reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam:-)

u mnie ciągle nic a nic:no:

widze ze agusik szalała wczoraj i na smaku sie skończyło;-):-D

a ja choinki nie mam i chyba musze sie rozejrzec za jakąś:confused::dry:


Witam dziewczyny!
Ważne pytanie - czy któreś z ciężaróweczek będą się szczepić na A/H1N1? Jeśli tak to dlaczego a jeśli nie, to też z jakich powodów?
Mój gin radzi żeby się zaszczepić, to samo mówią w szpitalu ale ja się strasznie boję, że to może zaszkodzić maluszkowi :-(...
powiem ci ze 3 dni temu był o tym program w tv i te szczepionki nie zostały jeszcze dobrze przetestowane na kobietach w ciąży i małych dzieciach i jak to nasz rząd sie tłumaczy ze nie kupuje szczepionek,dlatego ze nie wiedzą jeszcze jaki mają skutek uboczny,mam nadzieje ze dobrze to ujęłam


miłego dnia:-)
 
reklama
witam:-)

u mnie ciągle nic a nic:no:

widze ze agusik szalała wczoraj i na smaku sie skończyło;-):-D

a ja choinki nie mam i chyba musze sie rozejrzec za jakąś:confused::dry:



powiem ci ze 3 dni temu był o tym program w tv i te szczepionki nie zostały jeszcze dobrze przetestowane na kobietach w ciąży i małych dzieciach i jak to nasz rząd sie tłumaczy ze nie kupuje szczepionek,dlatego ze nie wiedzą jeszcze jaki mają skutek uboczny,mam nadzieje ze dobrze to ujęłam


miłego dnia:-)
Witam w tą jesienną zawieruchę
A mi właśnie mama powiedziała,ze we francji wstrzymali te szczepionki,bo zawierają za dużo rtęci-tak więc ja kategorycznie dziękuję,ale NIE!
A dziś kolejna-zapewne jakże pełna wrażeń wizyta u gp:dry:
MamoAdy-A no właśnie ja rozpaliłam...Mój J już zapomniał jak to się robi i o ile dobrze pamiętam ostatni raz paliło sie u nas w kominku z 8miesięcy temu:confused::sorry2:Ale ja jak wczoraj sprzątałam napatoczyłam się na trochę drewna,które postanowiłam wykorzystać:tak:i J tak się spodobało,że dziś obiecał z pracy nawozić jakieś drewno:-)A nastrój był-a jakże:tak::-D
Agusik78-wiesz,gdybyśmy mieli tylko tego jednego chomika,to Twoja teoria mogłaby się okazać całkiem słuszna;-)Ale one były dwa!!!I ten zdrajca zostawił kompana(kę)a sam nawiał-tożto draństwo normalnie;-):-p:-D
Joannn-ja też już widziałam wystawy świateczne-ale faktycznie tu to jakaś norma...Gorzej jak ktoś dom świątecznie ubiera na początku listopada:dry:No my się przynajmniej do początku grudnia wstrzymujemy:tak::-)
Ewelcia-a szkodnika ani chu chu.Może faktycznie dziś...wystawię jakieś żarełko na środek pokoju i może się skusi
 
Ostatnia edycja:
a co do uciekających zwierzątek to nam też ucieka - Jessie:szok: a podobno za kolczatke tutaj sądem straszą:eek: a jak ją uwiązac jak ona obroze sobie rozrywa:sorry:
 
Witam dziewczyny!
Ważne pytanie - czy któreś z ciężaróweczek będą się szczepić na A/H1N1? Jeśli tak to dlaczego a jeśli nie, to też z jakich powodów?
Mój gin radzi żeby się zaszczepić, to samo mówią w szpitalu ale ja się strasznie boję, że to może zaszkodzić maluszkowi :-(...

witam:-)

u mnie ciągle nic a nic:no:

widze ze agusik szalała wczoraj i na smaku sie skończyło;-):-D

a ja choinki nie mam i chyba musze sie rozejrzec za jakąś:confused::dry:



powiem ci ze 3 dni temu był o tym program w tv i te szczepionki nie zostały jeszcze dobrze przetestowane na kobietach w ciąży i małych dzieciach i jak to nasz rząd sie tłumaczy ze nie kupuje szczepionek,dlatego ze nie wiedzą jeszcze jaki mają skutek uboczny,mam nadzieje ze dobrze to ujęłam


miłego dnia:-)



Sprawa szczepionki to teraz goracy temat,warto poczytac pare artykulow by przyblizyc sobie temat.Dokladnie ta jest jak napisalas,ze szczepionka nie zostala do konca przebadana,wiec na dobra sprawe nie wiadomo jeszcze jakie skutki uboczne przynosi.
Odnotowano kilka przypdkow smiertelnych rowniez po podaniu szczepionki,ale o tym nikt az tak glosno nie mowi jak o samej grypie.
Tu kilka ciekawych artykulow
Polonia.wp.pl - serwis dla Polaków za granicą

Toksyczne szczepionki przeciwko świńskiej grypie? | futureblog.pl


Ale oczywiscie szczpienie do indywidualna decyzja kazdego.
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuśki:-)
moje dziecko śpi, więc korzystam. Ostatnio ładnie śpi tylko w nocy. Ale musi usnąć w naszym łóżku obok mnie:-D. Wczoraj w dzień spała po pół godziny, po godzinie i ciągle chciała, żebym się nią zajmowała. No to gadam, tulę, noszę, śpiewam:-D:-D:-D

Lubiczanka, Marta Wy jeszcze tutaj??? Myślałam, że chomik się znalazł, ale jak widzę nawiał konkretnie:-):-D

Misia welcome home:-)
 
Witam sie z rana

Moje 2 A. pojechaly do creche i do pracy a ja sie zaraz za porzadki biore:-)

Mamo ady no teraz juz wiesz ze tak mozna!!!!
Znizki na samochod faxowalismy,i cos tam jeszcze i przyslala nam tlumaczone na angielski poczta!!!
Nie wiem jak jest wlasnie z aktem malzenskim m zajechal do niej jak wracal z Dublina!!! ale mysle ze tez nie m problemu,trzeba najpierw do niej zadzwonic;-)

Nie bede wnikala w kompetencje tlumaczy przysieglych w IE ale moj A. musial dostarczyc oryginal aktu malzenstwa. I nie bylo mowy o faxie, pomimo, ze zaproponowalismy taka opcje. Tlumaczenie zrobila na poczekaniu i podrzucila mojemu A. w umowione miejsce. A, ze zapomniala oryginalu, to odeslala nam go poczta...

mamo Ady te chusteczki nawilżane Nivea można kupić w Dunnes Stores, ale widziałam w polskim sklepie PAPU w Galway, że już też są.

Pozdrawiam.

Dzieki. Na pewno skorzystam:-):-)
A nie wiesz, jak cenowo?

a co do uciekających zwierzątek to nam też ucieka - Jessie:szok: a podobno za kolczatke tutaj sądem straszą:eek: a jak ją uwiązac jak ona obroze sobie rozrywa:sorry:

MartoF, wiem, ze sa takie obroze, dzieki ktorym pies nie ucieknie. Gdzies na podworku wkopuje sie w ziemie taki nadajnik i pies moze oddalic sie tylko na dana odleglosc, bo jak nie, to go tam chyba "piesci":eek:
Nie wiem dokladnie, co to jest, jak to sie nazywa i czy skuteczne jest a tym bardziej humanitarne ale jakby co, to dziele sie zaslyszana wiedza:-) A noz bedzie dobrym sposobem na niesforna Jessie:-)

Aaaa... I Lubiczanko, szacuneczek za walki z kominkiem:-)
Ja uwielbiam jak sie wieczorem pali (w sensie, w kominku:-)), do tego winko i takie tam...:-D
W poniedzialek wieczorkiem zrobilismy sobie wlasnie klimacik i "ogladalismy" :-) "Liste Schindlera"...

No to ja uciekam i zycze wszystkim milego dnia
 
Leti - kilka albo kilkadziesiąt stron temu..:dry: była rozmowa o szczepieniach - nawet Anineczka podała ciekawy link czy też cytowała go.. - musisz się troszkę cofnąć bo dokładnie nie pamiętam ale zdaje się, że ta szczepionka nie jest groźna dla płodu..

Dzięki za info ;-)
 
Witam mamuśki:-)
moje dziecko śpi, więc korzystam. Ostatnio ładnie śpi tylko w nocy. Ale musi usnąć w naszym łóżku obok mnie:-D. Wczoraj w dzień spała po pół godziny, po godzinie i ciągle chciała, żebym się nią zajmowała. No to gadam, tulę, noszę, śpiewam:-D:-D:-D

Lubiczanka, Marta Wy jeszcze tutaj??? Myślałam, że chomik się znalazł, ale jak widzę nawiał konkretnie:-):-D

Misia welcome home:-)

skad ja to znam:-)a juz myslalam ze tylko ja tak mam i siedze cicho :-D szczerze powiedziawszy nie bardzo nawet mam czas zeby cos zjesc,ale to chyba norma.Widac towarzyskie te nasze dziewczyny.
Mojej najlepiej za dnia drzemie sie przy cycu:eek:
Asiu a Twoja Ania tez tak steka?czytalam ze to gazy..Wiki nie placze przy tym tylko steka straszliwie az sie wygina przy tym,wiec wnioskuje ze chyba nie jest to dla niej bolesne..:eek:

jakiez sloneczko u nas dzisiaj;-)moze by tak wyjsc z mala na powietrze,myslicie ze nie za zimno?
milego dnia!
zapomnialam - Misia - witamy z powrotem!:-)
 
skad ja to znam:-)a juz myslalam ze tylko ja tak mam i siedze cicho :-D szczerze powiedziawszy nie bardzo nawet mam czas zeby cos zjesc,ale to chyba norma.Widac towarzyskie te nasze dziewczyny.
Mojej najlepiej za dnia drzemie sie przy cycu:eek:
Asiu a Twoja Ania tez tak steka?czytalam ze to gazy..Wiki nie placze przy tym tylko steka straszliwie az sie wygina przy tym,wiec wnioskuje ze chyba nie jest to dla niej bolesne..:eek:

:-)

Dokładnie tak, mamy teraz to samo z tymi gazami. Ania aż czerwona się robi.
 
reklama
Do góry