reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam z rana!!!
MartaF-nie jestem przekonana co do tej przeprowadzki(bo pani Yvonne próbuje chachmęcić-wczoraj dom był za500e.a jak zadzwoniłam i wieczorkiem J pokazywałam było zmienione52min wstecz na 700).No i w końcu dziś idziemy obejrzeć,ale raczej się nie zdecydujemy.Zwłaszcza,że straciłabym taką sasiadkę:tak::-).
Dziś jadę znowu do Thurles-na zakupki:tak::-D.W końcu tego w czerwonym kubraczku muszę dorwać,bo 6-ty lada dzień:happy:.I tak nie mam pojęcia co temu mojemu J kupić:sorry::-(.
No dobra-uciekam,bo Danielek nie da mamusi poharcować przy komputerku
Tichonek-no coraz to lepsze teorie.Ale tą zołzowatą mychę faktycznie musi swędć,bo mam wrażenie,że mi ścianę chce przegryzć.
Miłego dnia Wam wszystkim i pa
 
reklama
witam

lubiczanka a nie zauwazyłas ze to całkiem inna chata:tak:ta za 500 to ta co my na nią czekalismy az sie lokatorzy wyprowadzą i sie nie doczekalismy a teraz jest inna wystawiona za 700:tak:a z tą babą z biura to nie chce miec nic wspólnego:no:

moje dziecię budziło sie co godzine a o 6 juz wogóle nie chciał spac:-(głodny chyba był a cycem sie nie mógł najeść a mamusi sie nie chciało mleka gotowac:no:

miłego dnia;-)
 
witam sie z ranka całkiem ładnie za oknem!!!:-)uciekam do szkoły i na zakupki....:-)my tez właśnie myslimy nad zmiana mieszkania ,cholerka czlowiek sie przyzwyczaił do tego co mieszka ale jak mus to mus!!!mam do dupy podworko nie dosc ze malutkie to jeszcze wystpane kamieniami i nie wspomne co moje dzieci z nimi robia!!!!Miłego dnia kobitki:O)
 
Ostatnia edycja:
Ciao Dziewczynki!

Ja na spotkanie chetna:-) Tym razem na pewno bede.

Mnie cos dzisiaj w krzyzu lupie. Ledwo wstalam z lozka. Juz chcialam dzwonic po A zeby wracal z pracy bo nie moglam podniesc malego z lozeczka. Bylam przerazna, tymbardziej, ze mam tendencje do korzonkow itp. To chyba od tego wczorajszego szalenstwa z odkurzaniem i mlodym na rekach...:zawstydzona/y: Musialam sie przedzwignac. Teraz tez ledwo chodze ale staram sie rozruszac bo dlugi dzien przede mna. A juz 4 dzien syna nie widzial bo wraca z pracy jak ten juz spi...masakra! maja straszny zapierdziel.

Fajnie dziewczyny, ze przyjdziecie na moja mala imprezke bo juz sie balam, ze sama bede opijac...:-:)-)

Co do Mikolajek to ja kupuje A. nowa ksiazke Stephena Kinga (A. ma cala kolekcje i czyta po kilka razy...:sorry:) tylko musze zwerbowac kolezanke zeby mnie do tesco zawiozla bo nie mam jak sie tam dostac..hehe...co za ulomnosc:zawstydzona/y:

Teraz dziec spi (buszuje od 6 rano znowu!!!!)

No to nie wiem...jakies sniadanie by sie przydalo ale jakos nie mam apetytu po kawie..:eek:
 
Czesc mamki.
Fajnie ze na spotkanie sie szykujecie.Misia jakbym mieszkala blizej napewno przybylabym na twoje panienskie.Nie darowalabym sobie.
U nas nudy,ostatnio przesypiamy polowe dnia hehe Wstajemy o 9 troche krzataniny potem drzemka od 13 do 16 hihi Korzystam poki moge,senna jestem przez ta pogode, w nocy ciagle nie sypiam wiec musze odsypiac.
I tak mi do d...tydzien leci.Na spaniu..Zadnych rewelacji..
U was wszystich cos sie dzieje a ja wszystko poprostu przesypiam ..
 
Hejo
Mojej córcir się drzemki po przestawiały, zawsze soała 2 razy o 10 i o 14, a teraz śpi po 20 min i nawet 4 razy ja usypiam, bo co to 20min, nic nie mogę zaplanowac :crazy:

Misia my dzis z Agusiek planujemy mały shopping do B&Q to moze cie odwiedzimy na herbatkę, czy za bardzo obolała jestes?? Do tesco mozemy kiedys razem wyskoczyć wieczorem, z Agą zawsze jeździmy jak dzieciaki już spią, o której Twój A jest juz w domu?? jak bedziemy jechac next time to zadzwonie wczesniej

Wilwia to może przeskoczysz na kawke??

Frog bidulko, zdrówka życzę
Fajnie że mama u ciebie, to już do świąt zostanie?

Kamcia mi tez się skonczyl ajerkoniaczek, to przyjeżdzaj zrobimy hurtowo :-) i Didi tez chciała
Moze wpadniecie wieczorem bez dzieci, M nam zrobi likierek, a my odrazu bedziemy próbowac, co wy na to??

Pauletta hop hop co u ciebie??

no i proszę Emma sie już obudziła, a ja nwet nie ubrana jeszcze :sorry:
 
Wpadłam powiedzieć:cześć i zaraz spadam:tak:
Dziecko nakarmiłam,sama wciągnęłam muesli i niedługo też lecę z karolinąnicolą na shopping:-)Ona coś mężusiowi na Mikołaja chce kupić:tak:My z mężem w tym roku postanowiliśmy sobie prezentów nie robić,za to kupiliśmy sobie to co każdy chciał od dłuższego czasu:blender,kopiarkę+drukarkę+skaner i kino domowe:tak:.Młody oczywiście dostanie prezenty,ale my-starzy mamy już spokój z myśleniem i kupowaniem niespodzianek:-)Oki,lecę,paaa....
 
Hello dziewczynki
Nam znowu noc minela... lepiej nie mowic:wściekła/y: Cale szczescie, ze jeszcze tylko dzisiaj i jutro juz prawdopodobnie i ja sie wyspie i moj A. tez. Tylko moja mamusia nie, hahahaha:-D:-D:-D
Dzisiaj powinnam spedzic caly dzien- a przynajmniej jego wieksza czesc- na pakowaniu i sprzataniu. Jak na razie jest prawie 11. a ja siedze jeszcze z recznikiem na wlosach i ogolnie daleko w polu... Do pelnej gotowosci mi jeszcze daleko:zawstydzona/y: Az moj A. wczoraj powiedzial, ze mnie nie poznaje:szok: Wczesniej juz bym na torbach spakowana siedziala a ja nie siedze... bo nie mam spakowanych:-D
Hmmmm, suwaczek mi sie skonczyl... Moze jakis nowy:confused2:
 
reklama
Do góry