reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczak mam dostep do Avon:)
Ostatnio te kremy byly po 1e czy jakos tak,nie pamietam bo jeszcze puder bralam i cienie,jakies promocje byly:)

Lubiczanko do autostrady jest jakies 5km moze mniej:)ale warto :)....

A my juz po spacerku,dwa prania sie susza....teraz mlodemu deser szykuje :)
 
reklama
A my wróciłyśmy ze spacerku:-). Czyli spotkanko w czwartek o 13 w St. Stephens Green Garden:-):-):-), super. Tichonku to co spotykamy się pod Szpilą około 12.30??? czy jakoś inaczej, czy same traficie???

A mnie się chce barszczu białego, więc zaraz idę zrobić:-D:-D:-D
 
O ewelcia jak sie cieszę,że masz dostęp do avon :-D
Jak będziesz robiła zamówienie to daj cynka,to ja znajdę sobie w sieci nowy katalog i też zrobie sobie zamówienie,ok?

Noooo to idę na ten strych :-p
 
Ja dziś jestem urobiona jak koń po westernie:sorry2:
Poprasowałam i pozmieniałam nam i Radkowi pościel,zrobiłam dwa prania,wyprałam wózek,po syna do przedszkola poleciałam.Po drodze wyhaczyliśmy plac zabaw,poodkurzałam,zrobiłam obiad.Jeszcze dostałam od sąsiadki kupę szpargałów bo się przeprowadza i dała mi więc musiałam je rozmieścić gdzieś w domu:tak:...I mam dość:zawstydzona/y:
lubiczanko droga- absolutnie- gdzież bym smiała:-D:sorry2: tylko rozne opcje pod uwage boire i się nimi z Wami dziele. I tak sobie myśle jeszcze,ze Niki przetrwa raczej- bo będa dzieci...
Jak ją mój Radek w obroty weźmie to zapomni o spaniu,spokojna Twoja rozczochrana:-DO zabawę mi chodzi,rzecz jasna,bez żadnych podtekstów mi tam!:-D
Oj,żeby tylko pogoda dopisała:tak:Kto jeszcze chętny?Może wiesienka,a może nowa foremka-iwonap22 ma ochotę?
Asieńka tam to ja trafię bez problemu:tak:Byłam nie raz,ale możemy się spotkać tak jak proponujesz o 12:30 pod Szpilą.Najlepiej wyślę Ci na priva mój numer,a Ty wyślij swój to się zdzwonimy jakby coś się wydarzyło nieprzewidzianego,np.nasz autobus się spóźnił czy cuś,albo byśmy Cię nie dowidziały:-D
Z Avonem to ja mam super,zamawiam co katalog coś:baffled: bo moja sąsiadka jest konsultantką:tak:
Co do cen w USA to coś wiem bo sąsiadkę mam Amerykankę(ta co się właśnie wyprowadza:-() to opowiadała,że Irlandia w porównaniu do USA to drożyzna i nic więcej
 
Ja bym sie chciała ustosunkować co do spotkania.. i jest tak... to zalezy jak dlugo moj szanowny bedzie rabotał... ale z drugiej strony to nie wiem czy powinnam.. bo w sumie gdybym sie w razie pojawiła - dobrze by bylo, jakbyscie się okazały byc wrednymi zołzami ;-) to by mi nie było żal wyjeżdzać.,;-):-p.ale to jest niestety mało prawdopodobne bo jesteście fajne laski...:tak::tak::tak: i jak Was teraz poznam to bedzie mi żal i będę płakać za Irlandią... i teraz mam rozkminkę i nie wiem co robić :-)
 
Witam dziewczynki Ja tak tylko na chwilkę, ostatnio zaniedbałam Was nieco ale nadrobię. Po pierwsze to życze wszystkim małym i dużym kobietkom udanego, pogodnego świetowania Naszego Dnia:-)
A po drugie to mam taką propozycję. Jutro urządzamy roczek Emilci. Może są jakieś chętne mamcie i dzieciaczki na torta ( wprawdzie jeszcze nie gotowy ale mam nadzieję że coś z niego wyjdzie:baffled:) Zapraszamy :tak:
 
reklama
Kasia juz Ci ułatwiam sprawe- ja raczej z tych wrednych własnie :cool2: takze smialo mozesz przybywac :-D a Ty sama czy sznowny Cie podwiezie czy co:sorry2:

Tichonek no no:-D:-D ja te zo takich obrotach sprawy wlasnie myslalam:-D a co wisienki to ona chyba 10-tego leci do PL.

Anineczka badz:sorry2: spotkanko chyba jakies 2 h- to na pewno :tak:

I nie zrobiłam nic dziś:zawstydzona/y: no oprócz korytka oczywiscie.Ale nic to- za ładnei jest zebym w szafach siedziala:-D
 
Do góry