reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dziewczyny prosze powiedzcie mi czy jesli na tescie wychodzi druga kreseczka tak minimalnie, ledwo widocznie ale jest to oznacza ze wykryty zostal hormon? czy jesli nie wykryl jest zdecydownaie jedna krecha. dzis zrobilam test 5 dni przed spodziewana ( lub raczej nie spodziewana- czy nie chciana) no i wlasnei jest ta pierwsza tylko taka jasniutka....mialyscie takie doswiadczenia?
 
reklama
igusia- doswiadczenia takiego nie mialam ale z tego co wiem, to mozliwe mozliwe, ze sie udalo;-) Tej drugiej kreseczki wogole nie powinno byc jesli bys nie byla w ciazy. To, ze jest oznacza, ze test wykryl sladowa ilosc hormonu. Po prostu zrob znow test za 5 dni i sprawa bedzie jasna:-)

Ewelcia- No genialny sen!!! To ja i Tobie i Gastone w snach goszcze...ehh...co ja takiego w sobie mam...:cool::cool2:
No i zdecydowanie przysnilam Ci sie w sytuacji do mnie bardzo podobnej. Wino, likier bardzo chetnie. Ciezej bedzie z pozyczeniem Ci ciuchow bo ja wysoka jestem ale cos sie znajdzie:-)
 
Witam mamunie:))
Moje dziecie w koncu zasnelo,jakis bardzo aktywny byl dzisiaj.
Moniadan ja wciaz nie moge uwierzyc,ze my sasiadkami zza plota jestesmy?Dzisiaj przez caly czas zerkalam na Twoj domek i smialam sie sama do siebie-musimy jakies tajemne przejscie wymyslic,bo z Twojej strony to sie krzeselko da podstawic-gorzej z mojej bo jakos wyzej no i do tego te krzaki-ale cos wymyslimy,co by bylo blizej:-DNo i tak jak Misia pisala kawka byla przepyszna-mialam Ci to powiedziec u Ciebie,ale bylam tak skupiona na zadaniu jaki mi powierzyl Eryk,ze nie pochwalilam Twojej kawci.Masz bardzo zdolnego synka,ktory pieknie wycina i rysuje-to napewno po mamusi,ktora naszkicowala mu piekna rozgwiazde i goryla:-)
Misia Ciebie rowniez bylo bardzo milo spotkac,no a w szczegolnosci zobaczyc Twojego slodkiego Alexa.Pozdrowionka
 
Witam
Ja juz zaprawiona winkiem hihih
Monia kawke robisz wypas, ale kurcze mi sie juz likier konczy wiec musze wpasc znowu hihi
Jutro wolne jak dobrze:)
Kiedy kolejne spotkanko???
 
Hej igusia-z moim testem tak było druga kreska była bardzo nie widoczna ale okazało się że się udało:tak:ja dziś po pracy 2dzień zmęczona jestem tym witaniem itd. mała płacze wczoraj płakała 20 min jak poszłam dziś mniej...ale mam 3 dni wolne :-D do pracy idę w weekend na rano :tak:powiem wam że idę na 3p.m ale nie mogę się wyrobić :-) miłej nocki
 
hejka,
dziewczyny mam pytanie czy wiecie może jak dostałam CHB to automatycznie za tydzień powinno być wyrównanie kaski za CH Suplement? Mala urodzila sie w październiku wiec powinna dostać za listopad i grudzień;-)
 
pechety, halinki..heh i do tego omlet bez jajek.. :-D:-D:-D:-D:-D uśmiałam się do łez..:rofl2:
Wolfia - mega wypasiony tort :szok: a ja tu warzywka właśnie wcinam..eh zjadło by się...a pochwalę się, że mąż właśnie andruty zrobił.. mniam - pychotka :tak:
Madbebe - też nie wiem co to może być.. a co do szyjki.. mój słodziak ma nadal to COŚ na szyjce i to rośnie..buuu.. lekarz powiedział, że prawdopodobnie w szpitalu to usunął.. Za tydzień idę na szczepienie to mi powie co i jak... :-( W kółko powtarzał, że to nic groźnego ale co to jest to nadal nie wiem...:no:
 
Misia 83 i Emili 78 - dzieki dziewczyny za odpowiedzi... powtorze test za pare dni- proboje sie nie nakrecac- ale ta niecierpliwosc bierze gore:-) zobaczymy dobrej nocy zycze wszytkim :-)
 
Witam sie wieczorkiem
Ja od 3ch dni rozlozona katarek i kaszelek przoduje niestety. Od wczoraj jest moja mamusia, ktora co przyjedzie to ja chora:-:)sorry: To juz chyba jakas nasza dziwna tradycja:sorry:Moj synus oczywiscie mamie w tej chorobie wtoruje wiec oboje uziemieni jestesmy. Moze jutro jak sie bede dobrze czula ruszam na podboj sklepow bo i mnie cosik swiatecznego by sie przydalo a przy okazji moja mamcia poszaleje:-)

A tak wogole dziewczynki to 2 lutego idziemy sie bawic z okazji mojego wieczoru 'panienskiego' (taka ze mnie panna, ze szok, no ale...;-)) no i chcialam zapytac czy moge na was liczyc, ze poopijacie ze mna moje zamazpojscie??:-) Niezoobowiazujace wyjscie najprawdopodobniej do Livingroomu. Nie za dlugo (wiadomo, ja tez mam male dziecko..takze luzz). ? He?:-)

Misia ja sie pisze na twoj wieczor panienski:tak: Ja swojego nie zdazylam zrobic:-p . Hej u ciebie trzy pietra to masz co sprzatac:-) u mnie 2 i pol:tak:wiec prawie....

Moniadan Wilwia a mowilam ze wy to sasiadki przez plot - fakt to lekko zartowalam i zart okazal sie prawda:tak::-)Teraz czas odnalezc klucz to sekretnego przejscia:-p by bylo blizej.
Agusiek i Pauletta co u was bo ostanio was tu malutko cosik - jak mnie zreszta:zawstydzona/y:
Jak tylko sie wykuruje za jakies 2-3 dni moze zrobimy sobie male spotkanko????Dziewczyny co wy na to? No chyba ze macie inne plany ale to kwestia do ustalenia.

Oki uciekam leci drugi odcinek CSI na polsacie a uwielbiam ten serial. Naszykuje sobie tylko jeszcze piwko na goraco z sokiem malinowym i kocyk, a wam kochaniutkie zycze milego wieczorku i spokojnej nocki:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Misia no to co do winka i likieru to bysmy sie dogadaly :-D:-D:-D ale co do ubran to juz gorzej,bo ja z metra cieta jestem:sorry::sorry::sorry: 158cm :cool2: wiesz jak zaloze szpilki i kapelusz to zawsze wiecej centymetrow mam:-p.

Joann o o jej,biedny Patryczek:-( ja caly czas myslalam ze Wy juz wiecie co to takiego:confused2:.

Lece lulu....m poszedl i czeka:-D

Dobranoc ....
 
Do góry