reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejka!
Zatęskniłam za Wami..;-):-) Nienawidzę wieczorów:crazy: Zawsze siedzialam i z mężem rozmawiałam/ogladałam film... A teraz saaaamaaa:baffled:..ehh ale wiedziałam na co się szykuje...
Od wczoraj mam już auto i legalnie mogę sobie jeździć.. Oczywiście mamy juz kilka przejażdżek za sobą.. Normalnie ciesze się jak dziecko:laugh2:. jeszcze mi mąż w kolorku zielonym wynalazł;-).
dziewczyny pomocy!!!macie jakis dobry sposob na odparzenia pupy?
mąka ziemniaczana dla nas była niezastąpiona:tak:
Pauletta ty krejzolu;-)

Juz po lekarzu :)

Fasola jest na wlasciwym miejscu. Serducho jej wali :) No i najwazniejsze! JEST TYLKO JEDNa!!! UFFFF.....

Wszytsko jest ok. Wiek ciazy wyliczony na 7 tyg i 5 dni ze scanu. :)
Super! Niech sobie zdrowo rośnie:-)

Wilwia Sto lat!
I Anulce najlepsze życzenia składam!


CrazyGirl hejoo?? co u was?? zaklimatyzowałaś sie juz?
Jeszcze nie zupełnie.. Ciężko mi jest się dostosować do tylu zmian.. Nie mogę sobie znaleźć miejsca..Ale jakoś leci.. Tęęęęsknie i to właśnie to jest najgorsze..Mieszkam u teściów.. bez męża.. To zawsze inaczej niż "u siebie" Ale na razie nie mogę na nic narzekać..
Crazy Girl wlasnie mi sie o Tobie przypomnialo, a jakie studia zaczynasz jesli mozna spytac???I jak sobie tam radzicie z coreczka???Usciski i wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!
Można można. Studia będę kontynuować, bo rok mam już zaliczony. A studiuję Administrację. Z małą dajemy radę. Jak już wspomniałam obie tęsknimy..ona jest taka kochana.. czasem to nawet jakby czuła jak jestem smutna i mnie na swój sposób pociesza.. przytula całuje glaszcze..:-)

Pozdrawiam wszystkie!
 
reklama
Hello Kobiety,
Tak na szybko bo jestem bejt i nawet nie mam sily patrzec, teraz cos mnie tak dopadlo zmeczenie. Och starosc nie radosc hihihi:-D:-D:-D:-D
Tak na poczatek Kasiuleczka, Sandrulinska, Lubiczanka,Pauletta,Joannn, Moniadan dzieki za cieple slowa z Waszej strony i wsparcie odnosnie mojego wielkiego kroku.:-):-):-)
Ja sama wiem ze to jest ciezko tak studiowac majac dziecko i byc tutaj samemu, ale bede sie starac i zobaczymy co z tego wyjdzie a chce cos tez dla siebie zrobic.:tak::tak:
Nawet jesli to bedzie kosztem wielu wyzeczen i pracy i zmeczenia.
Kasiuleczka ja tez mam czas wieczorem i czasami rano jak mala ma drzemke, gdzies pol godzinki wiec staram sie codziennie zrobic cos, nie jest to jednak wystarczajaca ilosc czasu, zreszta co ja Ci bede mowic, sama to najlepiej wiesz. Powodzenia z Anglikiem!!!!3mam kciuki
Lubiczanka ja tez w pOlsce przerwalam studia i to mnie meczylo, ze w koncu na niczym zostane a latka leca. A co studiowalas w Polsce.
Pauletta przegladajfoldery i edukuj sie edukuj!!!ja tez o tym myslalam ale moj mozg kiepski do takich rzeczy hihihi 3mam kciukole niezle dzisiaj z butami Wiktora i super w zwiazku z benefitami. Bardzo sie ciesze :-):tak::-)

Ja przepraszam Kobitki jesli kt dzisiaj pomine. Naprawde niedosc, ze migrena caly dzien, Galway, okulista i badanie oczek Mollusi a wczoraj jeszcze pediatra co nie bylo latwe i w jednym i drugim przypadku wiec naprawde padam.Ide do lozka. Lubiczanka teraz dojde hihih Fajne zwierzaki notabene.Buzka mamuski milej nocki
a Sandrulinska ciuchy bomba i styl i smak itd ale ja takich ciuchow tu znalezc nie moge. I nie umiem tak umiejetnie laczyc je jak Ty.:no::no::no:
Moniadan studiuje w galway i zawsze w poniedzialki i wtorki

EDIT. Madbebe wlasnie Tobie chcialam odpisac. No wiec jesli moge Ci cos poradzic na odparzenia to zaparz rumianku i przy kazdej zmianie pieluszki przemywaj pupke. Rumianek niech bedzie cieply i ja zawsze gazy do tego uzywam.Molly to uwielbia bo zawsze jej lagodzi i zawsze az dupke podnosila bo jej to ulge przynosilo. POtem masci kupowane w Irlandii so dwie o tej samej nazwie tylko roznia sie kolorami i sila walki z pbszczypaniem. Niebieska
Canesten Thrush Cream tylko zapisuje lekarz i jest niesamowita zaraz schodzi a druga tylko czerwona tez dobra i mozna dostac bez recepty.Niebieska jest naprawde silna.Dodatkowo z Polski Linomag masc jest bardzo dobra, Bepathen tutaj. Tormentiol bym nie polecala ze wzgledu na zawartosc bromu kt jest szkodliwy dla dzieci i przenika do organizmu i w ogole pisze ze to nie dla dzieci. I jeszcze raz ten rumianek, jak nie mialam nic to on mi a wlasciwie Molluni pomogl.Zycze powodzenia i mam nadzieje, ze pomoglam.
 
Ostatnia edycja:
crazygirl-powodzonka w PL
madbebe-u nas tez maka ziemniaczana najlepiej sie sprawdzala
misia-super, ze fasolka sie dobrze rozwija
lubiczanko-fajowa klatka, a gdzie sa ptaszki????
 
Madbebe-domowymi sposobami(jeśli sudocrem niepomaga)-mąka ziemniaczana-przetestowane,sprawdzone;)
Renni-póki co klatka będzie wypróbowanaprzez gościa z Louis,ale za kilkanaściedni zamieszkają w niej papugi Dawidka-chybażew międzyczasiejakieś jeszcze inne się wnaszymdomku zjawią:)))
Kasiun-hmm..chyba Ci nie zdradzę-ażwstyd się przyznać...noten tego"Archiwistykę i zarządzanie dokumentami":/
 
Lubiczanko piękny hotel dla Bazylcia :rofl2:

Madbebe ja mam tormentiol tylko jak Ci go podac? :baffled::dry:
chyba,ze zawiozę do Lubiczanki w sobotę i jakoś sobie odbierzesz?

wiecie,szukam hotelu w Poznaniu...dosłownie na kilka godzinek by się kimnąc i rano ruszyc dalej i blisko lotniska nie ma za wiele,a jak są to ponad 300 zł...a my lądujemy o 3 w nocy i rano o 11 wypad z hotelu tak więc za 6-7 h nie będę tyle płacic...ale znalazłam jeden,który w opisie ma "gay friendly" :szok::-D:-D niezła promocja he he :-D
nie żebym miała coś przeciwko tym panom,ale tak śmiesznie to brzmi w ofercie :-D
 
hejka,
sadrulinska - Asia ostatnio wyjatkowo ladnie spi, ale ja jakas padnieta jestem duzo pracy i padam, czytam BB, tylko grozej z odpisywaniem,
Pauletta- niezla jestes, ale pozytywnie zakrecona,
Aga Natalia - a Margaritta to rzeczywiscie gadula, jak jej zawiozlam te ciuszki to wyjsc nie moglam az moj P po mnie przyszedl bo czekal w aucie z Asia
lece ogarnac chate, kapiel i spac, jutro to juz po pracy nogi chyba wyciagne i nic nie bede robic, w piatek zaczne przygotowania do imprezki, mam nadzieje ze sie wyrobimy
madbebe- nam bardzo pomogl linomag i oczywiscie jak Asia smigala bez pieluszki
Tichonek- a do ktorej przychodni jedziesz na to usg?
 
Ostatnia edycja:
Tichonku jutro Ci napisze jak ten krem sie nazywa na stulejke,bo teraz juz nie bede wlazic do mlodego .
Lubiczanko ja np.mieszkalam w Castledermot i to BYlo CO.Kildare a zarejstrowalam sie w SW w CArlow Co.Carlow i w FASIE tez w Carlow...
Wilwia mam nadzieje ze to jednak nic powaznego
Pauletta :-D:-D
Misia suepor ze fasole widzialas

M siedzi mi nad glowa i pospiesza:baffled:
w dzien mi brakuje czasu...jak dzis mialam wpasc do Was to kolezanki akurat wpadly na kawe a pozniej jak mlody wstal to do miasta polecialam

Asienko wszystkiego najlepszego dla Anulki!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lubiczanko he he jak widac mój braciszek jest troszké dziwny:rofl2: ale dziekowac Bogu ze nie przyniosl do domku zadnej tarantuli lub jakiego weza:baffled::baffled::baffled:

Madbebe w naszym przypadku(gdy dupka byla mocno odparzona i zaczewieniona) najlepiej sprawdzil sie bephanten jak wieczorem posmarowalam to rano3/4 zaczerwienienia zeszlo.Alantan w pudrze i w kremie tez sá dobre, a maki ziemniaczanej nie stosowalam ale ze slyszenia wiem ze tez jest dobra na odparzenia.Aj moja miala przy zabkach tez srakietké:baffled:co chwilke pieluchy zmienialam zeby pupci jeszcze bardziej nie podrazniac zawartosciá pampka:baffled:U nas to trwalo mniej wiecej ze 3 dni.
No wy tu tak piszecie ze wasze malenstwa zabkujá, a ja u mojej pannicy wczoraj wyczailam ze nastepne 2 piatki jej sie wybijajá- wczoraj i dzis psikala jakby jaki katar já lapal a dzis wieczorem zauwazylam ze ropka jej sie zbiera w jednym oczku, i teraz nie wiem czy ja przewialo czy to od zebów???hmm
 
Ostatnia edycja:
Do góry