reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja znowu cichcem się wykradłam,żeby Wam kochane słodkich snów życzyć...J jak przyszedł nie mógł oczom uwierzyć w to co widzi:tak:A jak się kąpał to rozpaliłam w kominku-jest nastrój,to idę,a co?:-D
 
reklama
Wilwia niestety nie zaszczepisz małego w Pl na gruźlicę, szczepionki te są nie do kupienia, szczepią tylko w szpitalach, to mi powiedziała lekarka jak ja byłam w Pl, bo tez myślałam ze zaszczepie, ale jeśli uda cie sie jednak, to daj koniecznie znac

Na jak długo lecisz do PL? a tak w ogole to jesteśmy sasiadkami, moze wpadniesz do mnie na kawkę, zanim wylecisz :tak::-):tak::-)
 
Ja chciałabym nadmienić jola.24 - ja od urodzenia małego używałam (już w szpitalu nawet) i nadal używam chusteczek nawilżanych, kremu na odparzenia, oliwki i płynu do kąpieli z serii Nivea Baby. No i mały nie miał i nie ma żadnych problemów ze skórą.
A i chciałabym dodać, że Nivea Baby jest od chwil narodzin, a nie od 1 miesiąca.
Bardzo te kosmetyki polecam.
Na Sudocrem i Vaseline nawet nie spojrzałam... i nie zamierzam hihihihi

Pozdrawiam.

A te chusteczki Nivea, to gdzie kupujesz????!!!!!!
Jak bylismy w PL, to uzywalismy wlasnie ich a tu niestety nigdzie nie moge ich znalezc... A sa rewelacyjne:tak:

Ja znowu cichcem się wykradłam,żeby Wam kochane słodkich snów życzyć...J jak przyszedł nie mógł oczom uwierzyć w to co widzi:tak:A jak się kąpał to rozpaliłam w kominku-jest nastrój,to idę,a co?:-D

No nie wierze z tym kominkiem:-)
U nas to robota A.- rozpalanie, podtrzymywanie ognia i sprzatanie popiolu. I ja sie staram nie tykac tego...
Jak czasem A. musi gdzies wyjsc i mnie postawi na posterunku, zebym pilnowala ognia, to zawsze- chocbym nie wiem, jak sie starala- w kominku gasnie...:eek:

Milego wieczoru
 
Moniadan dziekuje za odpowiedz.Bede probowac cos z ta szczepionka,zobaczymy czy sie da czy tak jak piszesz raczej nie.A to,ze jestesmy sasiadkami to wlasnie dowiedzialam sie pare dni temu:tak:Do Polandii lece tylko na tydzien,raczej przed nie dam rady wpasc,ale po powrocie jak najbardziej:tak:Dziekuje za zaproszenie:-)
 
Ciao Dziewczynki!!

Chcialam tylko powiedziec, ze wrocilam!!!! Wiecej napisze moze jutro bo dzis padam z nog. Dobrze jest wrocic do domciu:-) Ali sprawowal sie w podrozy bosko i ladnie zasnal wieczorkiem.
W domu powitalam naszego nowego piesia..jest urocza...strasznie hmm..zywa. Lata wszedzie jak nakrecona, roluje sie po ziemi i jest smieszna strasznie..:-D

No nic przywiatalam sie i ide w kimonko:-)
Dobranoc dziewczynki.
 
Misia witaj !!!!
Nie ma to jak w domku;-)
Wreszcie doczekalas sie swojego wymarzonego psiaka..........

Lubiczanka sie nastraja z m przy kominku:-D:-D:-D
 
mamy ady ale na ich stronie nie znalazlam nic o tlumaczu przysieglym. To szkola jezykowa. A ja musze przetlumaczyc dokumenty z pl na ang, podbite przez tlumacza.Mialam kedys nr do tlumacza ale wsiakl mi. A na necie pelno ogloszen,ale tlumacza przez neta, papiery wysylaja poczta. A ja wolalabym na zywo. Ktos ma jakis nr?
 
Larcia w Kilcullen jest pL tlumacz,moge podac Ci namiary.
Wiem ze to daleko og Golway ale mozesz do niej zadzwonic wyslac jej Faxem papiery ona Ci przetlumaczy i przesle poczta wraz z rachunkiem do zaplacenia na poczcie.
 
reklama
misia83_83 Witamy z powrotem
welcome8.gif

Lubiczanko,a może Twój chomcio się gdzieś w zaciszu zamelinował i już list do Mikołaja dziarga?
topo019.gif

Albo może zapałał gorącą miłością do jakiejś myszki i ani myśli wracać do niewoli
w4uy0.gif

A może,spotkał jakąś podobną sobie uciekinierkę i miłość wzięła górę nad lojalnością wobec swoich opiekunów?

 
Do góry