reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Dzień Dobry:-)
no ale nie do końca taki dobry dostłam @:wściekła/y: i to dość solidnie ze mnie leci:szok:
to już 3 @ od porodu pierwszy 2 tygonie, drugi 1 dzień a teraz jakies zalanie:szok: ciekawe kiedy to się wszystko ureguluje:confused:
 
reklama
Dzień dobry wszystkim Marcóweczkom!!
Dzisiaj sie totalnie nie wyspałam, więc humorek do kitu a za 2 godziny jedziemy do teściów na cały weekend i wątpię żeby mi się poprawił. Ale może macie rację, trzeba do imprez rodzinnych podejść z dystansem. Może mi sie dzisiaj uda a jak nie to się wkurzę i zrobie awanturkę:) Dobrze że to tylko weekend a nie cały tydzień:)
 
Dzień Dobry:-)
no ale nie do końca taki dobry dostłam @:wściekła/y: i to dość solidnie ze mnie leci:szok:
to już 3 @ od porodu pierwszy 2 tygonie, drugi 1 dzień a teraz jakies zalanie:szok: ciekawe kiedy to się wszystko ureguluje:confused:

Mnie juz się wszystko wyregulowało. Trwa tyle co przed porodem i co 26 dni wiec bez zmian i nie sa takie silnie. Jedyne co mnie cieszy to to że od czasu porodu przy @ nie bolą mnie jajniki bo przed ciążą to nie wstawałam z łóżka przez 2 pierwsze dni.:-D:-D
 
Witam wszystkie mamuśki w ten piękny, choć zachmurzony weekend. Moja Martyńcia jeszcze słodko śpi, a ja popijam kawkę (3 w 1), bo boję się ze po zwykłej córcia będzie marudziła. A Wy mamusie popijacie czarną kawkę w czasie karmienia piersią?
 
hej Marcowki.

u mnie tez pochumurno, a juz myslalam ze w weekend troche pospacerujemy.
Ja pijam cappucucino no i od czasu do czasu zwykla czarna kawe, na poczatku sie balam ale mala ani marudna a i noce przesypia jak zawsze jak sie kawki napije.
pozdrawiam goraco w ten pochmurny weekend
 
a tak właściwie to która z Was dostała już...@? ja jeszcze nie i szczerze mówiąc nie tęsknię:-D

Np. ja :-pI to wtedy gdy jeszcze wyłącznie karmiłam piersią :eek:
Za to teraz już dawno powinnam dostać drugi, a go nie ma :-p Ciekawe kiedy przylezie :baffled:



A i wiadomość dnia - dotarliśmy do księdza :-D
Wstępna data chrztu wybrana. Nareszcie :sorry:
 
Ja popijam kafkę w czasie karmienia. Zazwyczaj właśnie dokładnie wtedy kiedy karmie. Taką ze smietanką z ekspresu. Na początku jeszcze mieszałam kofeinową z bezkofeinową a teraz już tylko kofeinowa. Jak się rano kawy nie napiję to momentalnie mnie zaczyna boleć głowa i wogóle jestem nie do życia.

Co do wózków. Mój mały jeszcze się spokojnie w gondoli mieści, problem w tym, że nie chce już leżeć zupełnie na płasko. NA spacerkach zaczyna podnosić głowę , ewidentnie nie chce już leżeć płasko i wolalby trochę pod kątem.

Co do okresu- też miałam parę dni temu. TO było takie lekkie krwawienie, troszkę więcej niż plamienie ale było, więc zakładam , że to już okres.

My ruszamy na spacer bo się przejaśniło ładnie.
 
reklama
A nasza córeczka w łóżeczku leży zupełnie płasko (od samego początku). W wózek wkładam jej taką maleńką cieniutką poduszeczkę, która była przy rożku. Mała lubi bawić się już zabawką na gumce, a jeśli leży płasko to jej nie widzi i się złości.
Biegnę kończyć ciasto malinami - mam super przepis:-)Kto chce?:-)
 
Do góry