reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wilwia - współczuję Ci bardzo przeżyć..najgorsze tu jest to czekanie i odsyłanie od jednego "specjalisty" do drugiego..mój Patryk ma też coś w nosku od urodzenia (!) i nadal nie wiadomo co to jest..też chciałam do PL..trzymam kciuki by to się wchłonęło żeby operacja była zbędna..:tak:
Pauletta - fajnie, że same dobre wiadomości :biggrin2: oby tak dalej było..i syn będzie grzeczniejszy od Zuzi :tak: a Ty szalona kobieto masz szczęście, że nie padało :-p :-D
Madbebe - na Patrykowej skórze najlepiej sprawdza się bepanthen :biggrin2: może też pomoże? W tutejszych aptekach dostaniesz też bo widziałam..
 
reklama
Madbebe u nas najlepiej sprawdza sie Clortimazol(PLczywiscie....ostatnio jak mlody walil kupe za kupa,to tez mu sie odparzyla dupinka to wystarczylo ze przez dwa dni na noc posmarowalam tym i zeszlo a w dzien alantanem+ jak dla mnie taki zestaw na odparzenia najlepszy.....

Anineczko dobrze ze przypomnialas:)
moze sexy stroj na wieczor zaloze:-D:-D:-p
 
hej wpadam się pożegnac:-Djutro mamy ślub (cywilny) i urlop
więc pewnie mnie nie będzie na necie bo nie wiem czy będziemy mieć...;-)
a nawet jeśli tak.. to pewnie i tak nie wejdę:-p:zawstydzona/y:

miłego tygodnia wam życzę i udanej pogody ..


i mam jeszcze prośbę... w sygnaturce mam link ze zdjęciem konkursowym Vi chciałabym was prosić o głosiki...
można głosowac raz dziennie....
z góry dziękuję...
aha autor Kamila :)

pozdrawiam
 
Anineczko ooo super ze przypomnialas, bo o tym swiecie to tylko w szkole sie pamietalo...no nic ale i tak nie bede sie mogla rzucic na mojego M bo dopiero w piatek lub sobote wraca:-(
No to mam pospane, chyba dzis nie zasne ,albo pi*****y beda mi sie snic, bo jednym okiem ogladalam horror na tvn
 
Ostatnia edycja:
hi!:-)
ja dziś niewyspana, bo wczoraj mieliśmy rocznice ślubu i korzystając z tego , że wreszcie mamy sypialnie sami zaszaleliśmy troche:-):-):-):-):-) :happy2::happy2::happy2::happy2:
crazygirl napewno musi Ci być bardzo ciężko, ale napewno wszystko sie uda tak jak tego chcesz;-) super , że masz autko:tak: trzymam za powodzenie Twojej akcji kciuki:-)
miłego!;-)
 
Dzień dobry
He he a ja dziś pierwsza:-D:-D
Anineczko dziękuje za przypomnienie o dniu Chłopaka w sumie to my mamy facetów więc możemy przymrużyć oko na tą datę nie :-D:baffled: Wiem zabiorę mojego J na gofry.
ViKamciaG Wszystkiego Najlepszego z okazji ślubu
Lubiczanko jeszcze trochę to własne zoo otworzysz jak tak każde z Twoich szczęść zapragnie mieć coś swojego;-)A swoją drogą psiaczek mi się marzy york tak kocham te kudłatki z kucykami
margaritta i tutaj mnie zagiełaś kobieto ja myślałam ze ta pokrzywa to joke a tu proszę a co ona ma za właściwości wiem że na włosy jest super.
Dobra lecim na kawcie z macia :-)
 
Sandrulińska-łoj-wszystkiego najsłodszego dla Was obojga:)
VikamciaG-szczęścia na nowej drodze.Wszystkiego dobrego!!!
Anineczko-ja tam w marcu(10go)obchodzę-łatwiej zapamiętać:p...A hotel-bierz co tam taniego-czy z gay czy bzzz;)))
Kasiun-hmmm-no praca dosłownie jak w tytule...ale czy posadka by była-nie wiem...bo i w archiwach taki zwyczaj,że jak się ktoś zakotwiczy to do emeryturki a często i dłużej...a archiw tak wiele znowu nie ma...co do zarządzania-pięknie brzmi,ale chodzi o jakieś tam sekretareczki-czaaaasem jak się komuś fartnie to jakieś kierownicze stanowisko ale przy papierkach oczywiście:/Jak sobie przypomnę zajęcia ze statystyki-brrrr zgroza;)
Kasiuleczka-no fakt-kto takie rzeczy(zwierzaki)chce trzymać w domu-brrrrr
Karolinanicola-właściwie to już każdy brzdąc ma swojego zwierzaka...a teraz myślimy(bo wciąż myślimy)o tym konkretnym"czymś",bo...nie wiem-poprostu lubimy zwierzaki:))))
Idę się ubrać chyba
Didi-gdzie jesteś????
Margaritta-imieninowe życzenia dla męża(???)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry