reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
no no Lubiczanko śliczna sukieneczka.
Kolor podobny do mojej ślubnej ;-):-)

Tak Tichonku weselicho się szykuje :-)
mam jedną kieckę z imprezy pracowniczej munża,ale może sobie coś w pl kupię :dry:


wiecie,że Irlandzcy policjanci zostali nominowani do AntyNoblii za słynną akcję z "Prawo Jazdy"? :-D:-D
 
Bry!
dzieki raz jeszcze za pomoc dziewczyny!na razie postawilam na te make (dzieki anineczko za dobre checi,ale nie dam rady do lubiczanki podskoczyc:baffled:) i chyba troche ogaslo-w sumie ciezko zauwazyc bo kupki dosc czesto..Dobrze ze jej nie dokucza za bardzo,to najwazniejsze:tak:
anineczko-nasz hotel w hiszpanii byl gay friendly,ale na zadnego sie nie natknelam;-)bierz,co korzystne cenowo:tak:



dzieki,ale to wszystko z PL:baffled:

sandrulinska-najlepszego z okazji rocznicy
Vkamcia-Tobie rowniez najlepsze zyczonka i milego odpoczynku!
Pauletta-poprawy nastroju zycze,niech bedzie co najmniej jak wczorajszy:tak:;-)U nas zwady sa wlasciwie codziennie i nie mowie ze nie z mojej winy;-)-no coz ten typ tak ma;-):-DPrzejdzie,nie warto sie dolowac:tak:
Larcia-to chyba taki wiek.Ale fakt,dzieci sa w takich historiach nie do przebicia:tak::-)
Tichonku-sliczny ten Twoj suwaczek:tak:;-):-D
A wlasnie,gdzie didi?

Milego dzionka,u mnie pochmurno:baffled:

No moja droga ja podalam Ci przyklady srodkow na odparzenia dzieciaczkow, ktore mozesz doastac w Irlandii.

Lubiczanka kiecka 1sza klasa!!!!!Zazdroszcze!Kupilas na necie czy w sklepie???Bo jest naprawde ladniutka, a jeszcze ladniej ta kiecka bedzie sie prezentowac na Tobie kochana!!!!

a ja dzisiaj wsciekla jak diabli.Nawet nie chce mi sie pisac czemu moze wieczorem jak ochlone to cos skelje.Teraz czekam na Zgagulca i nawet bidaczka sie nie bedzie mogla do mnie dodzwonic.
Pauletta ja wczoraj w Galway jedenej gosciowie trabilam, bo myslalam, ze to Ty hihihi jednak to nei bylas TY.Nie przejmuj sie wszystko sie pewnie zaraz ulozy!!!
 
Dzięki Dziewczynki-mam nadzieję,że w rzeczywistości będzie robiła takie samo wrażenie jak na fotce
Kasiun-normalnie się zaczerwieniłam
Anineczko-Buahahahaha-wygrają!!!
 
Boszsz...co za fantastyczni policjanci:-D:-D
A mąż mi mówił,że szef im powiedział,że ponoć trza do końca roku wymienić prawa jazdy z europejskich na irlandzkie,żeby były anglojęzyczne:tak:Pewnie akcja "Prawo Jazdy"
skłoniła ich do takich postanowień:sorry2:
 
Nie tylko Tichonku ta akcja,na polskie nie mogli dawac punktów karnych ;-)Mój już ma irlandzkie bo polskie ukradli,ale kilka razy upiekło mu się właśnie z tymi polskimi i punktami :sorry2:
 
No ale skąd ja mam o tym wiedzieć???Listu do domu nie dostałam:p
no...a skoro o fatałaszkach już zaczęłam to co myślicie o takim garniturku-nadaję się na Komunię,czy lepszy standardowy czarny
1253418701
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry