reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

O!Bo ja mam już nową wersję!Skoro to on ją zagryzł...Na pewno dość miał słuchania jej wyrzutów pod jego adresem o ten skok w bok.Szlag go trafiał jak mu tak ciągle zgrzytała zębami i ją zamordował:shocked2:
Albo:na wypadzie wszystko skrzętnie z kochanicą zaplanował...Że wróci do domu,będzie udawał kochającego chomusia,uśpi jej czujność i jak biedna żonka uwierzy w każde jego chrupiące kłamstwo,zabije ją i będzie żył szczęśliwie z kochanicą:eek:
A tamtą już chyba swędzi,że tak skrobie,coby ją do tego zdrajcy wpuścić:confused2:
 
reklama
a ja mam problem:eek:wczoraj mala dostala na szyjce i dekolcie takich czerwonych pryszczykow,z czyms bialym w srodku,pomyslalam ze to potowki,ale dzisiaj jest gorzej!robia sie z tego czerwone plamki:-(Nie ma tego nigdzie indziej:-(Czytam i czytam i nic ze znalezionych opisow nie pasuje mi do sytuacji:no:myslalam ze moze jakies uczulenie na cos co zjadlam,ale to chyba wyrzuca na twarzy najpierw a ona na buzce nic nie ma:no::-(w czwartek mialam isc do lekarza,ale przeloze to na jutro bo zaczynam juz schizowac:eek:
a moze jej za goraco:eek:albo ma takie odparzenia??
Czasami jak dzieci maja takie waleczki na szyjce i jak im sie dobrze szyjki po kapieli nie wytrzeto tak sie moze zrobic

byłam u baby z socjala i powiedziała ze dostane całe g...bo pracuje na full time:crazy:

mój synek pije butle:confused2:cyce puste a on ciągle głodny:eek:kupiłam aptamil na kolki a cyca to chyba będzie miał na popitke:confused2:
No u mnie tez cyce byly puste i tez maly pij z butelki i jka na razie odpukac w niemalowane( najlepiej czolo;-)) jest zdrowiutki.
A tak swoja droga to nasze Szymony sa z jednego dnia tylko z innego miesiaca;-):-)

Witam się i ja:-)
Na początek,że tak powiem::wściekła/y::angry::angry::wściekła/y:.Okna wczoraj umyłam!!!Czyli powinnam się spodziewać deszczu,jak zwykle,ale i tak się wkurzyłam:crazy:.Jeszcze ani razu nie udało mi się mieć czystych okien dłużej jak jeden dzień:no:,zawsze pada jak mam czyste:wściekła/y:
Mój Radek tak się wczoraj podjarał tymi ozdobami,że się pyta kiedy będziemy zakładać bąbelki na halinkę:eek::blink::-D:-D i co ja mam dziecku powiedzieć?Skąd ja mu teraz taką Halinkę wytrzasnę co se bąbelki da założyć?:baffled::-D:-D:-D
Ja dziś na obiadek pieczeń rzymską robię:tak:.Zrobiłam z większej ilości mięska,więc podzieliłam na pół i dwie różne sobie wymyśliłam,a co?:-)
:szok::szok::szok:A Ty to na pewno karmisz te swoje chomiki,że ona takie głodne,że się nawzajem zjadają?:-DJak przystało na rodzinę "D"-u Ciebie są dantejskie sceny!:shocked2:A może to Twoja chomiczka się dowiedziała gdzie świętej pamięci ukochany urzędował w czasie gdy od niej zwiał i w scenie zazdrości,w afekcie zamordowała chomcia-niewiadomcia?:eek:

Jak Cię na omleta zwięło to ja bym już go nie jadła:no::-D:-D:-D
Marta,to nie jest tak źle chyba.Skoro Ci baba powiedziała,ze całe g.... dostaniesz?Pomyśl co by było jakby Ci tylko pół albo co gorsza ćwierć chcieli dać!:sorry:
LAe sie usmialam z Twojego posta,tez jak Misia wybuchnelam smiechem a mij synalek kima,ale na szczescie sie nie obudzil.

Ja zaplanowalam mycie okien na dzis i co? i d**a:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: deszcz pada!!!!
Umylam tylko od wewnatrz i tylko w kuchni - cale dwa,przez ta pogode minal mi ped:-D:-D:-D

A ja dziś chatkę idę oglądać:-)Jak dobrze pójdzie:sorry:
To w takim razie nie bedziecie mieszkac blisko siebie--- Ty&Marta:rofl2:

Ja wsadzilam Ala w chuste i odkurzylam cale 3 pietra swojego zamczyska...;-) Jestem z siebie dumna choc moje placy do wymiany...:eek:
az 3 pietra masz:rofl2: toz to willa:-p a basen,sauna itp tez:-D:-D.....

Aaaa Misia snilas mi sie:-)
Kurcze chcialam jechac do Ciebie na panienskie ale nie mialam sie w co ubrac.....i Ty zadzwonilas i powiedzialas ze moge nawet w pizamie wpadac a Ty mi cos pozyczysz tylko zebym jakies dobre winko wziela albo likier:-D:-D:-D
 
a moze jej za goraco:eek:albo ma takie odparzenia??
Czasami jak dzieci maja takie waleczki na szyjce i jak im sie dobrze szyjki po kapieli nie wytrzeto tak sie moze zrobic
nie sadze zeby jej zagoraco bylo,bo w pokoju gora 20stopni,a ubranek warstwy dwie:eek:a moze to skaza bialkowa tylko buzki jej nie wysypalo po prostu..nie wiem:no:
 
O!Bo ja mam już nową wersję!Skoro to on ją zagryzł...Na pewno dość miał słuchania jej wyrzutów pod jego adresem o ten skok w bok.Szlag go trafiał jak mu tak ciągle zgrzytała zębami i ją zamordował:shocked2:
Albo:na wypadzie wszystko skrzętnie z kochanicą zaplanował...Że wróci do domu,będzie udawał kochającego chomusia,uśpi jej czujność i jak biedna żonka uwierzy w każde jego chrupiące kłamstwo,zabije ją i będzie żył szczęśliwie z kochanicą:eek:
A tamtą już chyba swędzi,że tak skrobie,coby ją do tego zdrajcy wpuścić:confused2:
Hehehe:-D:-D:-D:-D
Ty jestes lepsza niz Agatha Christie:-D:-D:-D

Aaaa Misia snilas mi sie:-)
Kurcze chcialam jechac do Ciebie na panienskie ale nie mialam sie w co ubrac.....i Ty zadzwonilas i powiedzialas ze moge nawet w pizamie wpadac a Ty mi cos pozyczysz tylko zebym jakies dobre winko wziela albo likier:-D:-D:-D
:-D:-D:-D
Jakos sobie wyobrazam Misie wysuwajaca taka propozycje:-D

A tak w ogole, to gdzie jest Pauletta:confused2:
Ostatnio cos pisala, ze sie zle czuje i mam nadzieje, ze jednak tylko bardzo zajeta jest albo chwilowo nie ma neta:tak:

Madbebe, to na pewno nic groznego wiec sie nie zamartwiaj. Skaza raczej nie, bo chyba szybciej by jej wyszlo.
Najlepiej idz do lekarza, to wtedy bedziesz spokojna.
 
Ostatnia edycja:
madbebe mój miał nad oczkami takie plamki i tez podejrzewam ze to skaza, mama mi poradziła zebym w rumianku go wykąpała, juz mu zaparzyłam i jak wstanie to go wykąpie i zobaczymy czy to coś pomoże;-)

moje dzieci wypiło butle i spi juz 3 godziny:-)

właśnie doczytałam ze witamina D3 może uczulać a zaczełam dawac małemu 2 dni temu i wtedy zaczął marudzić, myślicie ze to od witaminy:eek::confused:
 
Ostatnia edycja:
madbebe skaza ujawnia się u dzieci tak po miesiącu; moja mała miała pełno takich krostek jakie opisujesz na całej buzi a im więcej dawałam jej w swoim mleku co ją uczula to zaczeło to przechodzić na całe jej ciało. Lekarze tutaj nic się nie znają uważaja ze nie ma czegos takiego jak alergia jeden irol kazal na mojej malej testowac mleka by bardziej cierpiala. Dzięki Bogu polecieliśmy do polski na 2 tyg wakacje i tam swietna dr. powiedziala nam ze mala ma powazna skaze i ze bardzo cierpi dzieki niej dowiedzialam sie co to jest. Wiesz nie jest powiedziane czy Twoja malutka też to ma ale wrazie co udaj się do zaufanego lekarza i najlepiej zeby znal sie na rzeczy. Czasem i rumianek może uczulać maluszki wiem że można też sprubować kąpieli w tzw. krochmalu może to pomoze ale jak mówię nie jestem lekarzem i tak naprawde moze dziecku Twojemu nic nie jest. Acha kupki tez tu dużo mówią przy skazie Agatka straszne mi kupy robiła rzadkie i wystrzałowe co zdążyłam ją przewinąć i kupa znów była.:-:)-(
Dziś znów sobie serwuje z moim J maraton filmowy oczywiście na planie głownym skazany na śmierć korci mnie by przejsc na ostatni odcinek i zobaczyc jak to sie zakonczy.

A dziewczyny powiedzcie mi czy kiedys uzywalyscie paskow owulacyjnych na ile one sa pewne?
 
reklama
Do góry