reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

My już wróciliśmy z przedszkola i oczywiście musiałam się wracać po te nieszczęsne buty:oo:szczęście byłam tylko kilka domów dalej :laugh2: no i moje dziecię wróciło do domu jak cywilizowany człek a nie jak Flinstone :-D:-D:-D
Anineczko a gdzie Twoja bratowa chodzi?? bo ja wynalazłam taki malutki koło poczty :tak: ale ciuchy to tam są w cenie ok 3-4 euro za szt:sorry2: z chęcią oblukam jakieś inne second hendy ;-)
 
reklama
anineczko-nie wiem skad te rachunki,ale licznik jest:baffled:
pauletta-agentka z Ciebie.Pospiech tlumaczy sprawe;-)
margaritta-ja tez juz polowe dzisiejszej mki oblookalam,i limit sie skonczyl;-) - musialam wczorajszej polowe obejrzec bo mi przy malej zeszlo i nie zdarzylam poczatku uwidziec:baffled:
 
hejka
My spacer zaliczylysmy, tez sie zmachalam jak wracalam z powrotem.ufff ale super ze sloneczko swieci, nasz Lanlord mnie uswiadomil ze w weekend pogoda ma byc do du..y

Wilwia tulaski, trzymaj sie i faktycznie lepiej to sprawdzic w Pl co to dokladnie jest i napewno szybko sie tym zajmá.

Lubiczanko he he patyczaki to takie cus co wyglada jakbys zwykle patyki , kijki w akwarium trzymala. gdy mój braciszek przyniosl to do domku to pierwsze co mu sie spytalam na cholere ci te kije w tym akwarium?? a on na to kobieto przyjzyj sie dokladniej:baffled:

Pauletto buuuhhhhhhhhhh normalnie smiechem wybuchnelam czytajac twojego posta, ale zakrecona z ciebie mamuska:laugh2::laugh2:


Miska nio super ze fasoleczka rosnie i ze wszystko jest ok

I ja tez czytalam ze oplate za wode majá wprowadzic, juz mialo byc w tym roku nawet ale sie nie udalo, i planujá od przyszlego roku:confused: Ciekawe ile bedzie trzeba bulic i jak to bedzie wygladalo:confused:

A ja dzis znów kwiatuszki wygralam ha ha
 
Kasiuleczka ja też miałam kiedyś patyczaki Pixi i Dixi :-D no i całe zoo też się przekulało od rybek przez ptaki świnki myszy szczury psy itp. no ale najukochańszy był właśnie szczur Andrzej i moje 3 pieski aaa i pierwsza świnka Hipcia :-):tak:
 
dziewczyny pomocy!!!macie jakis dobry sposob na odparzenia pupy?Wikta tak srajdoli przez te zeby ze nie nadarzam zmieniac pieluch i w koncu jej sie dupsko odparzylo!uzywlam sudocremu,nivea na odparzenia,mam jakas masc z hiszpanii i o ile po powrocie ogaslo tak teraz zrobilo sie jeszcze gorzej:-(Mala raczej tego nie zauwaza ale nie wyglada to dobrze..:no::-(
 
Madbebe dokładnie wietrz pupe, i mąka.
Pauletta ale miałas przeboje:)))
Teraz Mjak Miłość :))
Moje dziecko ma taki apetyt ostatnio że nie wyrabiam oczom nie wierze ile z talerza znika, gdzie mu to sie miesci...:)
 
Witam
Nowy nabytek-póki co to nie żyjątko ino to
jestemhappy jak nic
Pauletta-normalnie aż j PRZYBIEGŁ ZOBACZYĆ Z CZEGO TAK RECHAM:))))dobra Kobieto-uwielbiam Cię:)))
Margaritta-nie,no ja wiem,ale akurat to to znamy i wiemy jak pachnie;)))
Kasiu-nie,no ja mam pojęcie co to są patyczaki;)zdziwiło mnie ino,że ktoś takie cuś w domu chce trzymać;)))
Przepraszam-ale nie popiszę-dopiero wróciliśmy i trzeba zająć się towarzystwem:)))
nowy nabytek-nie żyjątko na dzień dzisiejszy to to
 
reklama
madbebe jak moja corcia miewala odparzenia i sudocrem nie pomagal, to tormentiol zalatwial sprawe :-)

Witam sie i znikam, bo ziolka na uspokojenie trzeba zaparzyc, normalnie swira przy moim dziecku dostaje, na wieczor nerwy mi puszczaja i cala sie trzese z walacym sercem. Nerwica chyba :-(

wilwia nosek do gory :-) I juz sie nie smutkaj :-) Zawsze dzwon czy wpadaj, zawsze wyslucham i bede wspierac jak moge :-) I sorrki za dzis z tym moim krzyknieciem obok Tobiego, nie pomyslalam, ze moze sie przestraszyc. Amanda do bialej goraczki potrafi mnie doprowadzic. A Twoj synus sie poplakal i glupio mi.


lubiczanka rodzinka sie powieksza, super :-)


misia no to moze Ci ulzyc,ze to nie blizniaki he he. I ciesze sie, ze serce twojej kruszynki mocno i zdrowo bije!
 
Ostatnia edycja:
Do góry