reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ewelcia-a poproszę...I tak sama prosiłabym Cie w środę:p
Marta-mały spryciulek z tego Twojego szymcia
Anineczko-a nóż będa miały:)
a oto z czym mój J wpadł do domku
attachment.php
i teraz bedę musiała coś kombinować na 10-go:/
a dzadzia też zgarnęła swoje-czekoladę-i się cieszy,że to jej dzień:)
 
reklama
Ewelcia-a poproszę...I tak sama prosiłabym Cie w środę:p
Marta-mały spryciulek z tego Twojego szymcia
Anineczko-a nóż będa miały:)
a oto z czym mój J wpadł do domku
attachment.php
i teraz bedę musiała coś kombinować na 10-go:/
a dzadzia też zgarnęła swoje-czekoladę-i się cieszy,że to jej dzień:)

Bardzo ładny bukiecik:-)

Martuś,
moja Ania to już wszystkie zabawki z maty ściąga i zaczyna się nią szybko nudzić. Chyba na dniach w odstawkę pójdzie...
 
Asieńko-wystaw na sprzedaz,zaraz obok mojego...wiesz czego:D

M mówi, ze dla następnego dzidzia się przyda:-), na razie nie planujemy drugiego, więc poczeka:-D:-D:-D;-).

Ania po spacerku śpi już półtorej godziny. Barszcz biały gotowy. Zapomniałam napisać, że akwa działa od wczoraj, pływa w nim bojownik:-), śliczniusie. Mam zdolnego M:-);-)
 
Chociaż jedna Lubiczanka została obdarowana ;-)chyba, że reszta po cichu siedzi, albo ciągle czeka tak jak ja :-D

No ja pisałam, że z Anią dostałyśmy po bukiecie z tulipanów:-)

Jeszcze mój P z pracy nie wrócił.Też czekam czy cosik ze sobą przytaszczy:tak:Nadzieja matką głupich:-DA tak poważnie to może jednak pamięta:sorry2::-D
Pewnie pamięta
 
anineczko - tu z tymi kierowcami to jedna wielka kolomyja.Mnie sie jeszcze nie zdarzylo kogos nie wyklac po drodze ,kiedy bym sie nie wybrala:no:Co do kremu-dam Wam cynka jak mala wstanie,bo nie chce jej tam halasowac.Malz przyniosl troche od laski z pracy-Australijki.Nie dosc ze jest na zniszczone lapy(z ktorymi ja nie moge dojsc ladu po przeprowadzce), to jednoczesnie na odparzenia popieluszkowe:tak:Ponoc jest zamawialny online,ale ja do tej pory go nie odnalazlam-ciagle zapominam.Poza tym seryjnie brakuje mi czasu.Planow od cholery a realizacja:szok:lepiej przemilcze:tak::-D
Wikta od piatku kaszke manna szama, a mamie sie zaczely bole cyckow jak poczelam mleko sciagac(nie wiedzialam ze to takie skomplikowane swoja droga..).W sb mi sie jakis zator zrobil w lewym nawet-bol straszliwy.Wogole wole tego dnia nie wspominac:no:Co sie nerwow nazarlam to moje;-):tak:A dzis dostala 3lyzeczki jabluszka.Wieeem ze ona i tak w tyle,bo tu mlodsi od niej juz zajadaja nie takie przysmaki..I tak najchetniej karmilabym ja samym mlekiem wciaz-mniej problemow z przygotowaniami:-D
A dzis moje dziewcze jakis spiacy dzien ma chyba-zawsze drzemala po pol godziny a dzis po 2-3h:szok:Zebym wiedziala to bym sie za konkretniejsza robote wziela..-tak tylko pisze bo nic mi sie nie chce:-D


hehe dziewczyny facet sie rozpędził i mam juz 5 dużych(tylnich)kółek i 1 małe(przednie) kurcze mógl chociaż po równo 3 duże i 3 małe:-D:-D
:-D:-D:-Dco Ty mu powypisywalas ze sie tak wystraszyl:-DTeraz mozesz smigac z wozem ze hoho:-D

Spadam-malz zaraz wroci a obiad w proszku-fakt ze szybki mimo to trza do piekarnika wlozyc.
ja tez czekam hihihi - czy przyniesie jakies badyle czy nie ;)
 
Ostatnia edycja:
Ewelcia-a poproszę...I tak sama prosiłabym Cie w środę:p
a oto z czym mój J wpadł do domku
attachment.php
i teraz bedę musiała coś kombinować na 10-go:/
a dzadzia też zgarnęła swoje-czekoladę-i się cieszy,że to jej dzień:)
Bukiet sliczny,Twoj m sie postaral,moj tylko buziaczka dal i rano sms-a napisal:)

Zaraz Ci wysle priva z nr tele i adresem....zreszta jak bedziecie na rondzie gdzie jest rojazd na Kilkenny I dublin to zadzwonisz a ja Cie pokieruje bo u nas nie ma nr.domow tylko ulica i tyle hehe.
Mamy bardzo bystrych listonoszy :-D:-D
 
reklama
hej dziewczyny, ja na spotkanie nie będę mogla przybyć, tak jak Margaritta pisała 10 lecę do PL, Asia ma wirusowke jak podobno mnóstwo dzieci teraz, trochę czerwone gardło -dostala antybiotyk, ale jakby dopiero sie pogorszyło to mam jej dac, poza tym dolny ząbek wychodzi i nie chce jeść, ale to nie wszystko ma alergie i dlatego za uszkiem takie lekkie podrażnienie. Doktorka zaproponowała przejście na nutramigen, ale to nasza decyzja. W sumie ma tylko tam i czasami na policzkach przy uszku. Bede jej to smarowała a jak będę w Pl to na pewno alergologa odwiedzę. Nie chce jej zmieniać mleka na ten niedobry nutramigen. Poza tym ja tez w niezbyt dobrej formie, ale coz pakowanie prawie skonczne i w srode o 7 rano frrrrrrrrrrrrrr do PL
 
Do góry