reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

:-)Drogie Mamuski z Galway!!!! Chcialabym podzielic sie z Wami dobra wiadomoscia,otworzono w galway polska przychodnie!!!!! POLMED tel;857813737
-polski -ginekolog
-lekarz rodzinny
-pediatra
pulmunolog
-laryngolog
-okulista
-usg
Adres- 1 RUXTON COURT,35 DOMINIK STREET.GALWAY:-):-):-D:-DNARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Basiulka fajnie... chociaz ja jestem sceptynie nastawiona do Polskich lekarzy tu w Irlandii... I pewnie ceny tez beda odpowiednie i na MC tez nic sie nie zalatwi no ale zobaczymy. Narazie to nawet takiej ulicy w Galway nie moge znalezc na googlemaps.

Larcia a nie zalapiesz sie na medical card albo chociaz gp-visit card?
 
mamy z okolic merlin park mervue ballybrit mam pomysł dzwoniłam do community centre i co wtorek sa organizowane meetingi dla rodzicow i dzieci za darmo o godz 10.30 sa zabawki kawa ciastko no i najwazniejsze dzieci bedą mogly sie pobawić ze sobą i my poznać sie niezależnie od pogody:)to jest za tym okrągłym kościołem na ballyban.Piszcie czy macie ochote na spotkanie?
pozdrawiam
 
aniay wlasnie musze sie podowiadywac co i jak,jesli chodzi o te sprawy.Wtedy sie nie placi za GP?Wlasnie stwierdzilam,ze nic nie wiem na ten temat,a juz jestem tu kawalek czasu- wstyd.Musze sie zorientowac:)
Szkoda,ze na 10:30,dla Nas to za wczesnie.Z Niunia budzimy sie dopiero po 10,a jeszcze musialybysmy dojechac kawalek,bo mieszkamy na Newcastle. Gdyby to byla godzina np 12-13, to pewnie bysmy przyjezdzaly czasem.
 
POLMED - mamy tez w Dublinie, korzystam z uslug Pani ginekolog, teraz bedzie u Was (u nas tylko w srody i soboty). Pani Anetta jest bardzo fajna, odpowie na kazde pytanie, traktuje pacjentke powaznie i nigdy sie nie spieszy (w kolejce tez dlugo sie nie czeka bo kazda pacjentka jest wczesniej umowiona na konkretna godzine). Bedziecie tez mialy mozlliwosc zrobienia usg 3D i 4D.
Co do cennika - to bardzo bardzo przystepnie. U nas brala 60 za wizyte i usg, dla przykladu w Medicusie 80 wizyta + 80 usg (100 wiecej!!).
 
aniay to jest community centre na ballyban koło czrnego okrągłego kosciola i to nie jest to samo chyba.jak sie jedzie koło gmit w strone supr value mijasz po prawej wioske gmit i nastepna w prawo jedziesz kilkaset metrow zobaczysz po prawej czarny kosciol skrecasz w prawo i w lewo i tam to jest ja mieszkam obok hiii takze musimy sie spotkac. to jest otwarte od 10.30 do 1200 dla mam wiec wstancie wczesniej i przyjedzcie

buzaki
 
A gdzie jest miejsce dla tatusiow z Irlandii??

Pozdrawiam ze Sligo, wraz z rodzinka.

Najmlodszy juz 100% Made in Ireland. hahaha
 
kamcia do tego kosciola trafie spokojnie ale dalej to juz bys mnie poprowadzic musiala :p takze proponuje spotkanie 10:20 pod tymze kosciolem. Co Ty na to?
 
reklama
Do góry