reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam sie i ja!

VkamciaG najlepsze zyczenia z okazji Slubu

pauletta czasem trzeba miec pare cichych dni na oczyszczenie atmosfery.A Ty zamiast sie denerwowac, martwic i irytowac...olej sytuacje. Nie nadskakuj, nie odzywaj sie, nie gotuj mu obiadu, nic. Totalna olewka. Az sam zacznie sie odzywac i podlizywac sie Tobie.

Ja jestem pod wrazeniem wyobrazni mojego dziecka, jakie Ona potrafi historie opowiadac i wymyslac he. Ze ranka na jej raczce ma na imie kuku i ma domek na jej paluszku, ma mamusie i tatusia i od rana bawi sie ze swoim kuku w dom. Ze kuku piciu chce, amu, ze jeszcze malutkie i chodzic nie umie itp. Ze teraz kuku jest zle i mamusia jest zle, bo kuku majtki kupka zabrudza, ale mamusia i tak kocha swoje kuku itp o raaany ale mi sie smiac chcialo. Teraz przykrywa swoje kuku(czyli reke) kocykiem,bo mowi, ze kuku spac idzie. Smiech :-) Nawet jak kupke robi, to potrafi wymyslec, ze kupka jest dziewczynka i ma wloski i spineczke itp Ja nie wiem skad Ona to bierze :-D

Ide pic kawke.
 
reklama
Bry:-)
Ojojoj,Pauletta jakaś Ty zła od rana:shocked2:Tak to nam często i gęsto piszesz,żeś o tej godzinie już wyczochrana a dziś...Ale ciche dni są potrzebne czasem,najlepsze jest potem godzenie:tak:Tak czy siak szybkiej zgody życzę:tak:
Sandrulińska łożko,znaczy się już "ochrzczone":-DDopiero wiecie ,że żyjecie,co?Wszystkiego najbardziej miłosnego z okazji rocznicy!!!
ViKamciaG najlepszego!
Anineczko kiedy do Polszy,jakoś tak teraz chyba?
Lubiczanko coś konkretnego....konia se kupcie:-D:-DWszyscy będą mieli z niego radochę:-D:-D:-D

Larcia to ma faktycznie Amanda wyobraźnię:-DJa bym nie umiała takiej historii sklecić:sorry2:

Przypominam,że dziś zmienił mi się suwaczek:-)
 
Ostatnia edycja:
Bry!
dzieki raz jeszcze za pomoc dziewczyny!na razie postawilam na te make (dzieki anineczko za dobre checi,ale nie dam rady do lubiczanki podskoczyc:baffled:) i chyba troche ogaslo-w sumie ciezko zauwazyc bo kupki dosc czesto..Dobrze ze jej nie dokucza za bardzo,to najwazniejsze:tak:
anineczko-nasz hotel w hiszpanii byl gay friendly,ale na zadnego sie nie natknelam;-)bierz,co korzystne cenowo:tak:


Madbebe u nas najlepiej sprawdza sie Clortimazol(PLczywiscie....ostatnio jak mlody walil kupe za kupa,to tez mu sie odparzyla dupinka to wystarczylo ze przez dwa dni na noc posmarowalam tym i zeszlo a w dzien alantanem+ jak dla mnie taki zestaw na odparzenia najlepszy.....
dzieki,ale to wszystko z PL:baffled:

sandrulinska-najlepszego z okazji rocznicy
Vkamcia-Tobie rowniez najlepsze zyczonka i milego odpoczynku!
Pauletta-poprawy nastroju zycze,niech bedzie co najmniej jak wczorajszy:tak:;-)U nas zwady sa wlasciwie codziennie i nie mowie ze nie z mojej winy;-)-no coz ten typ tak ma;-):-DPrzejdzie,nie warto sie dolowac:tak:
Larcia-to chyba taki wiek.Ale fakt,dzieci sa w takich historiach nie do przebicia:tak::-)
Tichonku-sliczny ten Twoj suwaczek:tak:;-):-D
A wlasnie,gdzie didi?

Milego dzionka,u mnie pochmurno:baffled:
 
Witam

no właśnie didi nam wcięło :szok:

W lidlu są nebulizatory/inhalatory po 35 euro,jak coś to informuje bo to bardzo przydatna rzecz,właśnie sobie zakupiłam bo czaję się na to ustrojstwo już jakiś czas :tak:

hotelu nie weźmiemy tylko hostel,o wiele tańsze niż hotele ;-)

Tichonku no wylot już w niedzielę,ale w sobotę wyjazd bo do Lubiczanki zwierzyniec zwieziemy i się u niej prześpimy :cool2:

Sandrulińska najlepszego z okazji rocznicy.:tak:
 
Tichonek-:p...pewnie i bym J namawiała,ale nie ma gdzie trzymać.w razie WU mój brat przecież ma kobyłkę:)))A suwaczek-kochana-prześliczny:)))
Madbebe-jak mała często kupki oddaje,to zapodaj jej może kawałek czekolady:)
Larcia-faktycznie wyobraznia pierwsza klasa!!!
Pauletta-Ty mi się tu nie smutaj!musi być czasem kiepsko żeby było lepiej:)))
 
siemano


o jejjjj nooo...jestem jestem..dziekuje za troske..
ale jakos weny na pisanie nie mam... tylk podczytuje
Madbebe... jakby co wal do mnie ja mam clotrimazolum( coprawda to na grzybiczne sprawy ) .. linomag..bepanthen dostaniesz w aptece i napewno pomoze .. no i jak dziewczyny pisza . syp ziemiaczana maczka i myj moze dupcie maej w krochmalu ktory tez zrobisz z kartoflanki..


wszystkiem swietujacym rocznice i inne swieta..wszystkiego naj naj najlepszego


musze sie pochwalic ze dostlam z lekkim opoznieniem..prezent urdzinowy od meza..maszyne do chleka i teraz testuje.. co 2 dzien..haha..chlebus mniamniusny

co to ja jeszcze

Pauletta...ja zawsze robie mine pt: przejdzie mu" i olewam kolesia ...haha
 
Tralala
Didi-miło Cię widzieć:)Jak to weny brak???
Właśnie sobie zakupiłam kiecunię...chyba już na komunię,bo wcześniej raczej okazji do takiego stroju nie będę miała...No chybaże roczek mojego szkrabka;)))jak się uda to wklejam fotę
1248895182
 
reklama
Do góry