reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
witam
wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet
Zobacz załącznik 222598

ale pogoda super...wiec niz tylko na spacerki i na placach zabaw siedziec

Pauletta... widze ze corci sie nie spieszy a moze dziewczyna bedzi epunktualna i w ternimie wyjdzie jak moja Ewunia ...

Anieneczka...jezdzij jezdzij..hehe..ja jezdze ile moge tylko cos szybko paliwko ucieka ..albo zaduzo jezdze..haha...ale ja moglabym nie wychodzic za kierownicy .."_
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewuszki.
Ewelcia a masz dostęp do avon,bo ja nie :no::sorry2:
Marta no właśnie krew mi dziś poszła z tych ran.Antek się przestraszył,że doktor będzie musiał mi łapy poobcinac :-D:-D

Didi to ty urodzony kierowca :tak::tak:
Ja mam mniejszy zapał chyba.Nie kocham jeździc,ale kocham wizję niezależności od męża :-D
A ty już się zapisuj na egzamin :tak:
 
Anineczko-ja swego czasu używałam w ciągu dnia Dove albo wazelinkę i na noc obowiązkowo dave na noc(granatowe).Jak na razie spokój mam z rękami:)Co do spotkania my bedziemy zapewne do14.45.moze15-tej,coby do konsulatu być na czas:)
Ewelcia-to od Ciebie do autostrady ile jest km?|Damy radę-Daniel też pewnie będzie marudny-spać,jeść i wszystko inne,ale nie damy się:)
 
No dove granatowe mam,nie daje rady zbytnio.Teraz też mam cztery pory roku (szwagierka zapomniała zabrac) ale jest nawilżający,a ja chyba potrzebuję natłuszczac.Masz rację wazelinkę sobie kupię.

Co do spotkania,wszystko w rękach M...
 
lubiczanka a schodzi Dadzi po tej maści??

anineczko posmarowalam parafiną,potem napisze czy cos pomogło
 
Ostatnia edycja:
Ja dalej nie doszłam do szaf i strychu....
Teraz kawka i odpoczynek mały.

Zobaczcie jak tanie są chaty w USA
3529 Nottingham, Detroit MI 48224 | Homes.com
Jakis żart chyba z tym domkiem????Ale jaja-lecę do Stanów;)Kup kup wazelinkę-jest dobra na wszystko.Co do spotkania powiedz tak ładnie M-pliiiiiz i zrób oczka kota ze shreka:)
Marta-nieee...Ma dziadostwo,ale ciągle po dworze lata,to nie dziwota
Tichonek-nie wierzę,gdzież Ty?
A ja też dzis miałam ambitne plany a na ombitnym obiedzie się skończyło(ciągle się kończy)i na 3ech spakowanych pudłach:)
 
hehe dziewczyny facet sie rozpędził i mam juz 5 dużych(tylnich)kółek i 1 małe(przednie) kurcze mógl chociaż po równo 3 duże i 3 małe:-D:-D
 
reklama
Do góry