reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Moniadan no jestem w szokuuu!!!!!! :-):-):-) Swiat jest naprawde maly. Tak to ja !!!!! Widzisz nie umawialysmy sie a sie spotkalysmy :-DMam nadzieje ze nie oostatni raz. Fajnie, bardzo sie ciesze !!!!!!
 
reklama
Magdalene81 powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!Jak mozesz podaj mi numer do doktor Anety,moze orjetujesz sie ile by wziela za pierwsza wizyte?Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.:happy:
 
Martuśka, z tego co się orientuję wizyta z usg kosztuje 80 euro, ale pewności nie mam. Ale... wczoraj pani dr powiedziała mi, że właśnie wchodzi u nich program "maternity". . Proponuję sie dowiedzieć konkretnie, ja nie pytałam, bo mnie to już nie dotyczy. Numer do Polmedu w Galway to 086 733 85 66.

Pozdrawiam.
 
AGUS81 dzieki za informacje. Szczesciara z Ciebie, ze ominely Cie kropowki :) Ja staje na glowie, zeby tez nie lezec pod kroplowka. Codziennie cwicze, tancze, pije herbatke z lisci malin, uprawiamy mezem sex i nic!! Nawet nic za bardzo nie zapowiada porodu. Len z tego naszego dziecka chyba :)
 
AGUS81 dzieki za informacje. Szczesciara z Ciebie, ze ominely Cie kropowki :) Ja staje na glowie, zeby tez nie lezec pod kroplowka. Codziennie cwicze, tancze, pije herbatke z lisci malin, uprawiamy mezem sex i nic!! Nawet nic za bardzo nie zapowiada porodu. Len z tego naszego dziecka chyba :)
Carollq to super,ze jestes taka aktywna bardzo dobrze(ile jestes tyg?):happy:
 
Carrollq, ja też przez to wszystko przeszłam, nic nie dało i stwierdziłam, że teraz po prostu leże i czekam, wolę być wypoczęta przed porodem:-). Mój Synek też jest uparciuchem. Na kiedy termin???
 
He he dziewczyny powodzenia i cierpliwosci w czekaniu !!!!

Ja rodzilam tydzien po terminie ale za to szybko, sprawnie i gladko jak po masle :-):-)

aha a olej rycynowy probowalyscie?
 
reklama
Ja mam czasami takie dni, że mogę czekać i mi się nie spieszy (np wczoraj), ale dzisiaj wszystko dopięlam po raz setny na ostatni guzik i już bym chciała rodzić:tak:... A tu klops...:baffled:

Carollq, trzymam kciuki!!!
 
Do góry