reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam dziewczynki Ja tak tylko na chwilkę, ostatnio zaniedbałam Was nieco ale nadrobię. Po pierwsze to życze wszystkim małym i dużym kobietkom udanego, pogodnego świetowania Naszego Dnia:-)
A po drugie to mam taką propozycję. Jutro urządzamy roczek Emilci. Może są jakieś chętne mamcie i dzieciaczki na torta ( wprawdzie jeszcze nie gotowy ale mam nadzieję że coś z niego wyjdzie:baffled:) Zapraszamy :tak:

no to jesli zapraszacie :) to moze my bedziey mieli ochote posmakowac torcika :) tylko napisz o ktorej i powiedz czy dobrze pamietam numer mieskzania 104 ??

jesli moja dzieciarnia bedzie w miare ..bo dzisiaj mlody spi popoludniu czego nie robi jak jest zdrowy to pojawimy sie... zobaczymy czy to zmeczenie polozylo go czy tez znowu nawrot choroby
 
Ostatnia edycja:
Za ładnie bym na strychu siedziała :tak:
No namówię tego mojego by po mnie przyjechał,ale nic nie obiecuję.W końcu będzie musiał dymac z Dublina do Portlaoise i tak dalej,itd.

Tichonku no proszę jak się wzbogacasz przez sąsiadki.
A przydałaby mi się jakaś konsultantka z avon ( jeśli to czytasz potencjalna konsultantko z Portlaoise zapraszam do mnie z katalogiem :tak:;-) ) bo lubię ichnie kosmetyki.


Dobra,lecę choc dziecku założyc skarpety bo co sekundę ściąga i lata na bosaka :baffled:
 
Anineczko-a u nas w pl sklepie zawsze są katalogi z avonu.może u Was też...
Kasiu-zawsze warto poznawać ludzi...kiedyś może taka znajomość zaowocować w prawdziwą przyjazń(nawet z zołzą):)
moniak-uuuu-ja też chcę(zwłaszcza na torta)...kurczę-daleko:(
 
O ewelcia jak sie cieszę,że masz dostęp do avon :-D
Jak będziesz robiła zamówienie to daj cynka,to ja znajdę sobie w sieci nowy katalog i też zrobie sobie zamówienie,ok?

Noooo to idę na ten strych :-p
Raczej juz jest nowy tylko jeszcze go nie widzialam,dzis zadzwonie do kolezanki i sie spytam i na pewno juztro wieczorem bede miala.
Dam Ci znac.

Kasiu dasz rade..:)

Lubiczanko a Ty mojego nr telefonu nie chcesz????

Tichonku alez z Ciebie obrotna babeczka:)
ja tez od rana sie nasprzatalam,dwa prania zrobilam i obiad ugotowalam,a teraz znow mam sajgon!
Szym wszystko rozpierdziela a ja nie mam sily chodzic i ciagle sprzatac po nim....
rAno czysto a popoludniu znow burdel na kolkach:(....

Mlody mi sie darl prawie godzine....nie wiem o co kaman?
Ma troche dziasla napuchniete wiec moz eto zeby?
Deseru nie jadl!
 
Aj Kaska zobacz ile potencjalnych noclegów będziesz miała do wyboru gdy zatęsknisz do Irlandii i postanowisz na wakacje się udac do Irlandii.
Nieoficjalnie powiem Ci,że będziesz tęskniła....i to straszebnie i to nie tylko za ludźmi ale też i za Irlandią,tą pikną krainą.
Znam wiele osób,które zjechały a tęsknią okrutnie (nawet Naja ;-) ).

Lubiczanko dziś skoczę do Poloneza,może dziewuszki mają katalog ;-)
 
reklama
Do góry