reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam dziewczyny!
Ważne pytanie - czy któreś z ciężaróweczek będą się szczepić na A/H1N1? Jeśli tak to dlaczego a jeśli nie, to też z jakich powodów?
Mój gin radzi żeby się zaszczepić, to samo mówią w szpitalu ale ja się strasznie boję, że to może zaszkodzić maluszkowi :-(...
 
mamy ady ale na ich stronie nie znalazlam nic o tlumaczu przysieglym. To szkola jezykowa. A ja musze przetlumaczyc dokumenty z pl na ang, podbite przez tlumacza.Mialam kedys nr do tlumacza ale wsiakl mi. A na necie pelno ogloszen,ale tlumacza przez neta, papiery wysylaja poczta. A ja wolalabym na zywo. Ktos ma jakis nr?

To raczej chyba jest tlumacz przysiegly, bo my tam akt malzenstwa tlumaczylismy, zeby akt urodzenia Ady dostac... Zadzwon i spytaj, bo inaczej sie nie dowiesz:-)
No ale Wilwia podala tez namiary, takze teraz masz juz z czego wybierac:-)

Misia:-)
No, witamy sznowna kolezanke:-)

Agusik, chyba Cie troche ponioslo...:-D:-D:-D O te historie chomikowe mi chodzi:-D

Ewelcia, nie slyszalam nigdy, zeby tlumacz przysiegly tlumaczyl dokumenty przefaksowane. Przysiegly zawsze potrzebuje oryginal do wgladu, takze ewentualnie poczta pozostaje lub osobiscie sie pofatygowac:tak:
 
Wilwia, to w takim razie koniecznie wpadnij jak wrócisz i miłego pobytu ci życze :tak:
Miśka welcome home, jak juz sie zadomowisz na nowo to zapraszam na kawkę, sąsiadko :-) fajnie ze wróciłaś :tak:
 
Madbebe - dzięki za wyczerpującą odpowiedź :-) hmm..ciekawe jaki jest % kobiet mających skutki uboczne a jaki % tych zadowolonych z tych iniekcji... Kusząco brzmi ta metoda no ale właśnie nie wiadomo jak organizm zareaguje..chociaż pewnie 3 miechy zleci szybciorem.. Ciężki orzech do zgryzienia...:cool:
Lubiczanko - piszesz, że choinka w listopadzie to przegięcie? Też tak myślę..ale tutejsi chyba nie..;-) Dziś widziałam na wystawie choinkę już z bombkami :szok: po prostu zmienili dekorację z Halloweenowej na Bożonarodzeniową... :eek:
Wisienka - śliczna córa :-) ale w sumie nie widziałam jeszcze brzydkiej Joanny..;-)
Wilwia - szczęśliwego lotu i pobytu w PL :happy2:
A Ty Misia witaj znowu na wyspie...:happy2: i opowiadaj co z Alim? Jaki ma teraz jadłospis? Bo ja już od hohohoho..przymierzam się do zrobienia mojemu zupki jarzynowej ale w końcu nie wiem czy to na pewno już czas...(?) i póki co zajada się jabłuszkiem i soczkiem marchewkowym.. A dziś dałam mu polizać czekolady..ale się zassał..:szok: czasem daję mu troszkę pokosztować różnych smaków..
Leti - kilka albo kilkadziesiąt stron temu..:dry: była rozmowa o szczepieniach - nawet Anineczka podała ciekawy link czy też cytowała go.. - musisz się troszkę cofnąć bo dokładnie nie pamiętam ale zdaje się, że ta szczepionka nie jest groźna dla płodu..
 
Ostatnia edycja:
Mamo ady no teraz juz wiesz ze tak mozna!!!!
Znizki na samochod faxowalismy,i cos tam jeszcze i przyslala nam tlumaczone na angielski poczta!!!
Nie wiem jak jest wlasnie z aktem malzenskim m zajechal do niej jak wracal z Dublina!!! ale mysle ze tez nie m problemu,trzeba najpierw do niej zadzwonic;-)
 
Ostatnia edycja:
mamo Ady te chusteczki nawilżane Nivea można kupić w Dunnes Stores, ale widziałam w polskim sklepie PAPU w Galway, że już też są.

Pozdrawiam.
 
Agusik, chyba Cie troche ponioslo...:-D:-D:-D O te historie chomikowe mi chodzi:-D
A,no kurczę w jakiś taki nastrój miłosny wpadłam z tym chomikiem:eek::blink::-DMuszę go wykorzystać u siebie w domu(nastrój-nie chomika:szok::-D).Tia,tylko,że ostatnimi czasy mężo zaprowadza syna do spania i zdaje się szybciej pada od niego:eek::dry:O i tak!
 
reklama
Misia witaj!!!1
Larcia numer do tlumaczki Marta 0860832354 ja ja znam dlugo wiec moge ci polecic mieszka w Galway:)
zmykam spac obejrzalam kilka filmow ipadam
 
Do góry