reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asieńko i MamoAdy-no nawet odkurzacz mi nie pomógł w odnalezieniu bestii:no:-więc ani nawet Dadzia nie skorzysta i futrzanych stringów nie będzie;-):-D
Agusik78-znam ten ból-najlepiej ni9c nie robić:tak:Właśnie dlatego wykorzystuję takie dni jak dziś-kiedy właśnie wszystkiego się chce
012.gif
...Posprzątałam dekoracje z hallowen-masakra-2kartony(a i tak jeszcze po kilka drobiazgów u dzieci w pokoikach:dry:).A teraz chętnie ubrałabym już choinkę-uwieeeelbiam ten nastrój przedświąteczny,kiedy już drzewko ubrane,i domek...Tylko nie w listopadzie:eek:-bo to już przesada:szok:
Olej przyjechał-oczywiście jak byłam po Dawidka facio zadzwonił,że zaraz będzie u mnie pod domem:dry:Zawsze tak jest:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka,
ja dziś zrobiłam wycieczkę do pracy z małą i była oczywiście bardzo grzeczna i popłakała troszkę ale dlatego ze mleka sie chciało,w pracy wszystkie równym chórem stwierdziły ze takich włosów to dawno nie widziały u malucha :-D,jesli chodzi o kosmetyki to nam w szpitalu doradzili żeby przez pierwszy m-c nie używać chusteczek do wycierania pupy i zadnych kosmetyków przy kąpieli, ja zaczęłam stosować mydełko Nivea, a do smarowania pupy- bepanthen a z Polski siostra przywiozła mi Linomag i Bambino- krem ochronny z tlenkiem cynku, stosowalam trochę sudocrem ale strasznie wysuszał malej skore,
A ja mam pytanie wiem ze temat był wałkowany i miałam nawet zapisana stronkę ale wcięło mi wszystko jak komp nam siadł a i bez internetu byliśmy długo. Juz pisze chodzi mi o wyrobienie irlandzkiego paszportu, gdzie i jakie dok. muszę złożyć, z gory dzieki za pomoc
 

Załączniki

  • IMG_2942.jpg
    IMG_2942.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 22
Witam ja jestem własnie w trakcie wyrabiania małemu Irlandzkiego paszportu no wiec trzeba isc na Garde tam sa wnioski wypełnic i złozyc bedzie potrzebny wpis od lekarza dziecka lub od ksiedza tam w tym wniosku jest wszystko opisane jak i co my jestesmy w trakcie jak bede wiedziec wiecej to napisze pozdawiam:)
 
Ja chciałabym nadmienić jola.24 - ja od urodzenia małego używałam (już w szpitalu nawet) i nadal używam chusteczek nawilżanych, kremu na odparzenia, oliwki i płynu do kąpieli z serii Nivea Baby. No i mały nie miał i nie ma żadnych problemów ze skórą.
A i chciałabym dodać, że Nivea Baby jest od chwil narodzin, a nie od 1 miesiąca.
Bardzo te kosmetyki polecam.
Na Sudocrem i Vaseline nawet nie spojrzałam... i nie zamierzam hihihihi

Pozdrawiam.
 
Ja chciałabym nadmienić jola.24 - ja od urodzenia małego używałam (już w szpitalu nawet) i nadal używam chusteczek nawilżanych, kremu na odparzenia, oliwki i płynu do kąpieli z serii Nivea Baby. No i mały nie miał i nie ma żadnych problemów ze skórą.
A i chciałabym dodać, że Nivea Baby jest od chwil narodzin, a nie od 1 miesiąca.
Bardzo te kosmetyki polecam.
Na Sudocrem i Vaseline nawet nie spojrzałam... i nie zamierzam hihihihi

Pozdrawiam.

to dziwne,bo na moim plynie do kapieli nivea jest wyraznie napisane - powyzej 1 miesiaca:happy2: reszta nivea baby-owszem,od chwili narodzin
 
nadrobiłam,za dużo tego nie było:-)

anineczka padam z nóg ale wysypałam z worka ciuch y i na tym sie skończyło bo dopiero wróciliśmy:-(coś tam było ale musze sprawdzic stan używalności:tak:

dziewczyny musze wam powiedzieć ze Filipek Sofika jest przesłodki,ciągle sie śmieje i to całą gębą jak to sie mówi:-)az mi sie bardziej na porodówke zachciało a tu nic:wściekła/y:

gadacie tak o tej antykoncepcji az mi ochoty narobiłyście ale na co innego:zawstydzona/y::sorry::-D

ja dzisiaj ledwo chodziłam bo każdy krok to ból i tak sie zastanawiam czy aby wszystko jest ok:confused::dry:a teraz ide do wanny może troche odetchne:-(
 
reklama
Witam wieczorowa pora;-)
Lubiczanka az ten szkodnik:-Dmoze jutro sie odnajdzie!!!
Agusik nie tylko Ty masz dzis lenia bo ja tez,zabralam sie za prasowanie uprasowalam kilka rzeczy i na tym koniec potem mysle sobie poprzebieram ubranka te co za male to do kartonu i co?? nie mialam ochoty..mysle sobie jutro to zrobie.:confused:no ciekawe jak juz na jutro umowilam sie z kolezanka (oczywiscie zalezy od pogody):-D:-D

Marta napatrzylas sie na Filipa to teraz myziaj brzusio i pros Szymonka zeby szybko wyskakiwal bo Ty juz tesknisz a no i nie zapomnij zabrac ze soba Lubiczanki co by Wam bylo razniej na porodowce.Zawsze to lepiej lezec z kims znajomym:-D:-D no i dzidzia nie czula by sie samotna:-p

Dobra spadam brzdaca kapac
 
Do góry