reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Cześć Marcóweczki


Ania dzięki za przepis, rozumiem że ciasto francuskie kupujesz gotowe ?

Dziś Wiktoria dała mi się wyspać do 8ej:szok: Byłam w szoku jak spojrzałam na zegarek. Od 11ej znowu śpi, mam nadzieję że trochę pośpi, bo była marudna (czyżby jeszcze się nie wyspała:confused:). Byłyśmy na spacerku rano, niestety Wiktoria płakała w wózku - nie chce już w nim leżeć, tylko siedzieć. Sadzacie swoje dzieciaczki w spacerówkach? Czytałam, że jeśli sama nie siedzi to nie powinno się tak robić. Jak siedzimy sobie np. przy stole to Wiktoria siedzi mi na kolanach i jest bardzo szczęśliwa. Ostatnio upodobała sobie gryzienie stołu:rofl2::yes:
Oczywiscie ze gotowe (jakos najlepsze jest dla mnie w Biedronce:)
 
reklama
Dziś Wiktoria dała mi się wyspać do 8ej:szok: Byłam w szoku jak spojrzałam na zegarek.

Moja ostatnio sypia do 9.30 - 10.00, a śpi od 19.00-20.00 Oczywiście z kilkuminutowymi przerwami na karmienie ;-)

Sadzacie swoje dzieciaczki w spacerówkach? Czytałam, że jeśli sama nie siedzi to nie powinno się tak robić. Jak siedzimy sobie np. przy stole to Wiktoria siedzi mi na kolanach i jest bardzo szczęśliwa. Ostatnio upodobała sobie gryzienie stołu:rofl2::yes:

Absolutnie jej nie sadzam :no: Jeździ na leżąco ;-)
 
umówiłam się na dzisiaj z kosmetyczką na przekłucie uszu Niuni:-) ale jakoś od rana mam wątpliwosci:confused2: marwie się tym że moga jej się maziać no ale u starszego dziecka też mogą być takie problemy:zawstydzona/y:

Ja chciałabym i boję się:tak: NIe wyobrażam sobie, żebym mogła zafundować jej cierpienie.
Jakie kupiłaś jej kolczyki?

Moja ostatnio sypia do 9.30 - 10.00, a śpi od 19.00-20.00 Oczywiście z kilkuminutowymi przerwami na karmienie ;-)

No nieeeee, tylko mogę Ci pozazdrościć, chociaż specjalnie to sama nie mam na co narzekać;-) A jak Ci sypia w dzień? Bo Wiktoria spała dziś od 11 do 13.30, i od 16ej znów śpi.
 
Ja chciałabym i boję się:tak: NIe wyobrażam sobie, żebym mogła zafundować jej cierpienie.
Jakie kupiłaś jej kolczyki?

no i lipa stchórzyłam:-:)-:)-( muszę jeszcze raz powiażnie się zastanowić:confused2:
Natalka ma już dawono kupione kolczyki takie na angielskim zapinaniu z misiem:tak:
 
No nieeeee, tylko mogę Ci pozazdrościć, chociaż specjalnie to sama nie mam na co narzekać;-) A jak Ci sypia w dzień? Bo Wiktoria spała dziś od 11 do 13.30, i od 16ej znów śpi.


Jak sypiała do ok. 8.00 to spała potem w okolicach 11.00-13.00. Teraz jak się budzi później to idziemy od razu na spacer, więc wtedy śpi. Potem popołudniu w okolicach 16.00 jakieś pół godziny drzemie.
 
Miałam być lutową mamą i w czasie ciąży pisałam na lutówkach ale urodziłam 11 dni po terminie i już był marzec:-)
 
reklama
Do góry