reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej dziewczynki
A ja dzisiaj znowu po nerwowej nocy.
Ada znowu sie budzila i marudzila i mruczala:wściekła/y: Ja juz mam dosyc!!! I juz sama nie wiem czy to przez zeby-trojki czy przez cos innego:confused2: Niby ma spuchniete dziasla na dole i slini sie jak buldog ale jakim cudem u nas w lozku spi i nie marudzi a u siebie nie? Juz sama nie wiem, o co jej chodzi:eek: Nigdy nie byla przyzwyczajona do spania z nami w lozku i teraz tez bym jej nie brala gdyby nie to wk... mruczenie!!!
A dzisisaj jeszcze kolezanka mnie pocieszyla, ze trojki moga nawet 2 mies. wychodzic:szok: Ajuto!!!!!
Cale szczescie, ze jeszcze tylko 2 noce!!! Jakos przezyje a pozniej w Polsce niech sie moja mama z nia w nocy uzera, skoro tak za tym chochlikiem teskni!!! Ja sie przed spaniem ewakuluje, byle jak najdalej od Ady:tak:

Dziwczynki, potrzebuje przepis na omleta.
Jestem juz lekko glodna a nie ma nic ciekawego na sniadanie.
Omleta jadlam ostatni raz 100 lat temu i nie pamietam, jak mama go robila...
 
reklama
a ja mam problem:eek:wczoraj mala dostala na szyjce i dekolcie takich czerwonych pryszczykow,z czyms bialym w srodku,pomyslalam ze to potowki,ale dzisiaj jest gorzej!robia sie z tego czerwone plamki:-(Nie ma tego nigdzie indziej:-(Czytam i czytam i nic ze znalezionych opisow nie pasuje mi do sytuacji:no:myslalam ze moze jakies uczulenie na cos co zjadlam,ale to chyba wyrzuca na twarzy najpierw a ona na buzce nic nie ma:no::-(w czwartek mialam isc do lekarza,ale przeloze to na jutro bo zaczynam juz schizowac:eek:
 
Witam się i zmykam:-(
Dziś moje dziecię ma dzień pt.na rączki:sorry:co już mam wrażenie,że pośpi,odkładam go do wózia albo łóżeczka budzi się i spokojnie nie poleży:no:
Dobrze,że był grzeczny jak Dadzię i Dawidka odwoziliśmy:tak:
hmmmm-jakaś mysza mi skrobie:crazy:muszę ją dorwać
Wiecie co za tragedia mi się rozegrała w sobotę?Jeden chomik zagryzł drugiego:szok:już go nie lubię i powiedziałam J,że nie chcę mieć z tym kanibalem nic wspólnego-nawet jedzenia mu nie wsadzę:wściekła/y:Drań!!!
Madbebe-nie mam zielonego pojęcia cóż to może być takiego:zawstydzona/y:W związku z tym nie pomogę
Asienko,Joannn-przyłączam się do zwolenniczek bawarki
MamoAdy-no jak?masz już tego omleta?teraz to pewnie za pózno,ale ja mam doskonały przepis-uwielbiam:tak::-)
No...idę już idę(to do Danielka:happy:).puki co się żegnam
 
Wiecie co za tragedia mi się rozegrała w sobotę?Jeden chomik zagryzł drugiego:szok:już go nie lubię i powiedziałam J,że nie chcę mieć z tym kanibalem nic wspólnego-nawet jedzenia mu nie wsadzę:wściekła/y:Drań!!!
MamoAdy-no jak?masz już tego omleta?teraz to pewnie za pózno,ale ja mam doskonały przepis-uwielbiam:tak::-)
No...idę już idę(to do Danielka:happy:).puki co się żegnam
No nie mam jeszcze tego omleta!!!:-D Czekam na jakis wyprobowany przepis a w miedzy czasie zajelam sie sprzataniem:-D Zaraz ide polozyc Ade spac, bo juz jest nie do zycia a pozniej moze wreszcie uda mi sie zjesc. I oby to byl ten omlet, na ktorego mnie tak zwielo:-D:-D Takze pisz, pisz... ja czekam:tak:

A ten chomik-zabojca, to uciekinier? Czy moze denat byl uciekinierem?
 
byłam u baby z socjala i powiedziała ze dostane całe g...bo pracuje na full time:crazy:

mój synek pije butle:confused2:cyce puste a on ciągle głodny:eek:kupiłam aptamil na kolki a cyca to chyba będzie miał na popitke:confused2:
 
Witam się i ja:-)
Na początek,że tak powiem::wściekła/y::angry::angry::wściekła/y:.Okna wczoraj umyłam!!!Czyli powinnam się spodziewać deszczu,jak zwykle,ale i tak się wkurzyłam:crazy:.Jeszcze ani razu nie udało mi się mieć czystych okien dłużej jak jeden dzień:no:,zawsze pada jak mam czyste:wściekła/y:
Mój Radek tak się wczoraj podjarał tymi ozdobami,że się pyta kiedy będziemy zakładać bąbelki na halinkę:eek::blink::-D:-D i co ja mam dziecku powiedzieć?Skąd ja mu teraz taką Halinkę wytrzasnę co se bąbelki da założyć?:baffled::-D:-D:-D
Ja dziś na obiadek pieczeń rzymską robię:tak:.Zrobiłam z większej ilości mięska,więc podzieliłam na pół i dwie różne sobie wymyśliłam,a co?:-)
Wiecie co za tragedia mi się rozegrała w sobotę?Jeden chomik zagryzł drugiego:szok:już go nie lubię i powiedziałam J,że nie chcę mieć z tym kanibalem nic wspólnego-nawet jedzenia mu nie wsadzę:wściekła/y:Drań!!!
:szok::szok::szok:A Ty to na pewno karmisz te swoje chomiki,że ona takie głodne,że się nawzajem zjadają?:-DJak przystało na rodzinę "D"-u Ciebie są dantejskie sceny!:shocked2:A może to Twoja chomiczka się dowiedziała gdzie świętej pamięci ukochany urzędował w czasie gdy od niej zwiał i w scenie zazdrości,w afekcie zamordowała chomcia-niewiadomcia?:eek:
No nie mam jeszcze tego omleta!!!:-D Czekam na jakis wyprobowany przepis a w miedzy czasie zajelam sie sprzataniem:-D Zaraz ide polozyc Ade spac, bo juz jest nie do zycia a pozniej moze wreszcie uda mi sie zjesc. I oby to byl ten omlet, na ktorego mnie tak zwielo:-D:-D Takze pisz, pisz... ja czekam:tak:
Jak Cię na omleta zwięło to ja bym już go nie jadła:no::-D:-D:-D
Marta,to nie jest tak źle chyba.Skoro Ci baba powiedziała,ze całe g.... dostaniesz?Pomyśl co by było jakby Ci tylko pół albo co gorsza ćwierć chcieli dać!:sorry:
 
Ostatnia edycja:
MamoAdy-jeśli niee jest za pózno to proszę
5dużych jajek,4-5łyżek śmietany,2łyżki mąki.10dkg żółtego sera,10dkg pieczarek,10dkg.szynki
żółtka roztrzepać z mąką i śmietaną.Doprawić przyprawami(sól,pieprz)dodać podsmażone pieczarki,pokrojoną szynkę i żółty ser(starty).ubite białka dodać do reszty składników,delikatnie ale szybko wymieszać.Wylać na rozgrzana patelę,przewrócić,posypać startym żółtym serem(druga porcja)przykryć talerzem,na którym zaserwujesz omleta,przytrzymać aż ser się rozpuści i wuala(nie wiem jak się pisze)
Smacznego-naprawdę pycha...AAAA!dla siebie wystarczy jeśli zrobisz z połowy składników:tak:
 
Tichonek-trzymać się będę Twojej drugiej wersji,bo zrządzeneim losu nie mogły być głodne- dostały akurat w ten dzień kawałek marchewki i kapustki od mojej mamy i w dodatku J wrzucił im jeszcze taką sysunię dla chomiczków:tak:.Mord w afekcie jak nic;-)I jeszcze ta mysza ni z gruszki ni z pietruszki co zaczęła skrobać...Ależ mnie to denerwuje-to gdzie te łapki nabyłaś na myszy?
A ja dziś chatkę idę oglądać:-)Jak dobrze pójdzie:sorry:
 
MamoAdy-jeśli niee jest za pózno to proszę
5dużych jajek,4-5łyżek śmietany,2łyżki mąki.10dkg żółtego sera,10dkg pieczarek,10dkg.szynki
żółtka roztrzepać z mąką i śmietaną.Doprawić przyprawami(sól,pieprz)dodać podsmażone pieczarki,pokrojoną szynkę i żółty ser(starty).ubite białka dodać do reszty składników,delikatnie ale szybko wymieszać.Wylać na rozgrzana patelę,przewrócić,posypać startym żółtym serem(druga porcja)przykryć talerzem,na którym zaserwujesz omleta,przytrzymać aż ser się rozpuści i wuala(nie wiem jak się pisze)
Smacznego-naprawdę pycha...AAAA!dla siebie wystarczy jeśli zrobisz z połowy składników:tak:

Ale pyszności:-D:-D:-D
 
reklama
A ten chomik-zabojca, to uciekinier? Czy moze denat byl uciekinierem?
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Witam się i ja:-)
Na początek,że tak powiem::wściekła/y::angry::angry::wściekła/y:.Okna wczoraj umyłam!!!Czyli powinnam się spodziewać deszczu,jak zwykle,ale i tak się wkurzyłam:crazy:.Jeszcze ani razu nie udało mi się mieć czystych okien dłużej jak jeden dzień:no:,zawsze pada jak mam czyste:wściekła/y:
Mój Radek tak się wczoraj podjarał tymi ozdobami,że się pyta kiedy będziemy zakładać bąbelki na halinkę:eek::blink::-D:-D i co ja mam dziecku powiedzieć?Skąd ja mu teraz taką Halinkę wytrzasnę co se bąbelki da założyć?:baffled::-D:-D:-D
J:sorry:
No to juz wiem do kogo mam sie zglosic z prenetsjami o pogode...
Wiesz - ja mam siostre Halinke - tylko ze ona w PL i sie narazie tu nie wybiera bo ciezarna - takze w sumie babelek jej sam rosnie :)
Moj Stasio - caly czas chodzi i szuka Pikolaja i Puinki zeby byly pechety...
 
Do góry