D
I skurcze delikatne miałam,a pani doktor,że to pewnie przepowiadające bo rozwarcia nie ma konkretnego :laugh2:
A skurcze miałam cały dzień co 20 minut bardzo delikatne.
Tak więc może już jesteś blisko ? :tak:
 
Magdalena - ja z rozwarciem 2 cm przechodziłam jeszcze 3 dni od badania, ale luzik, urodziłam szybciutko! 2h i po wszystkim. Trzymam za Ciebie kciuki baaardzo mocno, mam nadzieję, że Franio niebawem będzie już na zewnątrz:))
 
Magdalena trzymamy kciuki! oby szybko i bezbolesnie :))))

Dzis sie dowiedzialam ze dr Sempka juz nie przyjmuje w Dublinie. Jutro ide do Polmedu do innego gin - dam znac czy warto :szok:
 
Ja darze dr Anete wielką sympatią i bardzo się cieszę, że przyjmuje teraz w Galway:-).
Dziś właśnie byłam u Niej na wizycie i nie ma to jak profesjonalne podejscie-usg,wszelkie pomiary, badanie ginekologiczne, recepta na globulkę żeby przypadkiem żadne paskudztwo przed ani podczas porodu się nie wdało. Za to wszystko 60 e (pewnie dlatego, że regularnie odwiedziam Panią Doktor), wiec raz na jakiś czas taki wydatek to nie majątek, ani tym bardziej pieniądze wyrzucone w błoto...

Znajoma kilka dni temu urodziła i miałam okazję odwiedzic oddział poporodowy w GAlway. Powiem szczerze, że wrażenie jak najbardziej pozytywne i mam nadzieję, że tak zostanie. No i mam nadzieję, że już bardzo niedługo przekonam się na własnej skórze...

Dziewczyny, nie dziękuję za trzymanie kciuków (coby nie zapeszyć:-)), ale doceniam:-)...
 
magda POWODZENIA!!!Zobaczysz, jakie to szczescie miec wlasneg Skarba w ramionach :-) Zycze szybkiego i bezbolesnego porodu i duuuuuuuuuuuuzo zdrowka dla Ciebie i synka!Daj znac jak tylko bedziesz miala sily!
 
reklama
Przepraszam, ze tak sie wcinam w rozmowe :)
Ale szukalam po calym forum i niestety nie znalazlam informacji, ktorej szukam.
Na dniach powinnam rodzic i obawiam sie przeterminowania.
Czy ktoras z Was miala wywolywany porod??
Jesli tak, prosze opiszcie jak to wygladalo-na kiedy wyznaczono Wam zabieg, czy sugerowano sie terminem wg usg czy wg OM? I jak dlugo wszystko trwalo?

Bede bardzo wdzieczna za informacje!!
Pozdrawiam
Hej! Mnie w dzien terminu porodu dokladnie przebadano i do KTG mnie podpieli, zeby sprawdzic czy z dzidzia wszystko ok. Po wizycie kazali mi wrocic...za tydzien! Ale po 5 dniach trafilam juz na porodowke. Malemu co prawda i tam nie spieszylo sie na swiat, bo urodzilam go dopiero po 20 godzinach!
 
Do góry